HOTAS Cougar αναζητείται

Αγγελίες Μελών

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

HOTAS Cougar αναζητείται

Δημοσίευση από Sugarmate »

Αναζητώ (πάλι ;) ) ένα μεταχειρισμένο HOTAS Cougar για αγορά. Λειτουργικό ή μη... (θα προτιμήσω λειτουργικό, αλλά και cougar με πρόβλημα το συζητάμε).
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

τΗΘΣΤΜΑΣΤΕΡ...

Δημοσίευση από coursaros »

Surar mate υπαρχει και ειναι σε αριστη καταστηση με κανα 2 μηνο χρηση περιστασιακη,ροοστατες και τα συναφη ειναι ολα κομπλε..ΜΑΖΙ ΜΕ RTACKR 6 ME CLIP PRO

Με ξερεις και σε ξερω απλά λογω πολλων καταστασεν θα ηθελα να μπουν τα χρηματα στιο λογαριασμο που θα σου στηλω και σε ωρες το παραλαβμανεις...δεν ειμαι κανας τυχαιος με ξερεις χρονια μεχρι και ΚΑ-50 πεταγαμε μαζι..Ο μιχαλης ειμαια Αν θυμασαι..

απλα πηρα το warthog απεξθω και μου εμεινε αυτο.ειναι κομπλε αριστω και με πολυ λιγες ωρες συνετης πτησεις..αν σε ενδιαφερει απαντησε μου..απλα εχω δεις πολλα και θα στηλω πρωτα αρ.λογαριασμου και μετα η παραλαβη..αντρικια γιατι φοραμε παντελονια.αν σε ενδιαφερει τηλ στο 6934030443.

θα πειρμενω να τα πουμε..και με σεριαλ δηλομενω..

αν ενδιαφερεσαι μιλαμε..

eurobank exv an uew I-banking me ariumo log.. GR0602603280000910200588738 SE ONOMA μΙΧΑΛΗς ζΑΧΖΑΡΑΚΗσ.αΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΗς ΕΚΤΟς ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙς ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΑΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ αΘΗΝΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΟΙΡΑ ΣΑΝ ΧΟ

ΦΙΛΙΑ..
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ...
Sacerdos
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 26 Φεβ 2007, 23:33
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Re: HOTAS Cougar αναζητείται

Δημοσίευση από Sacerdos »

Sugarmate έγραψε:Αναζητώ (πάλι ;) ) ένα μεταχειρισμένο HOTAS Cougar για αγορά. Λειτουργικό ή μη... (θα προτιμήσω λειτουργικό, αλλά και cougar με πρόβλημα το συζητάμε).
Υπάρχει και αυτό: http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=14165 :)
Εικόνα Εικόνα
Ο Τολμών...υψικρατείν στο Αιγαίο!
Απάντηση