ΑΣΤΥΝ. ΜΠΕΚΑΣ : "Σαν πολυ.........λεμονι, δε βαλατε; &q

Θέματα που δεν ανήκουν σε καμία άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Διαχείριση

gerodinis
Δημοσιεύσεις: 2063
Εγγραφή: 11 Αύγ 2007, 17:28

Δημοσίευση από gerodinis »

Πάντως πιστεύω ότι αν η τουρκική επιρροή στην ελληνική τηλεόραση εξελιχθεί όπως έγινε με τις αμερικάνικες ταινίες και σήριαλ, μια τουρκοποίηση στο μέλλον δε θα μας φανεί και τόσο δυσβάσταχτη. Βέβαια κάτι για κάτι τέτοιο θα χρειαστεί να περάσουν πολλά χρόνια.
Windows: A 32 bit extension and graphical shell,
for a 16 bit patch to an 8 bit operating system, originally
coded for a 4 bit microprocessor, written by a 2 bit
company, that can't stand 1 bit of competition. Good thing
there's not any.
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

PREDATOR έγραψε:
cosa έγραψε:Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, είναι ό,τι πιο ανεδαφικό έχει ειπωθέι τα τελευταία χρόνια (φυσικά μετά το "ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ")
Και αυτό με τις τιμές των σήριαλ είναι άκυρο, το πόσα θα δώσει το ένα κανάλι στο άλλο για μια σειρά είναι κάτι τόσο φλού που ακόμα και οι τιμές που ακούγονται είναι πλασματικές μιας και έχουν εκατομμύρια τρόπους να τα βρίσκουν μεταξύ τους και να πατσίζουν.
'Αρα ρε cosa που τα ξέρεις όλα, οι 2 δημοσιογράφοι που μου το είπαν από 2 ελληνικότατα κανάλια (το ένα ΚΡΑΤΙΚΟ...) δεν ξέρουν και ξέρεις καλύτερα εσύ...οκ...ό,τι πεις....

EDIT ΒΑΡΕΘΗΚΑ εδώ μέσα με τον καθένα ''μηδενιστή''...Ακούστε και κανέναν άλλον καμιά φορά..Δεν θα πάθετε κάτι... ΗΜΑΡΤΟΝ...


http://clopyandpaste.blogspot.com/2009/ ... st_23.html

ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΜΑΣ...ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.... Και ελάτε να μου πείτε σε 4-5 χρονάκια για τους ''φίλους - σύμμαχους'' εσείς οι ''προοδευτικοί''...
Μακρυά απο μένα ο χαρακτηρισμός του ξερόλα και του μηδενιστή, αλλά ναι, η πορεία μου στον χώρο της ιδιωτικής τηλεόρασης, και στα μμε γενικότερα για αρκετά χρόνια, μου επιτρέπει και μένα να ξέρω αρκετά πράγματα.
Αν λοιπόν είναι έτσι όπως λένε οι φίλοι σου οι δημοσιογράφοι, γιατί δεν αγοράζουν 2 κεραίες και ένα βίντεο και να ανοίξουν ένα κανάλι οπού θα παίζουν τουρκικά όλη μέρα με 10000 το επεισόδιο επίδομα απο τους Τούρκους? Θα καθαρίζουν κάνα δυο εκατομύρια τον μήνα με αυτόν τον τρόπο..
Τα υπόλοιπα "ψιλοειρωνικά" σχολιάκια σου τύπου "ότι πεις εσύ", κλπ τα αντιπαρέρχομαι γιατί άλλη όρεξη δεν είχα απο το να εμπλακώ σε flames εδώ μέσα καλοκαιριάτικα...
Πέρσι κάτι φίλοι που πήγαν Κωνσταντινούπολη για να δουν F1 μου έφεραν δώρο κάτι ΦΕΣΙΑ.
Πες στους φίλους σου τους δημοσιογράφους χαιρετίσματα, και αν τα θέλουν να μου το πεις να τους τα στείλω...
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
gerodinis
Δημοσιεύσεις: 2063
Εγγραφή: 11 Αύγ 2007, 17:28

Δημοσίευση από gerodinis »

cosa έγραψε: Πέρσι κάτι φίλοι που πήγαν Κωνσταντινούπολη για να δουν F1 μου έφεραν δώρο κάτι ΦΕΣΙΑ.
:shock:

Αυτό λέγεται πολιτισμική εισβολή!

Cosa με απογοητεύεις... :x
Windows: A 32 bit extension and graphical shell,
for a 16 bit patch to an 8 bit operating system, originally
coded for a 4 bit microprocessor, written by a 2 bit
company, that can't stand 1 bit of competition. Good thing
there's not any.
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

cosa έγραψε:Μακρυά απο μένα ο χαρακτηρισμός του ξερόλα και του μηδενιστή, αλλά ναι, η πορεία μου στον χώρο της ιδιωτικής τηλεόρασης, και στα μμε γενικότερα για αρκετά χρόνια, μου επιτρέπει και μένα να ξέρω αρκετά πράγματα.
Ε τότε ή εσύ ή οι άλλοι λέτε ''αρλούμπες''... Με συγχωρείς, αλλά δεν μου αφήνεις περιθώρια να σκεφτώ κάτι άλλο... (Αν σε ''ενοχλήσει το ''αρλούμπες'', δες το δικό σου ''ευγενικό'' σχόλιο στα δικά μου γραφόμενα...)
cosa έγραψε:Αν λοιπόν είναι έτσι όπως λένε οι φίλοι σου οι δημοσιογράφοι...
ΜΗΝ χρησιμοποιείς λέξεις που δεν χρησιμοποίησα...Δεν ανέφερα ότι είναι φίλοι μου, σε περίπτωση που δεν το είδες...Γιατί ΔΕΝ το είδες... Και ναι, το ξαναλέω: αν είναι όπως τα λες, τότε 2 τα τεινά: κάποια από τις 2 πλευρές (την δική σου ή την δική τους) μας πουλάει ''φούμαρα''... Τα συμπεράσματα τα αφήνω για το ''κοινό''...
cosa έγραψε:Τα υπόλοιπα "ψιλοειρωνικά" σχολιάκια σου τύπου "ότι πεις εσύ", κλπ τα αντιπαρέρχομαι γιατί άλλη όρεξη δεν είχα απο το να εμπλακώ σε flames εδώ μέσα καλοκαιριάτικα...
Το καλύτερο που 'χεις να κάνεις... Μην εμπλακείς... Απλά την επόμενη φορά φρόντισε να ΜΗΝ προκαλέσεις 1ος... Είναι τόσο ΑΠΛΟ...

cosa έγραψε:Πέρσι κάτι φίλοι που πήγαν Κωνσταντινούπολη για να δουν F1 μου έφεραν δώρο κάτι ΦΕΣΙΑ.
Ε, κάτι παραπάνω θα ήξεραν για να στα 'φερουν...

cosa έγραψε:Πες στους φίλους σου τους δημοσιογράφους χαιρετίσματα, και αν τα θέλουν να μου το πεις να τους τα στείλω...
Αν θες μπορείς να τους τα στείλεις και εσύ, δεν υπάρχει πρόβλημα...Άλλωστε θα χαρούν ιδιαίτερα, μιας και είστε συνάδελφοι άλλωστε... Οπότε μην εμπλακώ εγώ... Συναδελφική αλληλεγύη σωστά;
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

Εγώ συνάδελφος με δημοσιογράφο? Πάρτο πίσω.
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Κύριοι ηρεμία σας παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

(...)
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

PREDATOR έγραψε: ''φίλους - σύμμαχους'' εσείς οι ''προοδευτικοί''...
Αν ανοίξουμε τα ματάκια μας σε αυτή την χώρα και βγάλουμε τις παροπήδες, επίσης να ξεπεράσουμε κάποια κόμπλεξ ετών θα πάμε πολύ μπροστά....!
Δεν φτιάξαμε εμείς τον πλανίτη Γή!!!Ας χαλαρώσουμε λίγο!
Προοδευτικοί?Πές το και έτσι Βασίλίε!Βλέπεις πολλά καλύτερα έτσι!


8) 8)
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Φαντάζεστε στην εποχή της Τουρκοκρατίας να υπήρχε TV ;;;;
e-HAF Admin
the.hawk
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: 11 Ιουν 2010, 20:18

Δημοσίευση από the.hawk »

baron-rojo!!!!!!!!!!! που εισαι!!!!


τουρκοποιηση? δεν ασχολουμε με κυνηγι αλλα αν γινει κατι τετοιο θα το αρχιζα!!

cosa δουλευεις σε μεσα μαζικης εξημερωσης? οχι ρε φιλε οχι κριμα αν επιτρεπετε σε πιο καναλι?


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UNPwka2rfLk[/youtube]
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

Aυτήν την στιγμή όχι, στο παρελθόν έχω δουλέψει για κάποια ιδιωτικά κανάλια και ραδιοφωνα, δεν θα ήθελα να τα αναφέρω εδώ, μπορούμε να τα πούμε TS κάποια στιγμή αν θέλεις.
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

Baron-Rojo έγραψε:
PREDATOR έγραψε: ''φίλους - σύμμαχους'' εσείς οι ''προοδευτικοί''...
Αν ανοίξουμε τα ματάκια μας σε αυτή την χώρα και βγάλουμε τις παροπήδες, επίσης να ξεπεράσουμε κάποια κόμπλεξ ετών θα πάμε πολύ μπροστά....!
Δεν φτιάξαμε εμείς τον πλανίτη Γή!!!Ας χαλαρώσουμε λίγο!
Προοδευτικοί?Πές το και έτσι Βασίλίε!Βλέπεις πολλά καλύτερα έτσι!


8) 8)
Whatever....
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
gerodinis
Δημοσιεύσεις: 2063
Εγγραφή: 11 Αύγ 2007, 17:28

Δημοσίευση από gerodinis »

Anzac έγραψε:Φαντάζεστε στην εποχή της Τουρκοκρατίας να υπήρχε TV ;;;;
Τότε θα έλεγαν στην τηλεόραση ότι οι τρομοκράτες Κολοκοτρώνης, Μπότσαρης και λοιποί προκαλούν αυτονομιστικές τάσεις, ενώ υπάρχουν και οι "πιστοί", φιλήσυχοι ραγιάδες που δε θέλουν πολέμους και τα τοιαύτα και αντιμάχονται τους σκληρούς τρομοκράτες που χρησιμοποιούν βία για να τους αναγκάσουν να ακολουθήσουν το κίνημά τους. Μονάδες του τουρκικού στρατού, με τη συνδρομή Αιγυπτίων της συμμαχίας και υπό την αρχηγία του Ιμπραήμ σπεύδουν στην περιοχή της Ρούμελης για να επαναφέρουν την ειρήνη.

Ή κάπως έτσι.
Windows: A 32 bit extension and graphical shell,
for a 16 bit patch to an 8 bit operating system, originally
coded for a 4 bit microprocessor, written by a 2 bit
company, that can't stand 1 bit of competition. Good thing
there's not any.
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

Δηλαδή κάτι σαν τον σημερινό Πάγκαλο, που όποιος πει το αντίθετο απο αυτόν είναι αριστερός αλβανικής καταγωγής βαλτός απο τον Τσίπρα...
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ακριβώς !
e-HAF Admin
Απάντηση