ΚΡΗΤΗ!!!

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Απάντηση
atsalis_p
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1477
Εγγραφή: 27 Ιαν 2005, 19:41
Τοποθεσία: Χανιά τέλος...

Δημοσίευση από atsalis_p »

Master Yoda έγραψε:Mages egw eimai hrakleio epi monimou(!)vasews, opote kanonistei meeting epikinwniste mazi mou to til mou to exei o panos(atsalis)Sta8i paidi mou pou endiferese na mineis mipws koitaxw tpt gia voi8ia?
Σωστό για το τηλ.
Στέλιο, εκείνο που σου έταξα τόσο καιρό τώρα εξελήχθηκε σε μεγάλη ιστορία με άδοξο τέλος δυστυχώς.
Πιθανόν κάποια στιγμή το ΣΚ να βρεθώ ή να περνάω από Ηράκλειο, θα σου σφυρίξω να τα πούμε.

Πετάς καθόλου ή τά ΄χεις πάνω τα σύνεργα?
Εικόνα
ALL GAVE SOME... BUT SOME GAVE ALL

Εικόνα
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

παίδες... (ξέρω πως χάθηκα αλλα ... δεν έχω internet μόνιμα :cry: ) αρχεις ιουλίου είχα πάει και εγώ κρήτη (χανιά)!

Καταπληκτικά!! περιτώ να πώ για τις ομορφιές της κρήτης (που πρώτη φορά έβλεπα) μιας και γυρίσαμε όλο το νομό χανίων... θα εστιάσω στην ομορφιά του πιο όμορφου "ξυπνήματος" :lol: Κάθς πρωί λοιπόν... στις 10... βρουμ.... βρουμ..... όχι όχι δεν ήταν αμάξια... :roll: :roll: Πεταγόμουνα έξω και καθόμουνα κανα μισάωρο και έβλεπα... (αυτη η μετάκαυση βρε παιδί μου... σαν να έχεις 15 subwoofer γύρω σου... :wink: ) το ίδιο σκινικό βέβεα...μέχρι το βράδυ... όποτε καταλαβένετε....

Ήμουν σε ένα σπίτι ενός φίλου φοιτητή ακριβός απέναντι απο το πολυτεχνείο χανίων. 7χλμ απο το αεροδρόμιο. :wink:

αυτά...την άλλη φορά θα κατέβω πιο οργανωμένος...
Master Yoda
Δημοσιεύσεις: 395
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 06:01
Τοποθεσία: salamina, stratefsimi naftara

Δημοσίευση από Master Yoda »

Pano ola ta ergalia panw:( alla den pirazei, paizoume me alla ergalia :wink: 8)
Εικόνα

''Να ρούφαες πέντε μυτιές θα ήσουνα εντάξει
στου πετρογέρακα να μπείς το νέο f-16''
"200 kai simera, einai polles?"
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

δευτερα 500 το πρωι καταφτανω με το πλοιο. καπου αγια μαρινα θα μενω εκει στα μπαρ.οποιος θελει ας παρει το τηλ μου απο τον LANTIRN να βρεθουμε καποια στιγμη ολοι μαζι.bye!
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

πολυ δυνατο νησι η κρητη! 8) τα λεμε του χρονου!

α στο γυρισμο ειδα στη ταναγρα 3 μ2000.τα 2 προσγειωθηκαν το 3ο πανω απο το α/δ ηταν.το τραινο τελικα πολυ κοντα περναει και απο κει κ απο τη λαρισα.
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Απάντηση