Καλωσορισμα

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Hercules

Καλωσορισμα

Δημοσίευση από Hercules »

Καλημερα σε ολα τα μελη

Ειμαι εντελως φρεσκος εδω και οφειλω να ομολογησω οτι με τραβηξε η αγαπη για την πολεμικη μας αεροπορια. Δυστυχως δεν εχω καθολου γνωσεις απο το αντικειμενο αλλα ειμαι γεματος απο επιθυμια να μαθω οσο γινεται περισσοτερα. Κατα καιρους διαβαζω διαφορες αναλυσεις ειτε απο περιοδικα του χωρου ειτε απο sites. Για να ειμαι ειλικρινης, πολλα ειναι αυτα που δεν καταλαβαινω κι ετσι παντα μου μενει η απορια για την αξιοπιστια tvn οσων διαβαζω. Θα ηθελα απο εδω να εχω περισσοτερη γνωση αλλα και συζητηση πανω στην κοινη μας αγαπη.
Σας ευχαριστω προκαταβολικα κι επλιζω ν' αποκτησω μια νεα παρεα και πολλες γνωσεις για την επισημη αγαπημενη μας. (ΠΑ).

Hercules.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Καλώς όρισες
e-HAF Admin
DAREDEVIL
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 23 Μαρ 2008, 22:31
Τοποθεσία: KAVALA

Δημοσίευση από DAREDEVIL »

Καλώς όρισες και καλες e-πτησεις. Δηλ δεν εχεις ξαναπεταξει με κανεναν εξομιωτη? Αν οχι θα τα βρεις λιγο δυσκολα στην αρχη αλλα λεω αλλα τρωγοντας ερχετε και η ορεξη 8) 8) οπως και τα FOXιδια :twisted: :twisted:


Mια καλη αρχη ειναι αυτα:

Αρχικά διάβασε το FAQ για να σου λυθούν όλες οι απορίες
Εγκατέστησε τα Επίσημα Setup
Κάνε Εγγραφή στην Περιοχή Πτήσεων
Βάλε το Teamspeak βασικο για να μηλαμε
Οτι κωδικούς χρειάζεσαι PM στον Anzac

υ.γ θα χρειαστής ένα joistick και ενα microphone για το TS
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Re: Καλωσορισμα

Δημοσίευση από condor »

Hercules έγραψε:Για να ειμαι ειλικρινης, πολλα ειναι αυτα που δεν καταλαβαινω κι ετσι παντα μου μενει η απορια για την αξιοπιστια tvn οσων διαβαζω.
Hercules.
σε λίγο καιρό(ειδικά αν αρχίσεις να πετάς ) θα είσαι σε θέση να κρίνεις και μόνος σου την αξιοπιστία των όσων διαβάζεις.. όρεξη να έχεις μόνο.. και ολα θα έρθουν από μόνα τους..

Καλώς Όρισες Στην e-HAF :wink:
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Καλώς όρισες Ηρακλή! Στα πμ σου σε περιμένει ο κωδικός που θα χρειαστείς για τα setup και Teamspeak :wink:
Απάντηση