Νεο-εισερχομενος

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Iraklis
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 26 Μαρ 2010, 19:56
Τοποθεσία: B.Ελλάδα

Νεο-εισερχομενος

Δημοσίευση από Iraklis »

[align=center]Γεια σε ολους.

Ειμαι ο καινουργιο σας μελος ασχολουμε με αεροπλανα πραγματικης πτησης συγκεκριμενα με το (Flight simulator 2004) εδω και περιπου 3 χρονια, εχω κανει μεγαλα ταξιδια με αεροπλανα οπως C-5 Galaxy η Boieng 747-400 μαλιστα το μεγαλυτερο μου ταξιδι ηταν Η.Π.Α.-Ελλαδα λεπτομεριες : Αεροδρομιο Νεας Υορκης (Κεννεντυ) μεχρι το αεροδρομιο της Αθηνας (Ελευθεριος Βενιζελος) και ξανα Αθηνα-Νεα Υορκη η πτηση συνολικα διαρκουσε 28 ολοκληρες ωρες πτησεις και φυσικα δεν καθομουν στην καρεκλα τοσες ωρες τωρα ακουσα μολις προσφατα απο ενα παλικαρι σχετικα για το παιχνιδι Falcon και οπως καταλαβαινεται παρακουλουθησα στο youtube για το σχετικο παιχνιδι Falcon και οπως προσεξα ειναι κατι παραπανω απο ενα παιχνιδι Flight simulator, αυτην την στιγμη δυστηχως δεν εχω το παιχνιδι αλλα το κατεβαζω συντομα και σας υποσχομαι μεχρι την αλλη Εβδομαδα θα εχω μαθει να ριχνω ακομα και τις ροκετες αυτα ηθελα να πω αυτα ειπα σας ευχαριστω, Μπορειτε να με ρωτησεται για οτι θελεται εγω θα ειμαι παντα διαθεσιμος να σας απαντησω.
[/align]
Greg
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 25 Σεπ 2006, 11:26
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Greg »

Καλώς όρισες Ηρακλή.
Σε περιμένουμε στο Teamspeak της ομάδας για τα υπόλοιπα :D Θα χρειαστείς κωδικούς για να μπεις καθώς και κωδικό για να εγκαταστησεις το σετάπ της ομάδας.
Τους έχεις παραλάβει?
Iraklis
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 26 Μαρ 2010, 19:56
Τοποθεσία: B.Ελλάδα

Δημοσίευση από Iraklis »

Greg έγραψε:Καλώς όρισες Ηρακλή.
Σε περιμένουμε στο Teamspeak της ομάδας για τα υπόλοιπα :D Θα χρειαστείς κωδικούς για να μπεις καθώς και κωδικό για να εγκαταστησεις το σετάπ της ομάδας.
Τους έχεις παραλάβει?
Ακομα οχι δεν εχω παραλαβει τιποτα και συγνωμη για την αργη απαντηση που περιμενες απλα πιαστικα στο διαβασμα σχετικα με τις Γενικες/Γνωσεις αεροποριας.

Teamspeak θα βαλω αυτην την στιγμη και θα σ'ενημερωσο.
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

καλώς όρισες.. 2 ερωτήσεις:
1.Το KJFK-LGAV-KJFK το έκανες On-Line σε κάποιο δίκτυο ή off-line??(απο περιέργεια ρωτάω.. )
2.Μήπως θυμάσαι το callsign//nickname του παιδιού που σου είπε??
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Iraklis
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 26 Μαρ 2010, 19:56
Τοποθεσία: B.Ελλάδα

Δημοσίευση από Iraklis »

condor έγραψε:καλώς όρισες.. 2 ερωτήσεις:
1.Το KJFK-LGAV-KJFK το έκανες On-Line σε κάποιο δίκτυο ή off-line??(απο περιέργεια ρωτάω.. )
2.Μήπως θυμάσαι το callsign//nickname του παιδιού που σου είπε??

1ο Ακομα Off

2ο Δεν καταλαβα για τι πραγμα ενοεις ?
Απάντηση