Εγκατάσταση με το Modman το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.

Lomac Lock-On Area

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Peter

Εγκατάσταση με το Modman το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.

Δημοσίευση από Peter »

Δεν μπορώ να εγκαταστήσω το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 . Εχω το Modman αλλα μετα δεν ξερω τι να κανω.??? Βοήθεια..... .
Μπορω να ειμαι στο HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 . αλλα οχι στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ ? Η πρεπει να ειμαι ???[/b]
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

E; :?

Μπορείς λίγο πιο σαφής να γίνεις;
Peter

Δημοσίευση από Peter »

Κατεβασα το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 (σε συμπιεσμένο WIN RAR) και το Modman (σε συμπιεσμένο WIN RAR) . Δεν μπορω να το εγκατστησω το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 . Το Modman το εγκετστησα αλλα μετα κολλαω οταν μου ζητα τοποθεσία αρχείου το Modman
Mystic_J
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 4095
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 22:44
Τοποθεσία: Bόλος

Δημοσίευση από Mystic_J »

Peter έγραψε:Κατεβασα το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 (σε συμπιεσμένο WIN RAR) και το Modman (σε συμπιεσμένο WIN RAR) . Δεν μπορω να το εγκατστησω το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 . Το Modman το εγκετστησα αλλα μετα κολλαω οταν μου ζητα τοποθεσία αρχείου το Modman
Τι είναι αυτά? Πρώτη φορά τα ακούω.
Εικόνα

HAF ACTION - FULL ACTION
FRISKY RADIO
Peter

Δημοσίευση από Peter »

Ειναι απο το LOCK ON FC
Mystic_J
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 4095
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 22:44
Τοποθεσία: Bόλος

Δημοσίευση από Mystic_J »

Peter, η e-HAF ασχολείται με το Falcon (OF, FF4, AF) λίαν συντόμως με το FS, αλλά όχι με το Lock On.
Εικόνα

HAF ACTION - FULL ACTION
FRISKY RADIO
Peter

Δημοσίευση από Peter »

Εχει καμια σχεση με το ε-χαφ η

εγω κανω καποιο λαθοσ
Peter

Δημοσίευση από Peter »

Εχεισ ιδεα απο λοκ ον?????
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

Όπως είπε και ο συνάδεφλος πιο πάνω, η e-HAF ασχολείται κατά κύριο λόγο με τα διάφορα versions του Falcon 4.0 (OpenFalcon, AlliedForce κλπ) και όχι με το Lock On.

Mήπως κάποιος admin να μετακινούσε το thread στην ενότητα Lock On, μήπως και βρεθεί κάποιος που ξέρει κάτι στο θέμα;
Copper
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 01 Αύγ 2008, 01:00
Τοποθεσία: LGLR

Δημοσίευση από Copper »

Peter έγραψε:Κατεβασα το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 (σε συμπιεσμένο WIN RAR) και το Modman (σε συμπιεσμένο WIN RAR) . Δεν μπορω να το εγκατστησω το HAF(Hellenic Air Force)Mod V1.0 . Το Modman το εγκετστησα αλλα μετα κολλαω οταν μου ζητα τοποθεσία αρχείου το Modman
Κάποια mods, ενδέχεται να μην είναι συμβατά με την έκδοση του Modman που έχεις. Ίσως να είναι νεότερα και εσύ να έχεις παλαιότερη έκδοση ή το αντίστροφο. Όπως και να'χει, αν το Modman δεν κάνει την εγκατάσταση μπορείς να την κάνεις εσύ, χειροκίνητα. Αποσυμπίεσε τα περιεχόμενα του πακέτου κάπου και κάντα αντιγραφή στα παλιά. Και φυσικά, κάνε ένα backup το φάκελο του παιχνιδιού σε περίπτωση που κάτι δε πάει καλά πρίν το επιχειρήσεις.
Εικόνα
Copper
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 01 Αύγ 2008, 01:00
Τοποθεσία: LGLR

Δημοσίευση από Copper »

Όχι, δε χρειάζεται να είσαι συνδεδεμένος. Είδα το πακέτο και δεν έχει τίποτα το τρομερό. Μπορείς και εσύ ο ίδιος με copy-paste να το εγκαταστήσεις.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

η e-HAF έχει αναφέρει το αρχείο αυτό μόνο επειδή αφορά εξομειωτή μαχητικού αεροσκάφους, όπως κάνει για όσους εξομειωτές κυκλοφορούν στην αντίστοιχη ενότητα

Peter, μου ξεκίνησες καλά γράφοντας Ελληνικά και μετά μου τα έκανες ΣΑΛΑΤΑ με τα Greeklish που ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ

ή τα διορθώνεις ή στα σβήνω

όσον αφορά το lockon στην ενότητα simulators θα βρεις 1ο ποστ Ανακοίνωσης, Ελληνική Ομάδα που πετάει με Lock-ON Flamming Cliffs
e-HAF Admin
Peter

Δημοσίευση από Peter »

Πρέπει να μαι στο internet για να χειριστω το lock on????
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

αρνητικόν
e-HAF Admin
Απάντηση