Πρόταση ενοποίησης Διοικητών ομάδας

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Πρόταση ενοποίησης Διοικητών ομάδας

Το δημοψήφισμα λήγει την 10 Φεβ 2006, 14:04

Να γίνει
10
63%
Να μήν γίνει
3
19%
Δέν μου ακούγεται ωραίο, δέν επιλέγω τίποτα
3
19%
 
Σύνολο ψήφων: 16

Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Κι εγω συμφωνω!!!

Αν ειναι για το καλο της e-HAF κανενα προβλημα!!!!

Απλα να τονισω οτι δεν τιθεται θεμα "Αποφασιζουμε & Διαταζουμε" σε καμια περιπτωση!!!!
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

Παιδια εγω διαφωνω με την ιδεα του γενικου επιτελειου.
Και θα το πω απλα γιατι
1ον μου θυμιζει κατι σαν το ΑΤΑ της βιχαφ
2ον μου θυμιζει το Ανωτατο Συμβουλιο των greek op forces
3ον οι διοικητες η οποιοι θελουν μπορουν να συζητανε ειτε μονοι τους στο τσ ειτε μεσω πμ.δε χρειαζεται κατι ξεχωριστο.Αλλωστε νομιζω οτι η ομαδα καταλαβαινει ποτε εχει προβλημα κ ποτε δεν εχει. ολοι το καταλαβαινουν,τουλαχιστον οι 50 που μπαινουν καθε μερα το καταλαβαινουν.
Η οργανωση της για μενα ασ μεινει στον admin και το moderator στους εκαστοτε moderators.
Αν παλι το κανουμε για Αξιολογηση τοε θα πω παλι οτι αξιολογηση εχουμε κ μαλιστα ανοιχτη.ο οποιοσδηποτε μπορει να αξιολογησει η να σχολιασει την ομαδα ελευθερα κ ολα τα μελη ελευθερα να του απαντησουν.μαρεσει πιο πολυ αυτο απο το να βγαινει το γενικο επιτελειο δλδ 4 μεγαλα κεφαλια κ να λενε μια αποψη.αλλο 4 αποψεις 4 ατομων και αλλο 4 σε 1.
σε καθε περιπτωση παντως ψηφιζω αρνητικα κ δεν επιθυμω να συμμετασχω στο συμβουλιο σαν ο πιο προσφατος ΑΕ της 391.μπορει οποιος αλλος θελει απο την 391 αν γινει το συμβουλιο να συμμετασχει.
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Mystic_J
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 4095
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 22:44
Τοποθεσία: Bόλος

Δημοσίευση από Mystic_J »

Στάθη τώρα που το ξανασκέπτομαι δεν έχεις άδικο... :roll: Ειδικά αυτό για το GrOps...
Εικόνα

HAF ACTION - FULL ACTION
FRISKY RADIO
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

παροτι η ψηφοφορια ειναι κατα 10 υπερ, θα αποσυρω το θεμα τελειως

οποτε υπαρχει θεμα για συζητηση αλλα και να μην υπαρχει, προτιμω να το θετουμε δημοσια απο τους ενδιαφερομενους

δεν θελω να υπαρχει καμια σκια πισω απο οποιαδηποτε ενεργεια

βασικα χαιρομαι που δεν υπολοιειται, γιατι πιστευω οτι μπορουμε να λειτουργησουμε και χωρις αυτο

θα ηθελα ομως οι μοιραρχοι Γενικα, να βρισκονται που και που εκτος πτησεων και να ριχνουμε και καμια προταση για να βελτιοθουμε σε διαφορα πραγματα

μιας και εχω τον τελευταιο λογο, πιστευω οτι το ποστ πια ειναι αχρειαστο και το κλειδωνω

αν υπαρχει αντιθετη αποψη απλα ενημερωστε με να το ανοιξω

Τιμος.
e-HAF Admin
Κλειδωμένο