Δουλειές μας στο community

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δουλειές μας στο community

Δημοσίευση από Anzac »

Γεια σας αγαπητοι συναδελφοι και καλη σαρακοστη,

θα ηθελα να πω δημοσια κατι το οποιο μερικοι απο εσας το ξερετε και μερικοι ισως οχι.

Ως e-HAF απο την μερα ιδρυσης της ομαδας μας μεχρι και σημερα εχουν δημιουργηθει μερικα αξιολογα updates για το Falcon 4, κυριως για χρηση τους στο ATO.

Εγω θα προτεινα , μιας και ειμαι υπερ της δωρεαν προσφορας προς το Community, καποια απο αυτα αφου πρωτα δωσουν το ΟΚ οι δημιουργοι τους, να ανακοινωθουν και να δοθουν στο community.

Ετσι και διαφημιση στην e-HAF θα κανουμε αλλα και θα εχουμε ενα αξιοπρεπες ονομα στην κοινοτητα.

Στο χερι μας ειναι......

Ηδη η αρχη εγινε πριν καιρο με το κορυφαιο προγραμμα του συναδελφου Μonster, αλλα καλο θα ειναι να μην μεινουμε μονο εκει.

Εσεις τι γνωμη εχετε ????

Υ.Γ. Σε καμια περιπτωση δεν θελω η ιδεα μου να δρασει ως εξαναγκασμο των δημιουργων για παραχωρηση της δουλειας τους στην κοινοτητα.
Αν καποιος δεν επιθυμει να δωθει καποια εργασια του θα ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕΒΑΣΤΟ
e-HAF Admin
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

Μαζί σου... :wink:
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

Tιμο το εχουμε κουβεντιασει ξανα για λιγο το θεμα...τωρα ομως που το ξανασκευτομαι μπορω να πω οτι δεν ειναι καθολου κακη ιδεα ειδικοτερα αν δωθει περισσοτερο βαρος στη διαφημιση της e-HAF αλλα και και στο μελλοντικο ΕΜF.Απλα το δικο μου κολλιμα ειναι οτι ειμαι καινουργιος ακομα
στην e-HAF και ακομα λιγοτερα αυτα που εχω προσφαιρει (για τα μοντελα λεω) αντιθετα με ολα τα αλλα παιδια που εχουν στην κυριολεξια ξεσκιστει ο καθενας με τον δικο του τροπο.Θα παρακολουθησω και τις γνωμες των αλλων παιδιων και θα αποφασισω.Παντως με την ευκαιρια να πω ποσο χαιρωμαι οταν βλεπω δουλειες αλλων παιδιων που βγαινουν public για το Community και για τα πολυ καλα σχολια που εισπρατουν απο τους ξενους :D :D :D
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

τι κουφο ειναι αυτο που ειπες τωρα?

ειδες ποτε να συγκρινουμε την εργασια καποιου συναδελφου σε σχεση με καποιου αλλου?

ειδες ποτε να παιζει ρολο το ποσο χρονικο διαστημα εισαι στην ομαδα?

Παντως το shelter-ακι σου ειναι κορυφαιο και θα εκανε πολυ καλη εντυπωση στην κοινοτητα

εδω εμεις και εχουμε εκπλαγει !!!!
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Dior
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 15 Δεκ 2004, 22:02
Τοποθεσία: Λάρισα - Κόρινθος

Δημοσίευση από Dior »

Συμφωνώ κι εγώ να δοθούν στο κοινό.Για διαφήμιση όπως έχω πει ξανά ειναι σε ένα περιοδικό που ασχολείται με αεροπορικά θέματα.Έτσι θα γίνει πολύ γρήγορα γνωστή η e-HAF. 8)
Εικόνα
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

:shock: ΕΕΕΕΠ....Ρελαξ αφεντικοοοοοο....Παντα μιλαω για τον χαρακτηρα μου πως νιωθω εγωωωωω βρεεεεε :) καμια σχεση με κριτικαρισμα σε καποιον απο την ομαδα σε καποιον αλλον THAT IS CRYSTAL CLEAR.Και παλι για να γυρισουμε στην ιδεα σου λεω οτι ξανα οτι ειναι πολυ καλη και να εχει βαρος στην προβολη της ομαδικης δουλειας που γινεται εδω και ενα χρονο μες στην e-HAF.Kαι να ριξουμε και λιγο τυρακι για το EMF.Να τους ανοιξουμαι την ορεξη.Αφου βεβαια δωσουν το πρασινο φως και τα παιδια που το εχουν ξεκινησει εεεεε :D :wink:
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

ΑΑΑΑ ....και αν τελικα συμφωνησουν και τα υπολοιπα παιδια με την ιδεα σου τοτε οκ απο εμενα να δωθουν publick Super Vita ,Zubr , Shelter(αφου του κανω την προσθηκη του προβολεα... :wink: ξερεις για το παρτυ :wink: ).Ενα ενα φυσηκα μην παθουν και τιποτα τα παιδια :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

μην βιαζεστε . . .

αν αποφασιστει να δωθει κατι θα το κανουμε οργανωμενα και σωστα :!:

...να τσεκαρουμε και τα readme.txt αν υπαρχουν, οπου δεν υπαρχουν να δημιουργηθουν και να περιεχουν πληροφορια για την εγκατασταση, τον δημιουργο, email επικοινωνιας και στην Αγγλικη γλωσσα.

στα παραπανω μπορουμε να κανουμε και μερικες αλλαγες, δηλαδη αν δεν επιθυμειτε να δωσετε ενα mail σας, μπορειτε να δωσετε καποιο κεντρικο mail της ομαδας.

επισης σωστο θα ειναι ποστ στα ξενα forums να ανοιγει ο εκαστοτε δημιουργος, που και σε αυτο ακομα αν δεν επιθυμει ο δημιουργος, μπορει να αναλαβει την ευθυνη του posting καποιος αλλος συναδελφος.

αυτα θα τα συζητησουμε ομως κατοπιν τελικης αποφασης για το αν συμφωνειτε στο να δοθει κατι

ευχαριστω :wink:
e-HAF Admin
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

Σωστα και αψωγα οπως παντα :D :D :D
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

STARSERIF έγραψε:Σωστα και αψωγα οπως παντα :D :D :D
ε δεν με ξερεις ?
:D

σωστα και δικαια για ολους
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Pappas Evagelos
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2004, 10:15
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από Pappas Evagelos »

Συμφωνώ και γώ. :wink:

Pap
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

κατα καιρούς έχουν δημοσιοποιηθεί διάφορες δουλείες μας στο freefalcon forum. Απο τώρα όμως ίσως γίνει κάτι πιο οργανομένο.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

winder έγραψε:κατα καιρούς έχουν δημοσιοποιηθεί διάφορες δουλείες μας στο freefalcon forum. Απο τώρα όμως ίσως γίνει κάτι πιο οργανομένο.
εννοεις σε μορφη screen shot ???

δεν εχει δοθει τιποτα απο αυτα ομως ποτε !!!
e-HAF Admin
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

nai... nomizo exeis dikio!
Απάντηση