(completed) Αίτηση Επανεγγραφής στην 320 ΠΜ

Αιτήσεις ένταξης σε Online Πτήσεις

Συντονιστές: the_ripper, SETRAHD

Απάντηση
Damian77bmf
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 17:35
Τοποθεσία: Νάουσα
Επικοινωνία:

(completed) Αίτηση Επανεγγραφής στην 320 ΠΜ

Δημοσίευση από Damian77bmf »

Θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή στη 320 ΜΠΚ. Έχω ήδη λογαριασμό στο forum με username Damian77bmf, αλλά το email με το οποίο είναι συσχετισμένο, δεν είναι προσβάσιμο πλέον. Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να ρωτήσω εάν είναι δυνατή η αλλάγή του email, στο τρέχων mavridesdamian@yahoo.gr , εφόσον φυσικά εγκριθεί η αίτησή μου για επάνένταξη. Σας ευχαριστώ εκ τω προτέρων για το χρόνο σας και αναμένω την απάντησή σας.
ΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Διότι εμείς, σε αντίθεση με τους βαρβάρους, ουδέποτε μετρήσαμε τον εχθρό στην μάχη
the_ripper
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2011, 16:15

Δημοσίευση από the_ripper »

αν είσαι έτοιμος με το setup , όπως αναφέρεται στο σχετικό θέμα. γράψε εδώ ή στείλε μου Π.Μ για να βρεθούμε στο ts να το δούμε.

για το θέμα με το mail επικοινώνησε με Sparta η Anzac.
αν και αν δεν κάνω λάθος έχεις κάνει καινούρια, οπότε πες τελικά ποιόν θα κρατήσεις.

welcome back και τα λέμε στο ts.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36866
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Γινεται, αλλα με μπερδεψες..... εχεις δευτερο λογαριασμο εδω;
Αν οχι απλα σου αλλαζω το email, αν και νομιζω αφου συνδεθηκες στο φορουμ, μπορεις να το κανεις και μονος.

Αν δυσκολευτεις, μου λες
e-HAF Admin
Damian77bmf
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 17:35
Τοποθεσία: Νάουσα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Damian77bmf »

Anzac έγραψε:Γινεται, αλλα με μπερδεψες..... εχεις δευτερο λογαριασμο εδω;
Αν οχι απλα σου αλλαζω το email, αν και νομιζω αφου συνδεθηκες στο φορουμ, μπορεις να το κανεις και μονος.

Αν δυσκολευτεις, μου λες
Στην περιοχή πτήσεων έχω λογαριασμό με username Damian7bmf. Προφανώς έχει αδρανοποιηθεί και θα ήθλα να τον ανακτήσω εάν είναι δυνατό.
ΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Διότι εμείς, σε αντίθεση με τους βαρβάρους, ουδέποτε μετρήσαμε τον εχθρό στην μάχη
Απάντηση