ΚΑΛΗΣΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
IERAX
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 07 Απρ 2014, 13:54

ΚΑΛΗΣΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Δημοσίευση από IERAX »

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.Έκανα την εγραφή μου σένα φορουμ πολυ ελκιστικό και ενημερωτικό ειδικά αν είσαι θιασώτης της Π.Α και ακομα περισότερο αν εχεις και άτομα μέσα στην οικογένεια σου ενεργά και αλλά εν αποστρατεία.Ηλεκτρονικός είμαι σε δυκτια περισότερο και καλωδιώσις κτιρίων και παράλληλα ασχολούμε ερασιτεχνικά με ραδιοεπικοινωνίες..οπότε ακούω που και που κατι ΜΕΤΑΡ και περι γραμμη κράτησης...κτλ :wink:
Ασχολούμε με τις πήσεις απο παιδί θυμάμαι σε κομοντορ Bobmer, Φ-22, Φ-19-15 κτλ ταχω περάσει όλλα μέχρι πού ενώ πέταγα σόλο FreeFalcon έπεσε στα χέρι μου το OpenFalcon και συμπτωματικά έμαθα αν θυμάμαι απο ισπανούς η Ιταλούσςς νομίζω για την μοίρα σας.Οπότε έκανα και εκει την εγγραφή μου,έχω περάσει βάσει οδηγιών καθε software και αναμένω.Ακόμα δεν με βάζει στην περιοχή πτήσεων.Θα μου έρθει κάποια έγκριση??
Όσον αφορα τοΤeam speak εκεί θα ηθελα μια βοηθεια ωστε να ερθω εξακοής σε επικοινωνία με κάποιον (υπάρχει ιεραρχία βλέπω ε?)ενδιαφέρον μιας και μπορω να φανταστω το επιπεδο πτησεων ον-λαιν.Θετικό μιας και διαθετω λογο οικογένειας διαφορα εγχειριδια και τακτικές αλλα δεν γνωριζω κατα ποσο τις εφαρμόζεται αν και με το BMS και πολυ practice ον-λαιν γινονται πιστευω τα περισοτερα που ισχύουν και σε πραγματικά σεναρια μάχης,εκπαίδευσης κτλ.
Χαρηκα και παλι και αναμένω εισαγωγή μου στην Περιοχη Πτήσεων και την ΕΝΤΑΞΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 320Μ.

Ευχαριστώ Ηλίας Καράμπελας

υ.γ:σχετικα με πορτες κ.τ.λ στο σεταπ εχω 24αρα με 9-12 μεσοωρο αλλα όχι σε πάροχο ,εχει γίνει εργασία μέσω εμού και τρίτων δια άλλου τρόπου κτλ κτλ και ολα καλα ναμασται.. :lol:
the_ripper
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2011, 16:15

Δημοσίευση από the_ripper »

καλησπερα και καλως ηρθες


το θεμα εχει μεταθερθει στη σωστη ενοτητα


για την ενεργοποιηση του commit πρεπει να γινει ένταξη στην 320 κανοντας μια αιτηση στο http://www.e-haf.org/forum/viewforum.php?f=74
Εικόνα
Απάντηση