Κοπή βασιλόπιτας e-HAF για το 2010 - 6 Χρόνια e-HAF

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Απάντηση
Armada
Δημοσιεύσεις: 580
Εγγραφή: 27 Οκτ 2004, 23:12
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Armada »

Anzac έγραψε:Σημαδιακή χρονιά το 2010 θα έλεγα, καθώς το φλουρί έπεσε στο κομμάτι της e-HAF.
Λέω φέτος να βάλουμε λιγάκι τάξη στα προβλήματα ανάμεσα μας ή στις Μοίρες μας θα έλεγα.
Η λέξη "ενότητα" και ομαλή συνεργασία θα γίνει το σύνθημα και ο σκοπός της φετινής χρονιάς.
Καλώ λοιπόν άπαντες να αρχίζουν να υϊοθετούν αυτό το πνεύμα, για το καλό όλων αλλά και των εαυτών τους.
Όπου δω σπόντες κακολογίες και τα σχετικά που έβλεπα άλλες χρονιές, θα αναλαμβάνω εγώ προσωπικά δράση.
Πρώτα η e-HAF και μετά όλα τα άλλα.Περιμένω αποτελέσματα.
Λίγο πριν την κοπή της βασιλόπιτας είχα τηλεφωνική επικοινωνία με τον Τίμο (Anzac). Δεσμεύτηκα ότι το δώρο για το φλουρί θα ήταν από εμένα επειδή δεν μπόρεσα λόγω υποχρεώσεων να παρευρεθώ. Επειδή το φλουρί έπεσε στην e-HAF δεσμεύτηκα και πάλι και μέσα στο TS ενώπιον του Τίμου και των άλλων μελών ότι θα στείλω ένα προσωπικό συμβολικό δωράκι σε όποιους είχαν παρευρεθεί στην κοπή της πίτας.
Παρακαλώ πολύ λοιπόν όποιος από τους παρευρισκομένους επιθυμεί να λάβει αυτό το συμβολικό δώρο να μου στείλει με p.m. τα προσωπικά του στοιχεία για να του το αποστείλω.
Επαναλαμβάνω το δώρο είναι συμβολικό.

Ευχαριστώ

Γεώργιος..... :wink:
Armada ή απλά....Γεώργιος...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

εγώ εγώ εγώ ;)

(καμιά οθόνη κολάρο βλέπω να μου έρχεται)
e-HAF Admin
Απάντηση