T-Shirts e-HAF @ Αρχάγγελος 2007

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

T-Shirts e-HAF @ Αρχάγγελος 2007

Δημοσίευση από Anzac »

Όποιος επιθυμεί να αναλάβει το project αυτό μπορεί να το δηλώσει εδώ.

Λίστα με καταστήματα που γνωρίζουμε να εκτυπώνουν σε μπλούζες θα βρείτε εδώ:

http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=3181

Αυτό που χρειάζεται είναι νέο στύλ/σχέδια για τις μπλούζες που θα πρέπει να τα υποβάλλεται εδώ για να δούμε τί αρέσει στον κόσμο.

Για να σας δώ :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anzac την 18 Σεπ 2008, 09:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
e-HAF Admin
Jojo
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1546
Εγγραφή: 24 Ιαν 2007, 19:27

Δημοσίευση από Jojo »

Μία ερώτηση θα κάνω... είναι μόνο για Αθήνα οι μπλούζες
ή θα τα στείλετε και σε επαχεία;;;
Γιώργος
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

Οποιος παρεβρεθει στον αρχαγγελο παιρνει τη μπλουζα επιτοπου κ τη φοραει εκεινη την ωρα! :wink: Την αλλη φορα ημασταν κ μ@μω τα group! 8) Ασε που φωναζαμε λες και πουλουσαμε τη πραματεια μας στη λαικη! :lol:
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Προφανώς θα δοθούν σε όσους κλείσουν ραντεβού να βρεθούν στην εκδήλωση του Αρχάγγελου.

Το 2005 έτσι έκανα εγώ, δεν έστειλα μέσω ταχυδρομείου καμία. Βέβαια αν μεταξύ σας το κανονίσετε είναι δική σας επιλογή.

Απλά αυτή τη φορά θα αναλάβει όποιος άλλος επιθυμεί να το διεκπαιρεώσει.
e-HAF Admin
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

Αρκεί να οριστικοποιηθεί...
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
LantirN
Δημοσιεύσεις: 2734
Εγγραφή: 11 Ιουν 2004, 12:54
Τοποθεσία: 4.7D in SUD 260R

Δημοσίευση από LantirN »

Jester έγραψε:Οποιος παρεβρεθει στον αρχαγγελο παιρνει τη μπλουζα επιτοπου κ τη φοραει εκεινη την ωρα! :wink: Την αλλη φορα ημασταν κ μ@μω τα group! 8) Ασε που φωναζαμε λες και πουλουσαμε τη πραματεια μας στη λαικη! :lol:
:lol: :lol: :lol:
Εικόνα
The NIGHT is our Business...340M LANTIRN
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

kongrigo έγραψε:Αρκεί να οριστικοποιηθεί...
Και για να μην παρεξηγηθώ... αν δεν το ακούσουν το αυτάκια μου και δεν εκτεθούν οι Υπουργοί δεν πιστεύω τίποτα.


Και δεν εμφισβητώ τον S.P. :wink:


Υ.Γ.

Αυτώ μόνο εγώ το έχω κάνει... απαντάω στον ευτό μου
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
Άβαταρ μέλους
jimmyhaf
Δημοσιεύσεις: 457
Εγγραφή: 05 Φεβ 2007, 22:39

Δημοσίευση από jimmyhaf »

Άντε να γίνει ο Αρχάγγελος 2007 το 2005 τον έχασα!!!!

Περιμένω πως και πως......!!!!!
sjmygian
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2006, 15:16
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση από sjmygian »

Και εγώ τον έχασα δυστυχώς το 2005.

Ελπίζω μονάχα να μην συμβεί το ίδιο και φέτος.
e-ΑΡΧΗ ΑΝΔΡΑ ΔΕΙΚΝΥΣΙ
kongrigo
Δημοσιεύσεις: 3248
Εγγραφή: 24 Μάιος 2005, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kongrigo »

http://www.highlandergp.gr/ στα δεξιά...

Για να έχουμε και αυτό εδώ υπόψη... αν κρίνω από τα paches και τα μπλουζάκια του θα είναι τέλεια...
...είμαι και μιραζάκιας...
Η ΦΥΣΙΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΓΝΩΣΙΝ
Ως ηγήτορες των ιδεών μας, οφείλουμε να αντεπεξέλθουμε στις πιέσεις των ιδανικών μας...Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

kongrigo έγραψε:http://www.highlandergp.gr/ στα δεξιά...

Για να έχουμε και αυτό εδώ υπόψη... αν κρίνω από τα paches και τα μπλουζάκια του θα είναι τέλεια...
χμμμ

δεν ήξερα ότι κάνει και μπλούζες
e-HAF Admin
Cannon
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: 12 Μαρ 2006, 10:55

Δημοσίευση από Cannon »

kongrigo έγραψε:http://www.highlandergp.gr/ στα δεξιά...

Για να έχουμε και αυτό εδώ υπόψη... αν κρίνω από τα paches και τα μπλουζάκια του θα είναι τέλεια...
Έχω αγοράσει κάποια patches αυτής της εταιρείας μέσα από την 347Μ, και είναι όντως αξιόλογα. Γι'αυτό άλλωστε και τροφοδοτούν όλη την 110Μ.

Τους πήρα τηλ, για να δω κατα πόσον γίνεται να φτιάξουμε patches για την e-haf, αλλά πρέπει να τους επισκεφτώ από κοντά για να κουβεντιάσουμε, δεδομένου ότι αναλαμβάνουν μόνο μεγάλες παραγγελίες. Ελπίζω να τους πείσω. :wink:

Αν συμφωνείτε, θα μπορούσα π.χ. να αναφέρω την εξής παραγγελία:
- 40 patches με το σήμα της e-haf
- 30 patches μοιρόσημα 321
- 30 patches μοιρόσημα 391
- 30 patches με ονόματα μελών με τίτλο "eHAF vPilot"

Kάπως έτσι το σκέφτομαι.

Το θέμα είναι οτι αν προχωρήσει μια τέτοια παραγγελία, θα πρέπει να προπληρωθεί από καποιον. Το ποσό θα είναι κάπως μεγαλο (αν κρίνω από τις τιμές στο site).

Ύστερα, σκέφτομαι μήπως μπορούν να κάνουν και ραφτά σήματα σε μπλουζάκια (όχι σιδερότυπα)... Πχ. δείτε εδώ.

Δε ξέρω, σκέψεις είναι τα παραπάνω... Προτείνετε κι εσείς κάτι προς αυτή την κατεύθυνση αν σας ενδιαφέρει.

Εγώ πάντως σκοπεύω μια βολτα να πάω από εκεί, ούτως ή άλλως, να δώ τί είναι εφικτό γενικά... :)
Κωνσταντίνος "Cannon" Οικονομίδης - SW4NLS
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Με τον Στυλιανό έχω μιλήσει και εγώ στο παρελθόν εκ μέρους του φίλου μας Α.Τσαγκαράτου.

Το θέμα είναι να γίνει η μήτρα. Στην ουσία αυτό είναι το ακριβό μέρος στην όλη υπόθεση. Απο εκεί και πέρα αν έχεις τη μήτρα, τυπώνεις όσα θες, απο 1 έως χιλιάδες.

Για τη μήτρα είναι η όλη υπόθεση. Μετά όσο ποιο πολλά ή ποιο λίγα βγάλεις αλλάζει και η τιμή.

Άρα αν εσύ θες 4 μήτρες θα πρέπει να έχεις και ένα σεβαστό κεφάλαιο απο πίσω, και κάποιους άλλους έτοιμους να πληρώσουν για την παραγγελία τους στην ώρα τους.....
e-HAF Admin
panpan
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 22:31
Τοποθεσία: Βύρωνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panpan »

Cannon έγραψε:
Έχω αγοράσει κάποια patches αυτής της εταιρείας μέσα από την 347Μ, και είναι όντως αξιόλογα. Γι'αυτό άλλωστε και τροφοδοτούν όλη την 110Μ.

Τους πήρα τηλ, για να δω κατα πόσον γίνεται να φτιάξουμε patches για την e-haf, αλλά πρέπει να τους επισκεφτώ από κοντά για να κουβεντιάσουμε, δεδομένου ότι αναλαμβάνουν μόνο μεγάλες παραγγελίες. Ελπίζω να τους πείσω. :wink:

Αν συμφωνείτε, θα μπορούσα π.χ. να αναφέρω την εξής παραγγελία:
- 40 patches με το σήμα της e-haf
- 30 patches μοιρόσημα 321
- 30 patches μοιρόσημα 391
- 30 patches με ονόματα μελών με τίτλο "eHAF vPilot"

Kάπως έτσι το σκέφτομαι.

Το θέμα είναι οτι αν προχωρήσει μια τέτοια παραγγελία, θα πρέπει να προπληρωθεί από καποιον. Το ποσό θα είναι κάπως μεγαλο (αν κρίνω από τις τιμές στο site).

Ύστερα, σκέφτομαι μήπως μπορούν να κάνουν και ραφτά σήματα σε μπλουζάκια (όχι σιδερότυπα)... Πχ. δείτε εδώ.

Δε ξέρω, σκέψεις είναι τα παραπάνω... Προτείνετε κι εσείς κάτι προς αυτή την κατεύθυνση αν σας ενδιαφέρει.

Εγώ πάντως σκοπεύω μια βολτα να πάω από εκεί, ούτως ή άλλως, να δώ τί είναι εφικτό γενικά... :)
Μου ακούγεται πολύ καλή ιδέα!
Εικόνα
sjmygian
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2006, 15:16
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση από sjmygian »

Αν εξαιρέσουμε το τελευταίο (patches με ονόματα μελών με τίτλο "eHAF vPilot" ), μια και δεν είμαι vPilot, τα υπόλοιπα με ενδιαφέρουν και εμένα.
e-ΑΡΧΗ ΑΝΔΡΑ ΔΕΙΚΝΥΣΙ
Απάντηση