Πώς προέκυψε το NickName σας

Θέματα που δεν ανήκουν σε καμία άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
BaR
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 08:42

Δημοσίευση από BaR »

Είναι το 1/4 του επώνυμου μου.
Bladegt
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 25 Οκτ 2010, 00:33

Δημοσίευση από Bladegt »

εγω παλι παντα ειχα μια λατρεια στα βαμπιρια, και τοτε οτι ειχε βγει η ταινεια "Blade" οταν πρωτομπηκα στο mirc για chat..κατι επρεπε να διαλεξω και εβαλα αυτο.. κ οσαν πιτσιρικας τοτε και λατρης της hip hop μουσικης πηγα και κοτσαρα και ενα "DJ" Dj_Blade..
Θα το θελα σκετο "blade" αλλα το ιδιο κ αλλοι 200.000 χρηστες..κ ετσι κολλησα το GT στο τελος..με βολευει στο γραψιμο καθως και απο τα αυτ/τα που εχω κολλημα.. (GT = συνηθως τα τουρμπακια...)
Mothergoose
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 19:05
Τοποθεσία: Σαντορίνη

Δημοσίευση από Mothergoose »

Bladegt έγραψε:εγω παλι παντα ειχα μια λατρεια στα βαμπιρια, και τοτε οτι ειχε βγει η ταινεια "Blade" οταν πρωτομπηκα στο mirc για chat..κατι επρεπε να διαλεξω και εβαλα αυτο.. κ οσαν πιτσιρικας τοτε και λατρης της hip hop μουσικης πηγα και κοτσαρα και ενα "DJ" Dj_Blade..
Θα το θελα σκετο "blade" αλλα το ιδιο κ αλλοι 200.000 χρηστες..κ ετσι κολλησα το GT στο τελος..με βολευει στο γραψιμο καθως και απο τα αυτ/τα που εχω κολλημα.. (GT = συνηθως τα τουρμπακια...)

Μια χαρά σε βρίσκω :wink:

Eγω πάλυ ως παιδί της γενιάς "Top Gun" δεν ήθελε πολύ να επιλέξω αυτό το nickname γιατί ως γνωστόν mother είναι μόνο μια συν της άλλης είναι και γένος θηλυκού . 8)
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σύμμειγμα το οποίο προκύπτει, αρχικώς, από τη σύντμηση των όρων: AIRFORCE / F-16 BLOCK 52+ κι εν συνεχεία, τη συνένωση των προϊόντων αυτής!
Διατί να το κρύψωμεν άλλωστε.. :twisted:
Άβαταρ μέλους
Antwnis
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2008, 19:11
Τοποθεσία: HER

Δημοσίευση από Antwnis »

Στο δικό μου δεν θα προσθέσω κανένα σχόλιο, θα αφίσω το μυστήριο να εξακολουθεί να υπάρχει...
Θα πω μόνο οτι εμπλέκεται νονά στην όλη υπόθεση...
MicaGR
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 28 Δεκ 2006, 14:37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΒΠ

Δημοσίευση από MicaGR »

Εμένα είναι 2 λέξεις. MICA και GR.
To Mica συμβολίζει και το MICA (Missile d’interception et de combat aérien, “Interception and Aerial Combat Missile”),...
http://en.wikipedia.org/wiki/MBDA_MICA

...καθώς επίσης και απ το όνομα μου Michael (Μιχαήλ).

Το GR συμβολίζει το GREECE.

Εικόνα


"Αμες δε γεσόμεθα, πολλώ κάρρονες"
Απάντηση