Kovamaniac requests picture...

Περιοχή προσφοράς εθελοντικών εργασιών
Απάντηση
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Kovamaniac requests picture...

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Επειδη απ'οτι βλεπω καποια ατομα εχουν επιφορτιστει με υπερβολικα πολλες δουλεις για το site προσφερομαι για οποιαδηποτε εργασια κρινουν οι υπευθυνοι οτι μπορω να αναλαβω για να τους ξαλαφρωσω.Διοτι για μενα αυτη η ομαδα δεν ειναι μια απλη ομαδα ατομων που ασχολουνται με το Falcon 4.Καθοδηγουμαστε απο ενα ιδανικο που λεγεται αεροπλανο και αεροπορια και ειμαστε αδερφια οχι μονο σ'αυτο το site αλλα και γενικοτερα βοηθαει ο ενας τον αλλο σε οποιαδηποτε κατασταση.
Και μην βγιαστουν να με θεωρησουν μελο ή οτιδηποτε ΑΛΛΟ σκεφτουν.
Ειλικρινα στενοχωρηθηκα παρα παρα πολυ οταν ειδα τον Graecus να λεει οτι στραβωσε-δεν τον ξερω προσωπικα,οπως και πλην του Hamer δεν ξερω κανεναν αλλο-.Απλα,θεωρω οτι δεν ειναι ετσι ο τροπος που πρεπει να λειτουργει η συγκεκριμενη ομαδα.
Γι αυτο ζηταω να μου ανατεθουν απο τους υπευθυνους εργασιες που πιστευουν οτι μπορω να πραγματοποιησω και θα βοηθησουν.
Λοιπον,παιδια Kovamaniac 1 request permission to engage...
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36866
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ευχαριστουμε Ανασταση,
αν χρειαστω κατι θα σε ενημερωσω

λιγο προσοχη στους χαρακτηρισμους μονο plz

αν καποιος συναδελφος δυσαρεστηθηκε σε κατι καλο ειναι να δουμε ποιος ειναι ο λογος και γιατι εγινε ετσι ωστε να μην ξαναγινει

οπως ειπες και εσυ δεν γνωριζεις σχεδον κανεναν ακομα, αλλα θα δεις οτι ολοι δουλευουμε προπαντον φιλικα και δεν υπαρχουν διατριβες

ευχαριστω
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΩ ΑΠ` ΟΛΑ ΣΤΟ "ΕΙΔΟΣ ΜΑΣ" ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΧΟ. ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ. ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36866
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

flyboy έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΩ ΑΠ` ΟΛΑ ΣΤΟ "ΕΙΔΟΣ ΜΑΣ" ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΧΟ. ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ. ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ.
ευχαριστουμε για την προσφορα σου

αν θες ομως για να δουν τα παιδια σε τι μπορεις να φανεις χρησιμος, πες μας τι ξερεις πανω κατω

καποια παιδια απο την ομαδα κατασκευαζουν ενα μεγαλο θεατρο απο την αρχη, το emf, εκει ισως χρειαστεις

Link:
http://emf.e-haf.org/
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΕΝΤΑΞΕΙ.
Απάντηση