Ανενεργά μέλη

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Lipon na po kai kati pano sto thema epidi exo erthi kai ego poles fores stin stasi na sbino meli. Ime admin se tris selides blepo kathe mera peripou 20-40 nea melli....meta apo 6 mines kai 3 email tous sbino giati proton den thelo na grafi pos iparxoun 1500 melli kai apo auta na ine energa mono ta 200. Mono gia auto ton logo tous sbino kai epidi gemizi kai i database (pou den ine problima) alla gemizi tsampa. Gia auto epidi ksero ligo poli pos skeftonte i admins ton kathe site katalabeno kai ton timo.

Sokos IN.....
ikoufis

Δημοσίευση από ikoufis »

Μετά από 4 χρόνια συνεχίζω!
Ημουν το no 100 τότε σε id και με σβήσατε! :cry:
Καλά κάνατε, αν και εγώ έκοβα βόλτες στο σιτε που και που χωρίς να κάνω log in.
Για αυτό και δεν πήρα χαμπάρι τι γινόταν!
Αν στέλνατε ένα mail προειδοποίησης σε αυτούς τους 150 users θα δραστηριοποιούνταν εγώ και άλλοι 10.
Οχι ότι έγινε τπτ τώρα, καλά κάνατε κα τους σβήσατε τότε, απλά με μια προειδοποίηση στο μαιλ και μια 3μηνη διορία θα ήσασταν πλήρως καλυμένοι! :D
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Και με μηδέν πόστ ;

Τι άλλαξε με την νέα εγγραφή σου ;

Τώρα τουλάχιστον έχεις και ένα πόστ :)
e-HAF Admin
LantirN
Δημοσιεύσεις: 2734
Εγγραφή: 11 Ιουν 2004, 12:54
Τοποθεσία: 4.7D in SUD 260R

Δημοσίευση από LantirN »

H αληθεια ειναι οτι εκνευριζει τον αλλο να τον σβηνεις και να τον ξανασβηνεις, σπαζοντας του τελικα τα νευρα και τελικα να μη ξαναμπαινει.

Θα μου την εσπαγε να με σβηνανε συνεχεια απο καπου, αλλα και εγω στη θεση ενος αντμιν το ιδιο θα εκανα, οπωτε δε κατηγορω κανεναν. :lol:
Εικόνα
The NIGHT is our Business...340M LANTIRN
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

LantirN έγραψε:H αληθεια ειναι οτι εκνευριζει τον αλλο να τον σβηνεις και να τον ξανασβηνεις, σπαζοντας του τελικα τα νευρα και τελικα να μη ξαναμπαινει.

Θα μου την εσπαγε να με σβηνανε συνεχεια απο καπου, αλλα και εγω στη θεση ενος αντμιν το ιδιο θα εκανα, οπωτε δε κατηγορω κανεναν. :lol:
δεν τον έσβησα εις διπλούν

Κάποιο μέλος που εγγράφηκε πρίν 4 χρόνια, ήταν ήδη στην ΜΙΑ/ΚΙΑ λίστα, κάτι για το οποίο όταν κάποιος μπαίνει σε αυτήν το σύστημα ειδοποιεί και λέει ότι είναι πλέον στην ομάδα αυτή.

ΑΡΑ γνωρίζει ! (ένα το κρατούμενο)

Επίσης εγκατέστησα ένα mod για να διαχειρίζομαι καλύτερα ανενεργά μέλη. Αυτό είναι ο ένοχος γιατί αυτό έστειλε email ενημερώνοντας πως ο χρήστης διεγράφη.

Εαν δεν έστελνε, σιγά μην το έπερνε κανείς χαμπάρι.....

Και επαναλαμβάνω, ΜΗΔΕΝ ΠΟΣΤ / Χ χρόνια εγγραφής

Πολλοί απο εσάς γνωρίζετε ότι κατα διαστήματα κάνω εκκαθαρίσεις. Δεν είμαι απο αυτούς που λένε έχω τόσες εκατοντάδες μέλη εγγεγραμμένους.

Αντιθέτως το νούμερο που με απασχολεί είναι το νούμερο που δείχνει την καθημερινή επισκεπτιμότητα, και αν δείτε και την λίστα, τα μέλη αυτά είναι σταθερή αξία.
e-HAF Admin
LantirN
Δημοσιεύσεις: 2734
Εγγραφή: 11 Ιουν 2004, 12:54
Τοποθεσία: 4.7D in SUD 260R

Δημοσίευση από LantirN »

Σωστον
Εικόνα
The NIGHT is our Business...340M LANTIRN
Απάντηση