Εθελοντική ομάδα e-haf

Περιοχή προσφοράς εθελοντικών εργασιών
Απάντηση
Blue_Bird
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 11 Απρ 2007, 14:47
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από Blue_Bird »

:-( Μάλλον ήταν λάθος μου που πόσταρα κάτι τετοιό που μάλλον δεν είναι εφικτό,απλά άκουσα οτι μια άλλη ομάδα(άσχετη με falcon)έκανε κάτι και με έπιασε ο ενθουσιασμός.....
Δέν πειράζει όμως εμπρός για τα αεροδρόμιααααααααα................. :-)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Blue_Bird έγραψε: Δέν πειράζει όμως εμπρός για τα αεροδρόμιααααααααα................. :-)
Καλά, μην παίρνετε και όρκο πως θα το κάνετε

και αυτό γιατί στο 1/4 του αεροδρομίου με ντάλα τον ήλιο και την καύτρα της πίστας, θα παραδώσετε πνεύμα!

Μπορούμε βέβαια να πάμε όσοι θέλουμε να χάσουμε κάνα κιλάκι (έρχεται και καλοκαιράκι/παραλίες/πιπινάκια) :::::!!!!!!!!:::::::
e-HAF Admin
sjmygian
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2006, 15:16
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση από sjmygian »

Anzac έγραψε:
Blue_Bird έγραψε: Δέν πειράζει όμως εμπρός για τα αεροδρόμιααααααααα................. :-)
Καλά, μην παίρνετε και όρκο πως θα το κάνετε

και αυτό γιατί στο 1/4 του αεροδρομίου με ντάλα τον ήλιο και την καύτρα της πίστας, θα παραδώσετε πνεύμα!

Μπορούμε βέβαια να πάμε όσοι θέλουμε να χάσουμε κάνα κιλάκι (έρχεται και καλοκαιράκι/παραλίες/πιπινάκια) :::::!!!!!!!!:::::::
Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος έχει εμπειρία καθαρισμού διαδρόμου από FOD, αλλά όσα λέει ο Anzac είναι αλήθεια.
Είναι πολύ πιο κουραστικό από ότι ακούγεται, και πολύ χρονοβόρο.

Σαν ιδέα πάντως είναι πολύ καλή, δεν ξέρω όμως κατά πόσον είναι εφαρμόσιμη, καθ' όσον χρειάζεται ειδική άδεια κλπ.

Η αιμοδοσία, αντίθετα, είναι πολύ πιο εύκολο να οργανωθεί.
Άβαταρ μέλους
would_love_to_be_a_pilot
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 02:22
Τοποθεσία: Αthens

Δημοσίευση από would_love_to_be_a_pilot »

Άντε...και μετά στον Ε.Σ. για γόπινγκ τσάπινγκ και όλα τα συναφή ...ινγκ!! :lol: :lol: :lol: :lol:
τρεχω στην ταρατσα να δω τα αεροπλανα...
Άβαταρ μέλους
Flying Bull
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 31 Μάιος 2006, 16:09

Δημοσίευση από Flying Bull »

:D :D :D
Lead, Follow or GET OUT OF THE WAY !!!
Απάντηση