Basic Theatre Construction HELP...!!!!

Διάφορα θέατρα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Arty, KERVEROS, Διαχείριση

Απάντηση
Raphael
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 17 Ιαν 2009, 12:47
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Basic Theatre Construction HELP...!!!!

Δημοσίευση από Raphael »

Λοιπόν παιδιά λέω να κάτσω να φτιάξω το αεροδρόμιο της Νέα Αγχιάλου και αναρωτιόμουν αν γίνετε κάποιος να ποστάρει τα βασικά editors που χρειάζονται...!!! Επίσης και αν υπάρχει και κανένας οδηγός θα ήμουν ευγνώμων....!!! :lol: :lol:

Thanks...!!!
Εικόνα
Lorimer
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: 25 Αύγ 2008, 15:09

Δημοσίευση από Lorimer »

Κι άλλος θεατράνθρωπος!!!! Ορίστε, πάρε κι εσύ:
http://tactical.nekromantix.com/f4/terraintutorial.php
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

τι ακριβώς θέλεις να αλλάξεις στο αεροδρόμιο ..ίσως μπορώ να σε βοηθήσω.
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

Έλα ρε... αφού έρχεται το EMF... γιατί να μπείτε στον κόπο; καλύτερα να μπείτε στο EMF να βοηθήσετε...
DAREDEVIL
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 23 Μαρ 2008, 22:31
Τοποθεσία: KAVALA

Δημοσίευση από DAREDEVIL »

Να εισαι καλα ρε φιλε Τασο με εκανες και γελασα παλι χεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχχ EMF χεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεεχεχεχεχεχε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

GERAKI έγραψε:τι ακριβώς θέλεις να αλλάξεις στο αεροδρόμιο ..ίσως μπορώ να σε βοηθήσω.
θελει την αγχιαλο του FF3+ATO Gold αν θυμασαι πως ηταν... αν δεν θυμασαι.. :!:
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

άσχετο αλλά παλιά skins από f-4, f-5, a-7 ποιός έχει να τα μετατρέψουμε σε of 4.7?
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

condor έγραψε:
GERAKI έγραψε:τι ακριβώς θέλεις να αλλάξεις στο αεροδρόμιο ..ίσως μπορώ να σε βοηθήσω.
θελει την αγχιαλο του FF3+ATO Gold αν θυμασαι πως ηταν... αν δεν θυμασαι.. :!:
Ναι το κατάλαβα από την αρχή για αυτό σε ρώτησα.. το είχα κάνει προσπάθεια και για την Σούδα ... και με τα νέα Shelters.

Θα χρειαστεί να κανείς export όλο το pcd γενικά όλο το object apo LE , νομίζω LE 512 , kai LE 610 , θα χρειαστούμε.

Άρα ανοίγουμε το FF3 ATO gold objects .. βρίσκουμε την βάση e.g 08_12 και κάνουμε export olo to object και μετά features .

Εάν δεν υπάρχουν στο DB toy OF 4.7 Aegean θα πρέπει να τα βάλουμε 1 -1 . κάνουμε replace thn βάση στο OF .. είναι λίγο δύσκολο γενικά..

Εάν υπάρχει και κάποιος άλλος που μπορεί να βοηθήσει σε αυτό το project ώστε να κάνουμε τα αεροδρόμια λίγο ποιο ρεαλιστικά ας ποστάρει οδηγίες ( Raptor?;)

μπορούμε να βρεθούμε και TS να το δούμε αυτό.
Raphael
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 17 Ιαν 2009, 12:47
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Raphael »

Παιδιά εγώ πάντως είμαι μέσα 100%...!!! Αν θέλετε πείτε μου από πού να ξεκινήσω.... :oops: :oops:
Εικόνα
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Μελλοντικέ Ίκαρε επικεντρώσου στο ρητό "ΔΕΠ" (Διάβασμα-Εξάσκηση-Πτήσεις). Σε λίγο καιρό (teaser for Geraki :twisted: ) θα βγεί το BMS, και το EMF φυσιολογικά θα κουμπώσει πάνω του. Ποιός ο λόγος να κάνει κανείς 5 βήματα πίσω και να χάσει χρόνο για να να δεί στην Σούδα το παλιό μοντέλο του αεροδρομίου της Αγχιάλου? Εσύ Αντώνη ως παλιότερος και όχι μόνο θα έπρεπε να ξέρεις οτι 1ον δεν αξίζει, 2ον ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΤΑ DEFAULT SETUP, αλλά και 3ον οτιδήποτε έχει να κάνει με OF development WORLDWIDE έχει σταματήσει... 8)
Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

raptor έγραψε:Μελλοντικέ Ίκαρε επικεντρώσου στο ρητό "ΔΕΠ" (Διάβασμα-Εξάσκηση-Πτήσεις). Σε λίγο καιρό (teaser for Geraki :twisted: ) θα βγεί το BMS, και το EMF φυσιολογικά θα κουμπώσει πάνω του. Ποιός ο λόγος να κάνει κανείς 5 βήματα πίσω και να χάσει χρόνο για να να δεί στην Σούδα το παλιό μοντέλο του αεροδρομίου της Αγχιάλου? Εσύ Αντώνη ως παλιότερος και όχι μόνο θα έπρεπε να ξέρεις οτι 1ον δεν αξίζει, 2ον ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΤΑ DEFAULT SETUP, αλλά και 3ον οτιδήποτε έχει να κάνει με OF development WORLDWIDE έχει σταματήσει... 8)
Σωστός για αυτό το έθεσα έτσι αλλά εάν ο φίλος έχει όρεξη να πειραματιστεί του έδωσα λίγα Φώτα ... γενικά φίλε μου δεν αξίζει από την στιγμή που θα βγει κάτι πολύ ποιο ωραίο ..το θέμα είναι ποτέ θα βγει ? ε δεν κατεω. :twisted: .. Όποτε όπως είπε και ο raptoras Κατά την γνώμη μου καλύτερα είναι να πετάς και να τελειοποιείς της τεχνικές ειδικά σε Α-Α που σου αρέσει. ela TS
!!!
Raphael
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 17 Ιαν 2009, 12:47
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Raphael »

Οκ παίδες....Άκυρον τότε το project....!!! :cry: :(
Εικόνα
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

raptor έγραψε: Σε λίγο καιρό (teaser for Geraki :twisted: ) θα βγεί το BMS, και το EMF φυσιολογικά θα κουμπώσει πάνω του.
θυμισε μου ποσα χρονια το λεμε αυτο... :roll: :roll: raptor δεν έχει ακουστεί κάτι, ούτε για το ένα, ούτε για το άλλο εδώ και ΧΧ μήνες λέμε: σε λίγο θα βγει το emf κλπ κλπ.. το bms όταν και αν βγει καλοδεχούμενο... αλλά βαρέθηκα να περιμένω ενα θέατρο που κάθε χρόνο ολοκληρώνεται και ένα bms που όλοι έχουν δει εικόνες άλλα κανένας δεν ανοίγει το στόμα του να πει θα βγει στις χχ-χχ-χχχχ

φυσικά και θα χαρώ πάρα πολύ όταν βγουν άλλα εχω βαρεθεί να βλέπω μηνύματά σαν αυτό έχω κάνει Quote.. :roll:
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Υσχύει και για σένα το ΔΕΠ. 8) :lol: :wink:
Εικόνα
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

:twisted: έλα καμιά βόλτα απο το ts.. δεν δαγκώνει.. :wink:
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Απάντηση