LAN MEETING ...

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Άβαταρ μέλους
GOOSE
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: 27 Δεκ 2004, 13:41
Τοποθεσία: ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Δημοσίευση από GOOSE »

pls define LAN meeting :?: :?: :?:

Μήπως θα μπορούσαν να ερθούν και νεοσύλλεκτοι, δεν ξέρω ρωτάω;;;
Armada
Δημοσιεύσεις: 580
Εγγραφή: 27 Οκτ 2004, 23:12
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Armada »

Στεγνά στον τάκο που λέγαμε κάποτε...
Ομολογώ πως όντως ήταν ταράκουλο....
Θα σε δώσω κι εγώ τώρα....χιχιχιχιχι :lol:
Δεν ανταλάξαμε CDs...αλλά παραλίγο να αλλάξουμε PCs!!!! :wink:
Όλο το βράδυ ήμουν κάθιδρος και παραμιλούσα Cougar...Cougar....ναι...HOTAS...όχι...όχι...HOTAS COUGAR....και μετά ξυπνούσα και έβλεπα την πατάτα που έχω στο γραφείο μου!!!! :twisted:
Σήμερα κι εγώ με χαρά μετά το πέρας της δουλειάς είπα να περάσω από την πανέμορφη τη Δ... για να ξαναρωτήσω για το HOTAS COUGAR...και εμβρόντητος ακούω πως το ΠΟΥΛΗΣΕ....... :twisted: :twisted: :twisted:
ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗ e-HAF ΠΗΡΕ ΤΟ COUGAR!!!!!!! Να βγεί να το μολογήσει.....
Το χτυπήσαμε έτσι...? Ακούσαμε καλή τιμή και τρέξαμε μη το χάσουμε....ε?
Πάει το COUGAR :cry:
Πάντως κάθε φορά που περνάω όλο και διαφορετική τιμή μου λέει....
Τώρα για να πώ και την αλήθεια όλα τα λεφτά παιδιά ήταν το chesse cake αν το γράφω σωστά της μ μ ς της Μαρίας. Ο Raptor το έχει ξεκάνει.....Τρέξτε να προλάβετε κανά κομμάτι!!!!
Πάντως θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ τον Raptor γιατί πραγματικά παιδιά έτσι όπως τα έχει στήσει τα PCs και πετάς το Falcon έχεις άλλη αίσθηση για αυτό που κάνεις εκείνη την ώρα. Η επίδειξή του ήταν ανεπανάληπτη!!!
Φεύγοντας χρειαζόμουν γιατρό....Ευτυχώς κατάφερα και πάρκαρα το αυτοκίνητο στο σωστό garage!!!!!!!! :wink:
Armada ή απλά....Γεώργιος...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

GOOSE έγραψε:pls define LAN meeting :?: :?: :?:

Μήπως θα μπορούσαν να ερθούν και νεοσύλλεκτοι, δεν ξέρω ρωτάω;;;
file goose , den itan afto to lan meeting
kakos postarane edo ta paidia :evil:

otan kanoume lan meeting ginete anakoinosi kai pernoume parousies , organomena kai noikokiremena

kai borei na erthei o kathenas :wink:
seftiaksa ?
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
GOOSE
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: 27 Δεκ 2004, 13:41
Τοποθεσία: ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Δημοσίευση από GOOSE »

Με απογείωσες :D :D :D

Περιμένω λοιπόν το επόμενο και ελπίζω να είμαι έτοιμος, τουλάχιστον από PC και να ενταχθώ στο δυναμικό της 321 σύντομα!!!

Επίσης με ποιό τρόπο βάζεις στο post σου την ερώτηση μου :?: πολύ χρήσιμο! (Rookie αλλά με όρεξη για μάθηση)

Ευχαριστώ!!
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

dokimase to koumpi quote pou iparxei pano deksia se kathe post. episis mporeis mesa apo ekei pou grafeis ta minimata na patisis tin etiketa quote... na kaneis copy paste auto pou thes... kai meta pali quote gia na klisi i etiketa. :wink:
Άβαταρ μέλους
GOOSE
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: 27 Δεκ 2004, 13:41
Τοποθεσία: ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Δημοσίευση από GOOSE »

winder έγραψε:dokimase to koumpi quote pou iparxei pano deksia se kathe post. episis mporeis mesa apo ekei pou grafeis ta minimata na patisis tin etiketa quote... na kaneis copy paste auto pou thes... kai meta pali quote gia na klisi i etiketa. :wink:

Ευχαριστώ πολύ Winder rasta
Κλειδωμένο