Project 10 - DCS: A-10C Movie

Lomac Lock-On Area

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
sungsam
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 27 Αύγ 2008, 18:26
Τοποθεσία: ELEFSINA - GREECE

Project 10 - DCS: A-10C Movie

Δημοσίευση από sungsam »

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sungsam την 20 Σεπ 2010, 12:46, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Sungsam - Dimitris
Εικόνα
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

το βιντεάκι τα σπάει... μακάρι να είναι έτσι και το τελικό προϊόν. Αν πάντως βγάλουν το apache το έχω βάλει στα καπάκια... :)
sungsam
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 27 Αύγ 2008, 18:26
Τοποθεσία: ELEFSINA - GREECE

Δημοσίευση από sungsam »

Οτι βλέπεις είναι FRAPS απο τελικό προιόν με custom camera views !

Παιδιά !!!!!!!!!!!!!! στο FORUM της ED για να τους ζητάμε F16 52+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Sungsam - Dimitris
Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

sungsam έγραψε:Παιδιά !!!!!!!!!!!!!! στο FORUM της ED για να τους ζητάμε F16 52+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
σωστος ...

Εμπορικά τους συνεφέρει πολύ να δημιουργήσουν μονογραφία F-16 και σαν υλοποίηση είναι ποιο κοντά στο A-10 και υπάρχει έτοιμο community και μοίρες Που θα μπορούν να περάσουν σε αυτό ... πάμε όλοι μαζί !!!!
sungsam
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 27 Αύγ 2008, 18:26
Τοποθεσία: ELEFSINA - GREECE

Δημοσίευση από sungsam »

Πέστα Χρυσόστομε !!!

Το έχω πει πολλαπλά στην ED, αλλά και εδώ !!
Sungsam - Dimitris
Εικόνα
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

το multiplayer του όμως αμφιβάλω αν θα έχει αυτά τα γραφικά...
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

γιατί;
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
sungsam
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 27 Αύγ 2008, 18:26
Τοποθεσία: ELEFSINA - GREECE

Δημοσίευση από sungsam »

Cipher έγραψε:το βιντεάκι τα σπάει... μακάρι να είναι έτσι και το τελικό προϊόν. Αν πάντως βγάλουν το apache το έχω βάλει στα καπάκια... :)
Για APACHE δες σχετικό http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.ph ... highlight=
Sungsam - Dimitris
Εικόνα
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

γιατί θα είναι πολύ βαρύ για το multi... θεωρητικά και γνώμη μου πάντα.. και το falcon έχει δέντρα και άλλα καλούδια τα οποία έχουμε βγάλει στο mp για καλύτερη απόδοση (όχι σαν και αυτά του βίντεο βέβαια...).

Μακάρι να κάνω λάθος βέβαια. :)
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

sungsam έγραψε:
Cipher έγραψε:το βιντεάκι τα σπάει... μακάρι να είναι έτσι και το τελικό προϊόν. Αν πάντως βγάλουν το apache το έχω βάλει στα καπάκια... :)
Για APACHE δες σχετικό http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.ph ... highlight=
Το αναμένω πως και πως :)
sungsam
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 27 Αύγ 2008, 18:26
Τοποθεσία: ELEFSINA - GREECE

Δημοσίευση από sungsam »

Cipher έγραψε:γιατί θα είναι πολύ βαρύ για το multi... θεωρητικά και γνώμη μου πάντα.. και το falcon έχει δέντρα και άλλα καλούδια τα οποία έχουμε βγάλει στο mp για καλύτερη απόδοση (όχι σαν και αυτά του βίντεο βέβαια...).

Μακάρι να κάνω λάθος βέβαια. :)
Μπα δεν παίζει .... Υπάρχει το Ka-50 και το FC2 και το MP είναι άριστο. Το Α-10C έχει την ίδια μηχανή βελτιωμένη με καλύτερα γραφικά DX11. Είναι όμως συμβατή και με DX9 .... μη μου πάθετε συγκοπή κιόλας ! :D
Sungsam - Dimitris
Εικόνα
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

ΚΟΡΥΦΑΙΟ το βιντεο!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ F-16!!!!! :P PPPPPPPP
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Rambo
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 02 Αύγ 2006, 13:28
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Rambo »

Τα γραφικα τελεια. Πολυ καλη αποδοση κοντα στην πραγματικοτητα. Μακαρι να ειχαμε και τo falcon ετσι.
Εικόνα

ΚΑΙ ΤΑ ΙΕΡΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΤΙΜΗΣΩ
Άβαταρ μέλους
Antwnis
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2008, 19:11
Τοποθεσία: HER

Δημοσίευση από Antwnis »

Φοβερό βίντεο όντως, μας άναψαν πάλι. Γραφικά, πόρωση, ζωντανό(επιτέλους) περιβάλλον, α2α βολές κατα ελικοπτέρων τα πάντα όλα. Αυτό στο 2:22 τι είναι πάλι,harm..?

Cipher σχετικό αυτό, έτσι δε λέμε πάντα για κάτι το καινούριο. Τα γραφικά και τα textures πάντα θα εξελίσσονται. Έτσι δε λέγαμε και γαι το f/a-18 της janes, θυμάμαι πριν δεκαετία +++. Πήραν και το 'μάθημά' τους οι της ED απο τα Mods,απο δω και απο κει.. 8)
Και γω απορούσα πως θα αντέξει το fc-2 to μονοπύρηνο pc μου, αν θα την παλεύει γενικώς στο mp και ούτε που κατάλαβα πως άρχισα να περνάω ώρες με τα ρωσσάκια.


Απλά όπως τους έχω στείλει και mail, γενικά στα παιχνίδια τους νοιώθεις λίγο.. άδειος, όσο καλό και αν αναπαριστάται το κάθε α/φος αν μετά απο λίγο οι αποστολές σε κουράζουν, το όλο θέμα δεν αξιοποιήται σωστά. Μέχρι και στο τέρμα λυτό WOI (gameplay & menu) θυμάμαι δεν σου βγαινε η ψυχή μέχρι να "φτιάξεις" ή στην τελική το χαιρόσουν χωρίς πολλά πολλά. Εκει πιστεύω χωλαίνουν.


(Εγώ πάντως ψήφισα F-18e/f...! Kάτσε να το δούμε και στην ΠΑ, να σας πω πως θα αλλάξετε γνώμη,χοχοχο
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

Προσωπικά....και...F-22 να έπαιρναν..... το ''Γεράκι'' ΔΕΝ το αλλάζω... ;)
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Απάντηση