Connex-TV

Θέματα που δεν ανήκουν σε καμία άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

Δεν είχα καμία πρόθεση να απαντήσω αλλά επειδή την ερώτηση την κάνει το άτομο που την κάνει ορίστε:
Εχω λοιπόν έναν φίλο που δουλέυει στην π-οτενετ και του δώθηκε δωρεάν εδω και αρκετό καιρό το όλο σύστημα για λόγους δοκιμής.
Δεν αξίζει μία. Ο πελάτης θα πληρώσει ένα κάρο λεφτά για να έχει μερικά άχρηστα κανάλια τα οποία του τραβάνε bandwidth όση ώρα παίζουν και η θεματολογία τους είναι άθλια (ένα μουσικό, ένα άλλο που όλη την ώρα κάνουν σκι/snowboard και καλα x-treme κ.ο.κ.)
Το ίδιο άθλια είναι και η ποιότητα εικόνας ( σαν div-x ταινιάκι μικρής ανάλυσης)
Εαν θέλεις να εμπλουτίσεις την τηλεόραση σου με 2-3 χιλιάδες κανάλια
σου έχω μια άλλη πρόταση με κόστος εγκατάστασης περί τα 350 ευρώ (άπαξ) και με μία συνδρομή 40 ευρώ/ τρίμηνο (πάγιο).
Αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο σου στέλνω οτι λεπτομέρειες ξέρω με pm.
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
jimmyhaf
Δημοσιεύσεις: 457
Εγγραφή: 05 Φεβ 2007, 22:39

Δημοσίευση από jimmyhaf »

cosa έγραψε:Δεν είχα καμία πρόθεση να απαντήσω αλλά επειδή την ερώτηση την κάνει το άτομο που την κάνει ορίστε:
Εχω λοιπόν έναν φίλο που δουλέυει στην π-οτενετ και του δώθηκε δωρεάν εδω και αρκετό καιρό το όλο σύστημα για λόγους δοκιμής.
Δεν αξίζει μία. Ο πελάτης θα πληρώσει ένα κάρο λεφτά για να έχει μερικά άχρηστα κανάλια τα οποία του τραβάνε bandwidth όση ώρα παίζουν και η θεματολογία τους είναι άθλια (ένα μουσικό, ένα άλλο που όλη την ώρα κάνουν σκι/snowboard και καλα x-treme κ.ο.κ.)
Το ίδιο άθλια είναι και η ποιότητα εικόνας ( σαν div-x ταινιάκι μικρής ανάλυσης)
Εαν θέλεις να εμπλουτίσεις την τηλεόραση σου με 2-3 χιλιάδες κανάλια
σου έχω μια άλλη πρόταση με κόστος εγκατάστασης περί τα 350 ευρώ (άπαξ) και με μία συνδρομή 40 ευρώ/ τρίμηνο (πάγιο).
Αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο σου στέλνω οτι λεπτομέρειες ξέρω με pm.
"π-οτένετ" :lol: :lol: :lol: :lol: ΚΑΛΟ!
Απάντηση