FighterOps

PC Sims, Arcade Sims, Flash Game Sims, Java Game Sims, etc.

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Jojo
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1546
Εγγραφή: 24 Ιαν 2007, 19:27

Δημοσίευση από Jojo »

squid έγραψε:επισης μπορεις να μαθαινεις ποτε βγαινει το επομενο OF, FF, Τι γινεται στην ΕD, και για διαφορες αεροπορικες εκδηλωσεις στην αμερικη :P :P :P

Μου θυμιζει λιγο το F-35 lol
Διακρίνω μια αντιπάθεια για το FO ή μου φαίνεται; :twisted:
Γιώργος
squid
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: 22 Μάιος 2004, 13:53
Τοποθεσία: SKG / LGTS

Δημοσίευση από squid »

ε κατι πρεπει να βρω και εγω να κραζω :P
"πότε θα έρθει η 28η Οκτωβρίου να πάμε σην παρέλαση να δούμε τα τζάμπο και τα στούκας"
-------------------------------------------------------
- Εμείς πόσα F-16 έχουμε?
- 'Ενα

Εικόνα
eagle
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 03 Σεπ 2008, 09:19

Δημοσίευση από eagle »

τι γινετε ρε παιδια οuτε ενα δεμο :lol: γερασα ελεος αχαχαχα α ρε squid!!!
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Για τους registered στο FOps forum, βγήκε public βίντεο (μέχρι πριν λίγο καιρό διαθέσιμο μόνο εντος Area51) που δείχνει δοκιμή WIP της Flight Model μηχανής. Το view είναι μέσα απο HUD-only και το layout δεν αναπαριστά κάποιο συγκεκριμένο αφος.

Το FM απλά δεν παίζεται..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Θα το κάνεις πάσα στο FTP μας ;
e-HAF Admin
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Για @#$%^$# ψάχνεις??

Τα policies του FOps είναι ξεκάθαρα, αν διαρεύσει το παραμικρό και μαθευτεί bye bye νέα updates, θα πάρει όλη ο κοινότητα τα bip και θα περιμένει το τελικό προϊόν.. OpenFalcon λάθη του παρελθόντος δεν χωράνε εδώ.

Όπως είπα, απλά κάνεις ενα register όπως κάνεις σε κάθε forum και έχεις πρόσβαση στο βίντεο, αν βαριέσαι να αφιερώσεις 2 λεπτά τότε δεν απευθύνεται σε εσένα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

raptor έγραψε:...αν διαρεύσει το παραμικρό και μαθευτεί bye bye νέα updates,...
μιλάς λοιπόν για ένα public forum όπου πρόσβαση αποκτά ο καθένας σε 2 λεπτά και φοβούμαστε μην διαρρεύσει οτιδήποτε.....απο ένα public ανοιχτό φόρουμ.

WOW

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ

Και αφού κάποιος πρώτα αφιερώσει 2 λεπτά για να εγγραφεί, πόση ώρα θα ψάχνει για να βρεί το video που λες άραγε ;
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Όπως είπα, απλά κάνεις ενα register όπως κάνεις σε κάθε forum και έχεις πρόσβαση στο βίντεο, αν βαριέσαι να αφιερώσεις 2 λεπτά τότε δεν απευθύνεται σε εσένα.
Εαν δεν κανω λαθος το video ειναι στο Area 51 members. Μπαινεις μονο εαν εχεις πληρωσει...
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

GERAKI έγραψε:
Όπως είπα, απλά κάνεις ενα register όπως κάνεις σε κάθε forum και έχεις πρόσβαση στο βίντεο, αν βαριέσαι να αφιερώσεις 2 λεπτά τότε δεν απευθύνεται σε εσένα.
Εαν δεν κανω λαθος το video ειναι στο Area 51 members. Μπαινεις μονο εαν εχεις πληρωσει...


Αυτό δεν σε βοήθησε να καταλάβεις έε?
(μέχρι πριν λίγο καιρό διαθέσιμο μόνο εντος Area51)
:)
Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

raptor έγραψε:
GERAKI έγραψε:
Όπως είπα, απλά κάνεις ενα register όπως κάνεις σε κάθε forum και έχεις πρόσβαση στο βίντεο, αν βαριέσαι να αφιερώσεις 2 λεπτά τότε δεν απευθύνεται σε εσένα.
Εαν δεν κανω λαθος το video ειναι στο Area 51 members. Μπαινεις μονο εαν εχεις πληρωσει...


Αυτό δεν σε βοήθησε να καταλάβεις έε?



(μέχρι πριν λίγο καιρό διαθέσιμο μόνο εντος Area51)
:)

*********************************************

Official Fighter Ops Forums

Welcome, Geraki.
You last visited: 37 Minutes Ago at 11:18

*********************************************

Flight Model test build video
As many of you are aware a short video, originally intended for internal use, was recently released to Area 51 showing the Flight Model test build.

We were frankly blown away by how well that video was received by Area 51 members. Being originally designed to be for internal use only, it was fairly raw, but does give a good demonstration of how the flight model behaves.

Based on the strength of this feedback, we have decided we will make a cut down version of this video available for the general forum in the near future. For any Area 51 members who have not yet seen the video, make sure you check the Area 51 forum for details and join in on the discussion.

Thanks guys,
Julian.


Για πες τωρα!......

Αρα ειναι διαθεσιμο μονο στα member του Area51.... μεχρι στιγμης!!!
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Anzac έγραψε:
raptor έγραψε:...αν διαρεύσει το παραμικρό και μαθευτεί bye bye νέα updates,...
μιλάς λοιπόν για ένα public forum όπου πρόσβαση αποκτά ο καθένας σε 2 λεπτά και φοβούμαστε μην διαρρεύσει οτιδήποτε.....απο ένα public ανοιχτό φόρουμ.

WOW

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ
Χμ.

Όπως και εσύ έχεις βάλει κανόνες εδώ έτσι υπάρχουν και εκεί. Μπορείς να κάνεις ότι θές, ακόμα να το βάλεις και στο youtube. Να είσαι έτοιμος για τις συνέπειες όμως, σαν καλός admin ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ.

Τώρα για τις ανατριχίλες δεν είμαι γιατρός να ξέρω.. :D

Και αφού κάποιος πρώτα αφιερώσει 2 λεπτά για να εγγραφεί, πόση ώρα θα ψάχνει για να βρεί το video που λες άραγε ;
Χμ πάλι.

Αναφέρεσαι για άτομο με μέσο iq?

Περίπου 5 seconds. Αναλόγως provider.
Εικόνα
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

GERAKI έγραψε: μεχρι στιγμης!!!

Αντώνη πριν μερικές μέρες ήταν πάνω, τουλάχιστον το original. Το έχω αρκετό καιρό αλλά τώρα είδα οτι το έβγαλαν τελείως απο το public. Άν κρίνω απο το "we will make a cut down version of this video" ίσως αλλάζουν/μιξάρουν κάτι και θα το ξαναβάλουν. Anyway, heads up for an update.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

raptor έγραψε:
GERAKI έγραψε: μεχρι στιγμης!!!

Αντώνη πριν μερικές μέρες ήταν πάνω, τουλάχιστον το original. Το έχω αρκετό καιρό αλλά τώρα είδα οτι το έβγαλαν τελείως απο το public. Άν κρίνω απο το "we will make a cut down version of this video" ίσως αλλάζουν/μιξάρουν κάτι και θα το ξαναβάλουν. Anyway, heads up for an update.
Αρχικά ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ να έρχεσε και να μας λες ότι υπάρχει ένα βίντεο το οποίο τελικά μπορείς να δείς εσύ, επειδή και καλά είσαι μέλος στο AREA51, και σκασίλα μου στην τελική.

Δεν σε ρώτησε κανένας τι βίντεο παίζουν στο area51, ούτε σου ζητήσαμε να μας πλασάρεις τα βίντεο αυτά. ΜΟΝΟΣ σου ήρθες και το ανέφερες. Εσύ είπες πως είναι σε ανοιχτό φόρουμ, και προσωπικά δεν πρόκειται να αφιερώσω τον χρόνο μου να εγγραφώ εκει για να πάρω ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΒΙΝΤΕΟ.

Οπότε το ποιός έχει και τι IQ έχει, άστο για αλλού.

Παίξε εσύ λοιπόν με τα δικά σου "toys", όπως είπες σε νεοεισερχόμενο μέλος αυτής της κοινότητας ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΒΙΝΤΕΟ για πάρτυ σου και για τα μέλη της AREA51.

Επλίζω να έγινα κατανοητός !
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τιμο ο Παναγιώτης έκανε λάθος και νόμιζε ότι το video είναι public και ότι όλοι με μια απλή εγγραφή μπορούν να το δουν.. έπρεπε όμως να το ψάξει λίγο η να δώσει τουλάχιστον το link public toy public video...

Είμαι και εγώ μέλος στο Forum oxi Area 51 και παραξευνετικα που έλεγε μόνο με μια απλή εγγραφή βλέπεις το video.. αλλά τελικά το video αφαιρέθηκε από to public για επεξεργασία και θα ξαναβγεί, οπότε περιμένουμε!

Εντάξει δεν πιστεύω να είναι και κάτι τρελό και δεν χάλασε ο κόσμος

Μακάρι να είναι 100 % λειτουργικό με βάση το -1


Παναγιώτη άλλη φορά όταν ποστάρεις κάτι να δινεις και το αντίστοιχο λινκ διότι πολύ δεν ξέρουν περί τίνος πρόκειται.
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Anzac έγραψε: Επλίζω να έγινα κατανοητός !

Απολύτως! :knuddel:
Εικόνα
Απάντηση