Αλλος ενας παλιονεος

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Welcome..
Εικόνα
sgtsiak
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: 28 Δεκ 2008, 18:15
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από sgtsiak »

Καλώς ήρθες, καλές πτήσεις.
...και μεσ'τα σύννεφα ψηλά, σαν μ' ανταμώσει ο Χάρος, δε σε φοβάμαι, θα του πω, γιατί είμαι εγώ Κουρσάρος..."

http://www.youtube.com/watch?v=DfMxkBzRsRA


"...Τα βομβαρδιστικά πάντα θα περνάνε..."
Άβαταρ μέλους
eulogimenos
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 12 Απρ 2008, 22:35
Τοποθεσία: βεροια

Δημοσίευση από eulogimenos »

Καλώς ήρθες στην e-haf.
ΠΑΤΡΙΣ, ΘΡΗΣΚΕΙΑ,ΟΙΚΟΓΕΝΝΕΙΑ…
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Καλώς όρισες.Σε περιμένουμε στο Teamspeak της ομάδος. :D
tsar11
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 20 Μαρ 2009, 12:18

Δημοσίευση από tsar11 »

Ευχαριστω για τα καλοσορισματα ολους σας. Αν η οταν ξετυλιξω το κουβαρι των ρυθμισεων του HOTAS Cougar και εξασκηθω λιγο ελπιζω να μπω και ON LINE για την εκπαιδευτικη μοιρα. Για αποστολες το βλεπω λιγο πιο μακρυνο.Κατα τυχη (δεν ξερω ακομα καλα το Falcon) και ενω δοκιμασα να παιξω σε μια αποστολη απ την BANDIRMA νομιζω και αφου εκανα crash στον αεροδιαδρομο το αφησα για λιγο και απ το μενου με τον χαρτη εκπληκτος παρατηρουσα μια εφ ολης της υλης αντιπαραθεσης με τους ¨΄φιλους και γειτονες΅¨ Τουρκους. Απο τα saved campaigns ειδα δυο η τρεις campaigns σε fast forward αλλα εμεινα με πολλες αποριες.1)Ποιος τις εφτιαξε; 2)Υπαρχουν και αλλες και αν ναι που τις βρισκω;3)Υπαρχει δυνατοτητα να φτιαχτει μια ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ με τον σωστο αρ.α-φων για καθε αεροδρομιο, την πραγματικη ΑΑ αμθνα του καθε α-δρομιου καραβια κτλ κτλ; Αν ναι ειναι δυνατον να παιχθει on-line;Το εχει δοκιμασει κανεις; Αυτα τα ολιγα προς το παρων!!!
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Μη τη βλέπεις καθόλου μακρυνή την προοπτική να πετάξεις αποστολές.Μπαίνωντας στο Teamspeak θα σε βοηθήσουμε όλοι και με λίγο διάβασμα των βασικών στην αρχή θα σαι έτοιμος χωρίς να το καταλάβεις.

Trust me 8)

Μια δοκιμή θα σε πείσει :lol:
tsar11
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 20 Μαρ 2009, 12:18

Δημοσίευση από tsar11 »

Εχω κανει συνδεση αλλα μετα...τι; πχ τωρα ειμαι συνδεδεμενος.Τι πρεπει να κανω για να μιλησω σε καποιον;
Απάντηση