Πωλείται κάρτα γραφικών

Αγγελίες Μελών

Συντονιστής: Διαχείριση

Κλειδωμένο
T-REX
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 03 Φεβ 2010, 09:44
Επικοινωνία:

Πωλείται κάρτα γραφικών

Δημοσίευση από T-REX »

Πώλείται μία Ati HD 6950 της Sapphire η Flex edition 2GB. Τιμή220e

http://www.sapphiretech.com/presentatio ... id=1&leg=0

Λίγα λόγια για την κάρτα: Εγώ στο συστημά μου έχω δύο τέτοιες κάρτες σε crossfire και παίζω με τρεις οθόνες σε Eyefinity mode.
Παρόλο που τελικά η ανάλυση είναι 5760x1080 και παίζω κυρίως Falcon BMS και FSX με κάργα ADDONS, τελικά δεν χρειάζομαι την δεύτερη κάρτα γιατί με την μία μόνο τα παιχνίδια τρέχουν ΝΕΡΑΚΙ
έτσι αποφάσισα να δώσω την μία από τις δύο που έχω στην κατοχή μου μιας και με μία κάνω την δουλειά μου άψογα :wink:
Αν κάποιος έχει σκεφτεί να παίξει με τρεις οθόνες δηλαδή να μεγαλώσει το FOV, η συγκεκριμένη κάρτα είναι ιδανική μιας και δεν χρειάζεται να αγοράσεις έναν εξτρα αντάπτορα που κοστίζει γύρω στα 100e αν θυμάμαι καλά, παίζει ακόμα και με πέντε οθόνες eyefinity αλλα τότρε θα χρειαστεί το ανταπτοράκι και φυσικά αλλες 4 οθόνες :shock:
Αν πάλι δεν έχετε την διάθεση για Eyefinity, ακόμα καλύτερα! με ανάλυση 1920x1080 δεν κολάει πουθενά 8)

Η καρτούλα είναι αγορασμένη τον Αυγουστο του 2011 με δύο χρόνια εγγύηση απο το πλαίσιο, σε άψογη κατάσταση, και δίνεται στο κουτί της με όλα τα παρελκόμενα που έχει και φυσικά με την απόδειξη αγοράς.
Ο καλυτερος πιλοτος ειναι αυτος με το μεγαλυτερο χαμογελο μετα την πτηση !!
T-REX
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 03 Φεβ 2010, 09:44
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από T-REX »

Η καρτούλα δόθηκε :)
Ο καλυτερος πιλοτος ειναι αυτος με το μεγαλυτερο χαμογελο μετα την πτηση !!
Κλειδωμένο