BMS-SP4-Skins...HELP

Περιοχή αναφοράς πακέτων αναβάθμισης<br>(FreeFalcon, SuperPack, OpenFalcon)

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
pterarxos
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 01 Μαρ 2011, 15:42

BMS-SP4-Skins...HELP

Δημοσίευση από pterarxos »

καλησπέρα παιδιά

Αν και είχα μιλήσει με μερικούς ιπταμενους από το forum μέσο του teamspeak πριν κάνα μηνα, λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν μπόρεσα να επανέλθω.

Έχω "σεταρι" το laptop με ΧΡ και είμαι στην φάση του Validation ώστε να μπορέσω να κάνω μια δοκιμαστική πτήση, έτσι για την εμπειρία, μαζί σας αλλα αυτό δεν είναι του παρόντος. Ο λόγος που έκανα το thread είναι ο εξής:

Καθώς έκανα το setup, και γενικά έψαχνα για αρχεία του OF, έπεσα σε κάποιους όρους-αρχεία τα οποια δεν ξέρω τι είναι και είπα να ρωτήσω εδώ στο forum.

1) Τι είναι το Super Pack2-3-4? Στο Intsall που κατεβάζουμε εμείς από το forum το έχει?

2)Τι είναι το BMS 2-4? Το πέτυχα και αυτό σε κάποια sites αλλα δεν μπορώ να βρω τι είναι και τι κάνει? Το "δικό μας" install έχει το BMS4?

3)Ηitiles.Από ότι κατάλαβα έχει να κάνει με τα γραφικό περιβάλλον, το install τις eHAF έχει Ηitiles?

4)ΜΕ το επίσημο setup τις eHAF, υπάρχει κάποιο άλλο cockpit για το f16 η το ήδη υπάρχον είναι από τα καλύτερα που κυκλοφορούν?

Ευχαριστώ
kostas_xalkida
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: 11 Απρ 2008, 18:15
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_xalkida »

Μην μπερδευεσαι :)

Οτι χρειαζεσαι ειναι μεσα εδω:

http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=8234
SY8AFI www.helital.gr

"ΙΣΧΥΣ ΔΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΕΩΣ"
pterarxos
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 01 Μαρ 2011, 15:42

Δημοσίευση από pterarxos »

Τον έχω ακολουθήσει τον οδηγό, ρωτάω εντελώς πληροφοριακά. Ούτος η άλλος το setup μου θα είναι τις eHAF, απλά ρωτάω μήπως ξέρει κάποιος να μου πει τις διαφορες και τι κάνουν αυτά τα πακέτα και αν το eHAF CLI τα έχει.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

1. ειναι παλιά updates

2. τώρα αν δεν απατώμαι είμαστε στην κατηγορία BMS2

3. κυκλοφορούν 2 version, free and payware. Δεν ειμαι σιγουρος αν κανει για το openfalcon 4.7 αλλα για το Allied Force κανει σιγουρα

4. οπως το λές...κομπλέ αλλά όλο και κάποια βελτίωση θα κυκλοφορεί
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anzac την 20 Απρ 2011, 19:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
e-HAF Admin
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

superPAk 2-3-4 ειναι παλαιότερες αναβαθμίσεις του Falcon (αν θυμάμαι καλά το Allied Force χρησιμοποιεί superPAK 4)
bms είναι αναβαθμίσεις που έχουν ως κύριο στόχο τον ρεαλισμό.. αυτή τη στιγμή έχει βγει το 2 (που χρησιμοποιεί και η e-haf) και αναμένεται το 3 χωρίς να έχουμε κάποιο χρονικό ορίζοντα..
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
thanosc
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: 10 Αύγ 2009, 16:52

Δημοσίευση από thanosc »

Βασικά τώρα είμαστε στην έκδοση BMS3 και περιμένουμε το 4.
άσχετο το όνομα του exe η version όμως είναι η 3.
Το hitiles υπάρχει έκδοση payware που παίζει και στο openfalcon 4.7.
όλο και κάποιο παλικάρι θα σε βολέψει στο θέμα του hitiles....
Εικόνα Εικόνα
Απάντηση