Δεν αντέχω...

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ.....
ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΒΡΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ KILL ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.....
Συγνώμη επανέρχομε στην τάξη ευθύς αμέσως.....
Θα παρακαλούσα θερμά να με αφήνατε να σας επαναλάβω και να σας επισημάνω άλλη μια φορά πως σε αυτήν την ομάδα κοινωνικής συναναστροφής και κοινόχρηστου διαμοιρασμού γραπτών ηλεκτρονικών μυνημάτων δεν είμαστε εις στρατιωτικήν μονάδαν ούτε βγάζουμε τον άρτον ημών τον επιούσιων μετά κοπιαστικής και υποχρεωτικής εργασίας....αλλά εις έναν χώρον όπου σκοπό έχουμε την ευχάριστη και διασκεδαστική ενασχόλισή μας μετά του εξομοιωτού Falcon4. Κοινώς αυτοικανοποιούμε την επιθυμία μας να πετάμε εις τους εικονικούς αιθέρας μετά μαχητικών αεροσκαφών. Ας μην χαλώμεν τας καρδίας μας ασκόπος δια κάτι που σκοπόν έχει να μας προσφέρει χαρά και γέλωτα...

Αρθούρος (R.I.P.) εκτός της κοινωνικής ομάδας καρταγραφής και διαμοιρασμού γραπτών ηλεκτρονικών μυνημάτων...
Arty out...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ναι βρε Αρτυ μου , ακριβως το ιδιο λεμε

οχι ομως να προσβαλουμε τους συναδελφους ή ακομα χειροτερα να νομισει καποιος αλλος πως με τα λεγομενα σου προσβαλεις καποιον γενικα.

...ουτε σποντες και υπονοουμενα

Θα σε παρακαλουσα παρα πολυ

αντε και θα σε αφησω και εγω ωρα 6 να βαρας και αν πετυχεις εχει καλως
αλλιως...................... :idea:
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

viper έγραψε:
Arty έγραψε:
winder έγραψε::shock: :shock:
Έτσι είμαι εγώ πετάω μάτια έξω.....
Και αν περξηγήθηκε το φιλαράκι μου ο Στάθης θα του #%$#^%$&^ το Δία....
Λοιπόν εδώ σαλόνικα είμαστε χαλαρά...δεν τρέχει τίποτα....είμαστε απόλυτα συντονισμένοι....με το χάος ....
Αν πρόσβαλα κάποιον άλλον με τα γραφόμενά μου ζητώ ταπεινά συγνώμη
(Ναι σιγά χιχιχιχι :) :) :) :) :) let's party ...
Arty out...
ρε αγαπη τελευταια κατι τρεχει με τη παρτυ σου :lol: τι εγινε ποιος σε πειραξε να τον τζασω??? :twisted: ελα coolαρετε μη παρω σανιδα :twisted: 8)
"Αγάπη" ???
Σας παρακαλώ φίλτατε Viper πότε σας έδωσα το δικαίωμα να με προσφονείτε τοιουτοτρόπος??? Σας επαναφέρω στην τάξη....
Arty out...

Εικόνα
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Λοιπόν μετά από μεγάλη μεταμέλεια και σε πνεύμα αυτοκριτικής και εξαγνισμού και για να βγάλω και τον διαχειριστή από την δύσκολη θέση...
Αυτοτιμωρούμαι με αποκλεισμό (δηλ νο post) για 1 μήνα.

Θα παρακαλούσα μόνο αν είναι δυνατόν να έχω την δυνατότητα post μόνο στην ενότητα της 321 στο thread Εκπαίδευση Arty ουτοσώστε να συνεχίσω την εκπαιδευσή μου.
Η απόφασή μου είναι οριστική και αμετάκλητη.
Παρακαλώ πολύ ενημερώστε αν θα μπορώ να κάνω τουλάχιστον post στο 321.
Μετά τιμής και χαράς σας ασπάζομαι.....

Αρθούρος (R.I.P.) εκτός της κοινωνικής ομάδας καρταγραφής και διαμοιρασμού γραπτών ηλεκτρονικών μυνημάτων...
Arty out...

Εικόνα
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Arty έγραψε:
κοινωνικής ομάδας καρταγραφής και διαμοιρασμού γραπτών ηλεκτρονικών μυνημάτων...


Τί είναι αυτό?.. κάτι σαν Systems Administrator που λέμε??? :lol: :wink:
Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Arty έγραψε:
viper έγραψε:
Arty έγραψε:
winder έγραψε::shock: :shock:
Έτσι είμαι εγώ πετάω μάτια έξω.....
Και αν περξηγήθηκε το φιλαράκι μου ο Στάθης θα του #%$#^%$&^ το Δία....
Λοιπόν εδώ σαλόνικα είμαστε χαλαρά...δεν τρέχει τίποτα....είμαστε απόλυτα συντονισμένοι....με το χάος ....
Αν πρόσβαλα κάποιον άλλον με τα γραφόμενά μου ζητώ ταπεινά συγνώμη
(Ναι σιγά χιχιχιχι :) :) :) :) :) let's party ...
Arty out...
ρε αγαπη τελευταια κατι τρεχει με τη παρτυ σου :lol: τι εγινε ποιος σε πειραξε να τον τζασω??? :twisted: ελα coolαρετε μη παρω σανιδα :twisted: 8)
"Αγάπη" ???
Σας παρακαλώ φίλτατε Viper πότε σας έδωσα το δικαίωμα να με προσφονείτε τοιουτοτρόπος??? Σας επαναφέρω στην τάξη....
δηλ. να μην ελπιζω??? :roll: :oops: :twisted:
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Arty έγραψε:Λοιπόν μετά από μεγάλη μεταμέλεια και σε πνεύμα αυτοκριτικής και εξαγνισμού και για να βγάλω και τον διαχειριστή από την δύσκολη θέση...
Αυτοτιμωρούμαι με αποκλεισμό (δηλ νο post) για 1 μήνα.

Θα παρακαλούσα μόνο αν είναι δυνατόν να έχω την δυνατότητα post μόνο στην ενότητα της 321 στο thread Εκπαίδευση Arty ουτοσώστε να συνεχίσω την εκπαιδευσή μου.
Η απόφασή μου είναι οριστική και αμετάκλητη.
Παρακαλώ πολύ ενημερώστε αν θα μπορώ να κάνω τουλάχιστον post στο 321.
Μετά τιμής και χαράς σας ασπάζομαι.....

Αρθούρος (R.I.P.) εκτός της κοινωνικής ομάδας καρταγραφής και διαμοιρασμού γραπτών ηλεκτρονικών μυνημάτων...
εγω μονο τον Αρθουρο θα αφησω :wink: :D

Αρτυ , δεν σου απαγορευσε κανεις τιποτα
αν θες να ορισεις εσυ τα ορια της αυτο-τιμωριας σου εμεις παμε πασο

παντως τα παραπανω ισχυουν για ολους απο εδω και μπρος για το καλο ολων μας και δεν ειναι τιποτα προσωπικο

αυτο να το ξερεις :beer:
e-HAF Admin
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

Δε θέλω να χαλάσουμε τις καρδιές μας και να μή μου μιλάς ετσι arty? :D

Εγώ ότι είπα το είπα οχι γιατι έχω κάτι μαζί σου, αλλα γιατι πολύ απλά μου αρέσει όλοι εδώ μέσα να σεβόμαστε τον συνομιλητή μας και να μην ειρωνευώμαστε. έτσι απλά και ωραία.
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Loipon:
Apo tote pou dextikame tis epitheseis(gnorizoun oloi gia pies milaw)exw paratirisei pws h Sumberifora olwn mas sxedwn kai tou idioumou fisika, os pros ta nea meloi mas exei allaksei.Protinw loipon na koularoume ligaki kai na dinoume eukeries kai na dexomaste ta nea melh sthn omada xwris polla.Alloste o kathenas einai ksexoristos kai apodikniei to ti aksizei ,e tis prakseis tou.
O pragmatikos v-aeroporos kai kanonikos ksexorizei.

Me auto to post mou den thelw na thiksw sumberifores sunadelfon h tous idious,APLOS parathtw mia paratirish mou.


Sas euxaristo

Baron-Rojo
v-320 MEA Co
Απάντηση