Εθελοντές για το EMF

Περιοχή προσφοράς εθελοντικών εργασιών
Απάντηση
Επισκέπτης

Εθελοντές για το EMF

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα,
Όσοι ενδιαφέρονται να βοηθήσουν στην ανάπτυξη του EMF, ας κάνουν reply εδώ και ας δηλώσουν τον τομέα που μπορούν να βοηθήσουν.
πχ. Deathdealer: tiling και skins.

Ευχαριστώ.
TIM
Δημοσιεύσεις: 1232
Εγγραφή: 09 Ιουν 2004, 14:32

Δημοσίευση από TIM »

Να και οι τομείς στους ποίους χωρίσαμε το όλο project:

Terrain, elevation και tiling.
Skins, cockpits, artistic resources.
3D models (Αεροσκάφη, objects και objectives).
Database, object placement, campaigns και tactical reference.

Όσοι κύριοι ανήκετε σε κάποια από τις 4 ομάδες μη γράψετε εδώ.
Ευχαριστώ.

8)
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Raptor - checking in!


Θα μπορούσα να βοηθήσω σε κάποια Skins (αν και ο μάγος εδώ είναι ο Pigasos - χαχα χωσέμπα! :lol: :wink: )...


Επίσης θα ήθελα να βοηθήσω και στη σωστή διαμόρφωση της βάσεως δεδομένων οπλισμού (*.fed), τουλάχιστον των HAF α/φών... Έχω παρατηρήσει οτι είναι αρκετά ελλιπές ακόμα και για τα HAF F-16...

:wink:
Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Viper :arrow: για οτι βοηθεια μπορω να προσφερω σε tactical reference
Hδη με τη βοηθεια του silverson εχω κατασκευασει μια αρκετα μεγαλη εγκυκλοπαιδεια για το TACTICAL REF. του FALCON δειτε τη προσπαθεια εδω http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=1312 κατεβαστε το αρχειο για το FF2.1 εδω :arrow: TACREF.BIN

Εχω το tacref.bin του του FF3 εαν θελετε δουλευω πανω σε αυτο οσον αφορα τις πληροφοριες για καθε οπλικο συστημα που υπαρχει στο FALCON

...αν το tacref του FF3.1 ειναι διαφορετικο τοτε το θελω να μου το στειλει καποιος ποσα MB ειναι???
PiGaSoS
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 19:06

Δημοσίευση από PiGaSoS »

raptor έγραψε:Raptor - checking in!


Θα μπορούσα να βοηθήσω σε κάποια Skins (αν και ο μάγος εδώ είναι ο Pigasos - χαχα χωσέμπα! :lol: :wink: )...
Einai trofh tou kallitexnh to xeirokrothma ...egw den to exw poly anagh alla rixte!! :lol:
Επίσης θα ήθελα να βοηθήσω και στη σωστή διαμόρφωση της βάσεως δεδομένων οπλισμού (*.fed), τουλάχιστον των HAF α/φών... Έχω παρατηρήσει οτι είναι αρκετά ελλιπές ακόμα και για τα HAF F-16...

:wink:
Auto Raptor einai exairetika shmantiko genikws. Autos pou einai o "magos" se auto (oxi oti den yparxoun alloi) einai o "Doc" .Isws mazi na kanete akoma kalliterh douleia vohthwntas tautoxrona kai to EMF .

Telos an kati xreiazetai to EMF apo emena as ginei mia lista gia na mporesw ti na pw ti yparxei kai ti tha yparksei .

regards

Basil
Εικόνα
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

PiGaSoS έγραψε:
Auto Raptor einai exairetika shmantiko genikws. Autos pou einai o "magos" se auto (oxi oti den yparxoun alloi) einai o "Doc" .Isws mazi na kanete akoma kalliterh douleia vohthwntas tautoxrona kai to EMF .
Basil

No problem ποιός θα το κάνει... Αλλά μπορώ να φτιάξω μια αναλυτική λίστα με όπλα φορείς και ποσότητες που μπορεί να τις προσαρμόσει στο *.fed όποιος το αναλάβει. :wink:


PS: Και για εσένα ετοιμάζω ενα "πακέτο"... News soon! :wink:
Εικόνα
thundercat
Δημοσιεύσεις: 1064
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 23:08

Δημοσίευση από thundercat »

Εγω ξερω να κανω καλο μονταζ.
Αμα με χρειαστειτε σε foto editing θα χαρω να βοηθησω!

akoustika
****\NTG/****
Εικόνα
Απάντηση