Θεσσαλονικη - Να βρεθούμε όσοι θέλετε

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Απάντηση
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

Ναι αλλα εμεις ημασταν οι μισοι τους και αυτοι δεν ειχαν διπλασια ποσοτητα μπυρας απο εμας... αν το αναγεις σε "κατα κεφαλην" ημασταν πολυ μπροστα, χαχαχαχα!

(Να ενημερώσουμε για αυτούς που δεν ξέρουν ότι το κάθε τραπέζι είχε τη δική του κάνουλα μπύρας που γέμιζες κατά βούληση το ποτήρι και ηλεκτρονικό μετρητή-ICP που μετρούσε την ποσότητα σε λίτρα και εστελνε με datalink τα δεδομένα σε αναρτημένα display-MFD ανά το μαγαζί όπου γινόταν η απεικόνιση με bar-graph της κατανάλωσης του κάθε τραπεζιού... Μιλάμε για technology τώρα, τι να πει και η LM... :lol: )
cracker
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 16 Ιουν 2009, 02:13

Δημοσίευση από cracker »

Greg έγραψε:To event στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία
+1. Πολύ καλή βραδιά και πρώτη γνωριμία με τα παιδιά :)

Άσε... το άλλο τραπέζι είναι τυχερό που δεν κατάλαβα από νωρίς ότι παίζει FoF... τους είχαμε άνετα :lol:
DAREDEVIL
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 23 Μαρ 2008, 22:31
Τοποθεσία: KAVALA

Δημοσίευση από DAREDEVIL »

και εγω με την σειρα μου αφου εφτασα :evil: τα τελευταια χιλιομετρα τα περασα με τρελη ομιχλη, χαρικα πολυ για την γνωριμια με τον Ανδρεα(Cracker) οπως και τα φιλαρακια που τα ξαναειδα και τα ειπαμε και παλι.


τελικα το team πεταει στα αληθεια και οχι μονο online. Τελεια βραδια .Οσο για την MFD της μπυροκαταστασεις ολα τα ευρο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

θα ειμαι 30.10 με 6.11 Θεσσαλονικη, αν θελει κανεις να βρεθουμε πολυ ευχαριστως....
ΥΓ. Λεω να παω 110-111 την 5.11, αν κ την κυριακη ειναι το demo στην 114, αλλα δε προλαβω αυθημερων, γιατι επιστρεφω...
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Απάντηση