Προτάσεις Βελτίωσης

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Anzac έγραψε:
αν ξεκινουσες ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΑΣ ΕΝΕΡΓΑ ισως κατι θα γινοταν

και οταν λεω να συμμετεχεις, δεν εννοω στο φορουμ, αλλα στο κομματι για το οποιο ειναι φτιαγμενο η ομαδα
Απο οσο ξερεις ειχα πολλες υποχρεωσεις τον τελευταιο καιρο και γενικα τα τελευταια χρονια βομβαρδιζομαι απο παρα πολλα προβλημα οικογενειακα, προσοπικα κοκ και δεν ειχα τον χρονο συμμετεχω στις πτησεις!


και πες μου αν θες για να καλυψω και εγω τα δικα μου παραπονα απο εσενα

ποσο καιρο εχεις να πιασεις στικ στο χερι σου
ποτε εκανες τελευταια φορα Awacs κ.α.
και μην μου πεις οτι το εκανες καποτε, γιατι αν το εκανες ηταν σε περιοδο που πηγαιναμε σχετικα καλα

εκτοτε? ουτε φωνη ουτε ακροαση
Εχεις παραπονα απο μενα Τιμο?Εχει η ομαδα παραπονα απο μενα?
Το ακουσα και αυτο!
Να σου λεισω τις αποριες σου...
Στικ εχω να πιασω απο το 2004 οταν ειμουν φοιτητης στην Θεσ/νικη και ξεκλεβα ωρες απο μαθηματα και δουλεια για να παω στον Νικολα να πεταξουμε!
Τοτε που εκανα Awacs οχι απλος πηγαιναμε καλα ξεσκιζαμε!
Ηταν επι εποχες Χρηστου,Γιαννη και των αλλων παιδιων!
Γουσταρα πολυ να καθομαι με τις ωρες και να κανω Awacs!Τοτε ομως!
Σηγουρα θα ρωτησεις τωρα γιατι!Εκτος του οτι ο χρονος μου ειναι πλεον περιορισμενος δεν μου αρεσει η κατασταση που εχει δημιουργιθει!
Ψεματα την δημιουργισαν καποιοι αλλοι που τωρα ανοιξαν δικο τους μαγαζι και πειραν και κοσμο απο εμας!
Και ας βγει καποιος να με διαψευσει οτι ειμαι λαθος για τους εν λογο <<Κυριους>>

Πιστευω οτι εχουν μηνει στοιχεια ΛΕΡΑΣ μεσα εδω και πρεπει να τα αποβαλεις σαν αρχηγος η να παρεις καποια μετρα!( Δεν αναφερομαι σε κανεναν συναδελφο, για να μην παρεξηγιθω)


ειναι ντροπη μας που δωσαμε σαν ehaf ενα τζαματο εργαλειο, το f4awacs
και εμεις να μην το εχουμε δουλεψει ποτε
Θα ξανα πω οτι το εχουμε δουλεψει το προγραμμα και ειμαστε σε θεση ανα πασα στιγμη να το δουλεψουμε!



8)
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

E, άντε ντε! Τι το λες και δεν το κάνεις ρε Γιώργη?? Όλοι έχουμε δουλειές και τρεξίματα, αλλά λίγο χρόνο βρίσκουμε να κάνουμε πτήσεις... Πρέπει η 315 να ξεκινήσει ξανά την λειτουργία της...

Γνώμη μου..Μην ανοιχτεί ξανά το θέμα ποιοι έφυγαν, ποιοι έμειναν, μην το κάνουμε FAME STORY εδώ μέσα!!!! Ότι έγινε έγινε, άφησε το παρελθόν ρε συ!!! Μπροστά κοιτάμε θυμάσαι? Εσύ μου το έλεγες κάποιο βράδυ που ήμουν πολύ πιεσμένος πριν λίγο καιρό... Κάντο και εσύ Γιώργη!!! Άντε να δούμε μήπως βγάλουμε την ομάδα και τις Μοίρες από τον βάλτο της απραξίας...
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

η ενοτητα λεγεται προτασεις βελτιωσης

δεν ξανακοιταζω πισω να δω τι μου φτιαξε και ποιος με χαλασε

οταν ομως κανεις μια προταση, και μπορεις να συνεισφερεις σε κατι που ξερεις κανε το επιτελους...

παραπονα απο εσενα εχω εγω, μην βαζεις σουμα ολη την ομαδα

εγω απο εσενα περιμενα αλλα, μπηκες σε καιριες θεσεις αλλα δεν ανταποκριθηκες στο ποσοστο που ηθελα και μετα εσυ ειχες παραπονο απο εμενα

λοιπον αν θες να δεις να προχωραει, αφιερωσε μια μερα στην ομαδα σε κατι που ξερεις και μπορεις να συνεισφερεις
ολα τα αλλα ειναι απλα περιττα....
e-HAF Admin
Απάντηση