Falcon 4.7

Γενικά θέματα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
Alucardos
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 08:45

Falcon 4.7

Δημοσίευση από Alucardos »

Καλημερα.

Εμεις τα κακα παιδακια που μπηκαμε στην ομαδα και ανοιξε η γη και μας καταπιε και δεν μπαινουμε για online πτησεις (ουτε teamspeak ξερω) ηθελα να ρωτησω. Αν κατεβασω το 4.7 μπορω να εχω την αδεια (και το password) να το δοκιμασω;
Alucardos
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 08:45

Δημοσίευση από Alucardos »

Μιλαω παντα για το OF_4.7_Ege.exe.
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Sure 8) Δες τα πμ σου :!:
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Falcon 4.7

Δημοσίευση από Anzac »

Alucardos έγραψε:Καλημερα.

Εμεις τα κακα παιδακια που μπηκαμε στην ομαδα και ανοιξε η γη και μας καταπιε και δεν μπαινουμε για online πτησεις (ουτε teamspeak ξερω) ηθελα να ρωτησω. Αν κατεβασω το 4.7 μπορω να εχω την αδεια (και το password) να το δοκιμασω;
Όλη αυτή τη στιχομυθεία θα μπορούσες να την είχες αποφύγει , και το μόνο που χρειαζόταν να κάνεις ήταν να είχες ζητήσει τον κωδικό και θα είχες εξυπηρετηθεί.

Αντιθέτως όμως μπήκες με γκάζια να αποδείξεις ότι τί ;

Σε θεωρήσαμε κακό ;
Σου ανοίξαμε έναν λάκο και σε χώσαμε ;
Σε γειώσαμε επειδή δεν μπαίνεις TS ;
e-HAF Admin
Alucardos
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 08:45

Re: Falcon 4.7

Δημοσίευση από Alucardos »

Anzac έγραψε:
Alucardos έγραψε:Καλημερα.

Εμεις τα κακα παιδακια που μπηκαμε στην ομαδα και ανοιξε η γη και μας καταπιε και δεν μπαινουμε για online πτησεις (ουτε teamspeak ξερω) ηθελα να ρωτησω. Αν κατεβασω το 4.7 μπορω να εχω την αδεια (και το password) να το δοκιμασω;
Όλη αυτή τη στιχομυθεία θα μπορούσες να την είχες αποφύγει , και το μόνο που χρειαζόταν να κάνεις ήταν να είχες ζητήσει τον κωδικό και θα είχες εξυπηρετηθεί.

Αντιθέτως όμως μπήκες με γκάζια να αποδείξεις ότι τί ;

Σε θεωρήσαμε κακό ;
Σου ανοίξαμε έναν λάκο και σε χώσαμε ;
Σε γειώσαμε επειδή δεν μπαίνεις TS ;


καταρχην να σας ευχαριστησω για τον κωδικο.

Αυτο το μπηκα με γκαζια να σου πω δεν το πολυκαταλαβα. Θα σου πω ομως το αλλο.

Αν ειμουν σε μια ομαδα και ειχα εναν που εμπαινε στο φορουμ η στο προγραμμα μια φορα το χρονο ας πουμε και εκανε ποστ μονο για να παρει κατι που φτιαξαμε θα το θεωρουσα πολυ γαιδουρια.

Δεν ειχα σκοπο να αποδειξω τιποτα και το τι με θεωρησατε δεν μπορω ουτε να εκφερω γνωμη, ουτε να το σχολιασω μιας και δεν μπορω να ξερω.

Θεωρω το υφος μου απολογητικο (βλεπε βρεγμενη γατα) διοτι η σταση μου απεναντι στην ομαδα δεν ηταν και η καλυτερη και ειναι κατι που το γνωριζω εξ ου και το απολογητικο υφος.

Εσυ αληθεια γιατι αρπαχτηκες;
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

το 4.7 δεν είναι δική μας δημιουργία για να κάνουμε διανομή σε όσους μας κάνουν τα κέφια

είναι για όλους

απλα ο installer έγινε για ευκολία προς τα μέλη

αρπάχτηκα γιατί μερικές απο τις λέξεις που χρησιμοποίησες δείχνουν άλλα πράγματα
e-HAF Admin
Alucardos
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 08:45

Δημοσίευση από Alucardos »

Λυπαμαι αν δεν εγινα τοσο κατανοητος οσο θα θελα. Ελπιζω να εγινα τωρα. Το 4.7 σιγουρα δεν ειναι δικο σας αλλα το ege πιστευω πως βαλατε το χερακι σας, οπως και στο γενικο αρχειο που κανει την εγκατασταση πολυ ποιο ευκολη.

Μην κρινεις τον αλλον απο τα γραφομενα που τοσο ευκολα μπορουν να παρεξηγηθουν σε παρακαλω. Σιχαινομαι να με παρεξηγουν.
gerodinis
Δημοσιεύσεις: 2063
Εγγραφή: 11 Αύγ 2007, 17:28

Δημοσίευση από gerodinis »

Alucardos έγραψε:Λυπαμαι αν δεν εγινα τοσο κατανοητος οσο θα θελα. Ελπιζω να εγινα τωρα. Το 4.7 σιγουρα δεν ειναι δικο σας αλλα το ege πιστευω πως βαλατε το χερακι σας
Τουρκικό είναι το Ege. Δεν έχει καμιά δουλειά με την e-HAF.
Alucardos
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 08:45

Δημοσίευση από Alucardos »

δεν ειχα ιδεα.....νομισα σαν το hot ηταν.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

όχι καμία σχέση

αν μου έλεγες για το ΑΤΟ τότε αλλάζει

anyway το πέρασες ;
e-HAF Admin
Alucardos
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 08:45

Δημοσίευση από Alucardos »

ναι φιλε μου. Τα περασα ολα. Κριμα που απ οτι βλεπω δεν μπορω να πεταξω με ελληνικες μοιρες στο campaign.... Απ οτι βλεπω το exe το αρχειο και το αλλο το μικρο το προγραμματακι ειναι ολα οσα πρεπει να κανεις για να εισαι full. Σε μερικες μερες (αυριο για την ακριβεια) φευγω απο οτε και παω forthnet. Επομενως αναμενω διακοπη συνδεσης και μετα θελω να φτιαξω και τα καλωδια διοτι ειχα isdn και πρεπει να τα ξαναβαλω απ την αρχη. Μολις τακτοποιηθω και περασω και το καινουριο το rooter λεω να πεταξω λιγο μαζι σας (τωρα που εμαθα και το port forwarding ποιος με πιανει :P)....
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ok

ότι χρειαστείς , στο TS με τα παιδιά
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
captencris
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2007, 20:53
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από captencris »

Έλα δυναμικά!!!!!

Θα "χαζέψης" τελείως με αυτά που κάνουμε στις πτήσεις!!!!!! :blk52:
Αιέν αριστεύειν και υπείροχον έμμεναι άλλων, μηδέ γένος πατέρων αισχυνέμεν ...
Εικόνα
Απάντηση