Cobra Patch

Περιοχή αναφοράς πακέτων αναβάθμισης<br>(FreeFalcon, SuperPack, OpenFalcon)

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
snakeye
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Απρ 2008, 14:46

Cobra Patch

Δημοσίευση από snakeye »

To ξέρω οτι δεν χρησιμοποιείται πια το Free Falcon απο την e-haf,αλλά εγώ το χρησιμοποιώ για το ΑΤΟ και τα cockpits που είναι διαθέσιμα γι αυτό.Εγκατέστησα λοιπόν το Cobra Patch 1.1.1 πρόσφατα για να μπορώ να "τρέξω" το ATO (φυσικά εννοώ αυτό που τρέχει σε FreeFalcon) ,αν και στις οδηγίες εγκατάστασης του τελευταίου χωρίς το hotfix τουλάχιστον αναφέρεται οτι αρκεί να είναι εγκατεστημένο το FF2,διαπίστωσα όμως αργότερα οτι το FF με το Cοbra Patch δεν...έτρεχε πλέον(δεν έτρεχε το Falcon,όχι απλά το ATO)!!γιατι?? και το ίδιο πρόβλημα είxα συναντήσει και παλιότερα νομίζω και το ξεπέρασα εγκαθιστώντας μια πιο καινούρια έκδοση νομίζω,1.2.1 .ή 1.3.1.Πιθανόν πολλοί από σας να αγνοείτε την ύπαρξη νεότερης έκδοσης του Cobra από την 1.1.1 ,ή μπορεί να μην υπάρχει καν και να μην θυμάμαι καλά εγώ,αν όμως υπάρχει και γνωρίζει κανείς αν υπάρχει διαθέσιμο download ή αν το έχει ο ίδιος παρακαλώ να μου δώσει το λίνκ ή να μου το στείλει ASAP,ή αν ξέρει να με βοηθήσει να καταφέρω το 1.1.1 να τρέξει (σε windows XP SP 2)
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

το τελευταίο Cobra patch που γνωρίζω είναι το 1.1.1

μετά απο αυτό νομίζω βγήκε το RedViper (ff4)

το πρόβλημα σου ίσως βρίσκει την λύση στο config edittor.

δες στο TAB του εκτελέσιμου αρχείου αν όντως είναι το cobra.exe

τις ίδιες οδηγίες που έδωσα σε εσένα πήρε και άλλος συνάδελφος πρόσφατα

σίγουρα κάτι κάνεις λάθος

έχεις παραπάνω απο ένα setup στο pc σου ;

αν ναί, ξέρεις να τα εναλλάσεις μεταξύ τους χωρίς προβλήματα ;

ακολουθόντας πιστά τον οδηγό που έλαβες, θα έχεις τα λιγότερα προβλήματα
e-HAF Admin
Απάντηση