Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Απάντηση
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Βρεθήκαμε σήμερα με τον Cons1985 και πήγαμε στη Μίκρα για τη γιορτή της Π.Α. Δυστυχώς έγινε κάπως πρόχειρα και βιαστηκά και δεν συννενοηθήκαμε να βρεθούμε οι της Θεσσαλονίκης.Προτείνω οπότε να βρεθούμε κάποιο ΠΣΚ απο αυτά που έρχοντε.Τι λέτε?Doctor περιμένουμε και σένα :wink:
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

Ναι βρε παιδιά. Αλλα φυσικά με τη γκαντεμιά που με δέρνει, θα κανονιστεί για το άλλο ΠΣΚ (14-16) που θα είμαι Αθήνα, γκρρρ....

Για προτείνετε τίποτα ενδεικτικά ημερομηνίες να δούμε πώς θα τα βολέψουμε...
Lorimer
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: 25 Αύγ 2008, 15:09

Δημοσίευση από Lorimer »

Greg έγραψε:Βρεθήκαμε σήμερα με τον Cons1985 και πήγαμε στη Μίκρα για τη γιορτή της Π.Α. Δυστυχώς έγινε κάπως πρόχειρα και βιαστηκά και δεν συννενοηθήκαμε να βρεθούμε οι της Θεσσαλονίκης.Προτείνω οπότε να βρεθούμε κάποιο ΠΣΚ απο αυτά που έρχοντε.Τι λέτε?Doctor περιμένουμε και σένα :wink:
Τί είχε στη Μίκρα; Είχε τίποτα ενδιαφέρον;
Phantomphlyer
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2007, 00:11

Δημοσίευση από Phantomphlyer »

Lorimer έγραψε:
Greg έγραψε:Βρεθήκαμε σήμερα με τον Cons1985 και πήγαμε στη Μίκρα για τη γιορτή της Π.Α. Δυστυχώς έγινε κάπως πρόχειρα και βιαστηκά και δεν συννενοηθήκαμε να βρεθούμε οι της Θεσσαλονίκης.Προτείνω οπότε να βρεθούμε κάποιο ΠΣΚ απο αυτά που έρχοντε.Τι λέτε?Doctor περιμένουμε και σένα :wink:
Τί είχε στη Μίκρα; Είχε τίποτα ενδιαφέρον;
καθε περσι και καλυτερα..
ΕικόναΕικόνα
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Phantomphlyer έγραψε:
Lorimer έγραψε:
Greg έγραψε:Βρεθήκαμε σήμερα με τον Cons1985 και πήγαμε στη Μίκρα για τη γιορτή της Π.Α. Δυστυχώς έγινε κάπως πρόχειρα και βιαστηκά και δεν συννενοηθήκαμε να βρεθούμε οι της Θεσσαλονίκης.Προτείνω οπότε να βρεθούμε κάποιο ΠΣΚ απο αυτά που έρχοντε.Τι λέτε?Doctor περιμένουμε και σένα :wink:
Τί είχε στη Μίκρα; Είχε τίποτα ενδιαφέρον;
καθε περσι και καλυτερα..
Βασικά πρώτη φορά πήγα Μίκρα.Άλλες φορές πήγαινα ΣΕΔΕΣ.Είχε ένα F-5 και ένα F-4 Phantom.Kαλά ήταν μωρέ :lol:
Hawksilver
Δημοσιεύσεις: 516
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 22:01
Τοποθεσία: 41°11'04.27"N - 23°14'12.90"E Σέρρες

Δημοσίευση από Hawksilver »

Greg έγραψε:Προτείνω οπότε να βρεθούμε κάποιο ΠΣΚ απο αυτά που έρχοντε.Τι λέτε? :wink:
Εγώ όπως είπα είμαι μέσα,όποια μέρα θέλετε και μας βολεύει όλους,
αλλά επειδή είμαι από Σέρρες να το ξέρω 1-2 μέρες νωρίτερα. :wink:
Anduril
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2005, 13:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση από Anduril »

καλα ρε ηρθατε στην μοναδα μου και δεν μου ειπατε να σας ξεναγησω???????????????
cons1985
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 04 Φεβ 2008, 15:28

Δημοσίευση από cons1985 »

Άντε παίδές να οργανωθούμε,μακαρί το Σάββατο να ήταν και άλλα παιδιά αλλα δυστηχώς κανονίστηκε λίγο βιαστικά.


stam_17n
Εγώ όπως είπα είμαι μέσα,όποια μέρα θέλετε και μας βολεύει όλους,
αλλά επειδή είμαι από Σέρρες να το ξέρω 1-2 μέρες νωρίτερα.
Σέρρες σπουδάζω όποτε θές στήλε pm να πάμε για καφεδάκι.
Απάντηση