Παιδια Λιγη Βοηθεια??

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Garcinho
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 05:11

Παιδια Λιγη Βοηθεια??

Δημοσίευση από Garcinho »

Καλησπερα παιδια μπηκα και εγω στην παρεα ...Λοιπον δεν εχω καμια σχεση με αεροπλανα ουτε εχω πεταξει ουτε τιποτα απλα το ειδα σαν μια καλη ιδεα να πετας ενα μαχητικο και αρχισα να ασχολουμε...Βεβαια ξερω μονο τα βασικα για τα παιχνιδια και για το πως πετας ενα μαχητικο σκοπος μου ειναι να βελτιοθω οσο μπορεσω ηδη αρχισα να εξασκουμε εχω κατεβασει μερικα παιχνιδια και ασχουλουμε αρκετα μπορω να πω...!! Τα παιχνιδια ειναι το Falcon 4.0 to Falcon 5.0 to Combat Flight Simulator 3 to F16 Agrresor To Blazzing Angels Secret Mission to F18 operation desert storm και το Tom Clancys HaWks σε αυτα τα παιχνιδια δεν εχω περασει καποιο update μονο ετσι οπως τα κατεβασα ...Σιγα Σιγα Μαθενω :P :P να πεταω κι εγω...Απλα ηθελα να ρωτησω κιολας υπαρχει περιπτωση να μπορεις να παιξεις και ονλινε αυτα τα παιχνιδια? γιατι κατανταει λιγο ρουτινα συνεχεια με τα Campaings ... Ευχαριστω πολυ παιδια και ολες οι συμβουλες σας δεκτες....
Ftase Opou Mporeis...!!Kai An Tote Andriomenos Ftaseis Kai Ligo Sou Fanei Tote Ftase Opou Den Mporeis...!!
Garcinho
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 05:11

Δημοσίευση από Garcinho »

Μεγαλη μου βλακεια που δεν διαβασα το FAQ απο οτι καταλαβα προκειται για μια αεροπορια που εχει φτιαχτει και εδω μεσα παιζουμε online υπαρχουν οι μοιρες οι οποιες μπορεις να κανεις αιτησεις για να γραφτεις και ετσι γινονται πτησεις οnline αναλογος καθε μοιρα...δηλαδη σορρυ κιολας επειδη ειμαι ασχετος στο online αναχετιζουμαι αλλους παικτες που εχουν και αυτοι δικες τους ομαδες??παιδια εχετε κανει παρα πολυ καλη δουλεια παντως τα συγχαρητηρια μου και μονο η ιδεα της ομαδικης πτησης ειναι τι να πω .... ξεπερναει τα ορια ενος παιχνιδιου...επισης πρεπει να σεταρω το Φαλκον 4 για να μπω... Οποιος Φιλος Θελει και μπορεσει ας μου γραψει καποια πραγματα να με κατατοπισει ευχαριστω παρα πολλοι ειστε απεχτοι μπορω να πω οτι θα πραγματοποιηθει ενα ονειρο να πεταξω οnline αποστολες και με αλλους Χιλια Ευχαριστω....!!!
Ftase Opou Mporeis...!!Kai An Tote Andriomenos Ftaseis Kai Ligo Sou Fanei Tote Ftase Opou Den Mporeis...!!
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Καλώς όρισες.

Αφού βρήκες το FAQ μας, λίγο ποιο πάνω έχει και τις οδηγίες εγκατάστασης στο κουμπί "επίσημα setup"

Ποιό απλά δεν γίνεται, ...

Αν σκαλώσεις κάπου τότε ζητάς βοήθεια και εμείς εδώ είμαστε.

Οστόσο κάποια απο τα games που ανέφερες ποιό πάνω είναι simulators και κάποια Arcade's. Το falcon 5.0 δεν το γνωρίζω. Εννοείς κάτι άλλο ;

Επίσης αν κάποιο game υποστηρίζει online play, θα το δεις στις ρυθμίσεις του (Multiplayer). Αν δεν υπάρχει κάτι τέτοιο δεν υπάρχει και online.
e-HAF Admin
Απάντηση