στα επτάμισι χρόνια

Θέματα που δεν ανήκουν σε καμία άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

στα επτάμισι χρόνια

Δημοσίευση από Anzac »

Φράση του Ερντογάν προς τα Ελληνικά ΜΜΕ
«στα επτάμισι χρόνια, που είμαι πρωθυπουργός, δεν βομβάρδισα κάποια χώρα".
ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΛΙΑΚΗ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΡΙΞΕ ;;;;;;;;;;;;

ΕΓΩ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
e-HAF Admin
burgerstain
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 10 Ιαν 2010, 23:35
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από burgerstain »

Ε ναι ρε συ εσυ τον εριξες.... Το δικο σου αεροσκαφος τον εριξε. (εγω παντως αν ημουν wingman του θα τους ειχα ξεκανει με οτι συνεπειες κι αν ειχε. Η πρωτη σκεψη μου θα ηταν τουλαχιστον αυτη μη λεμε και μεγαλα λογια)
Τι να λεμε τωρα. Και αυτο που λεει οτι δεν βομβαρδισε καποια χωρα τι ειναι κι αυτο? Λες και θα βομβαρδισει στον 8ο.
CHECK YOUR SIX FOR THE GREEKS
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Αν δεις το πόστ στο Engage, θα δείς ότι και αυτό ακόμα είναι ψέμα. Τους Κούρδους στα σύννορα εγώ τους Βομβάρδισα ;
e-HAF Admin
burgerstain
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 10 Ιαν 2010, 23:35
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από burgerstain »

ναι το δα. Επισης το οτι <<Είμαι επτάμισι χρόνια πρωθυπουργός και δεν με έχει εξουσιάσει κανείς>> που το πας που οι στρατηγοι κανουν οτι θελουν στην τουρκια? (Τουλαχιστο ετσι ξερω αν κανω λαθος διορθωσε με)
CHECK YOUR SIX FOR THE GREEKS
Alejandro
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: 15 Οκτ 2008, 18:58

Δημοσίευση από Alejandro »

burgerstain έγραψε:Ε ναι ρε συ εσυ τον εριξες.... Το δικο σου αεροσκαφος τον εριξε. (εγω παντως αν ημουν wingman του θα τους ειχα ξεκανει με οτι συνεπειες κι αν ειχε. Η πρωτη σκεψη μου θα ηταν τουλαχιστον αυτη μη λεμε και μεγαλα λογια)
Τι να λεμε τωρα. Και αυτο που λεει οτι δεν βομβαρδισε καποια χωρα τι ειναι κι αυτο? Λες και θα βομβαρδισει στον 8ο.

Ακριβώς αυτο burger χωρις παρεξήγηση.
burgerstain
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 10 Ιαν 2010, 23:35
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από burgerstain »

Σιγα ρε συ. ειπα τι θα μου περνουσε απο το μυαλο εκεινη τη στιγμη αλλα οι συνθηκες ειναι διαφορετικες και πρεπει να συγκρατεις τον εαυτο σου. Το ιδιο δεν θα ενιωσε και ο wingman του? Δεν μπορουσε να κανει και πολλα ομως.
CHECK YOUR SIX FOR THE GREEKS
anka
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2006
Εγγραφή: 15 Δεκ 2006, 12:01
Τοποθεσία: 37°57'1.29"N - 23°44'41.98"E

Δημοσίευση από anka »

@ burgerstain
Φίλε μου όταν γράφεις
Ε ναι ρε συ εσυ τον εριξες.... Το δικο σου αεροσκαφος τον εριξε. (εγω παντως αν ημουν wingman του θα τους ειχα ξεκανει με οτι συνεπειες κι αν ειχε. Η πρωτη σκεψη μου θα ηταν τουλαχιστον αυτη μη λεμε και μεγαλα λογια)
Τι να λεμε τωρα. Και αυτο που λεει οτι δεν βομβαρδισε καποια χωρα τι ειναι κι αυτο? Λες και θα βομβαρδισει στον 8ο.
Είναι κάπως διαφορετικό από το
......ειπα τι θα μου περνουσε απο το μυαλο εκεινη τη στιγμη αλλα οι συνθηκες ειναι διαφορετικες και πρεπει να συγκρατεις τον εαυτο σου. Το ιδιο δεν θα ενιωσε και ο wingman του? Δεν μπορουσε να κανει και πολλα ομως.
Σχετικά με αυτά που είπε ο κουμπάρος (αυτών που θεωρούν ως φίλη και σύμμαχο την Τουρκία)
Συγγνώμη παιδιά, αλλά ο άνθρωπος είπε την αλήθεια όταν έλεγε
«στα επτάμισι χρόνια, που είμαι πρωθυπουργός, δεν βομβάρδισα κάποια χώρα".
Πείτε έστω και μισή χώρα που ο ίδιος (προσέξτε, ο ίδιος και όχι αεροσκάφη, ή πυροβόλα της χώρας του) να έχει βομβαρδίσει. Λυπάμαι, αλλά δεν θα βρείτε καμία. Ο άνθρωπος είναι πέρα για πέρα ειλικρινής. Αν εσείς διαβάζοντας
«στα επτάμισι χρόνια, που είμαι πρωθυπουργός, δεν βομβάρδισα κάποια χώρα".
αντιλαμβάνεστε άλλα 'ντ' άλλων, λυπάμαι αλλά πρέπει να ψαχτείτε :oops: :oops: :oops:
FLY LOW - HIT HARD
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Anzac is searching....

Plz wait
e-HAF Admin
anka
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2006
Εγγραφή: 15 Δεκ 2006, 12:01
Τοποθεσία: 37°57'1.29"N - 23°44'41.98"E

Δημοσίευση από anka »

Κώδικας: Επιλογή όλων

1   For x=1 to 250
         If Erdogan attacked a country then
             Bingo!!!!!!!
         Else Goto 2
         Endif
2    Next x
FLY LOW - HIT HARD
burgerstain
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 10 Ιαν 2010, 23:35
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από burgerstain »

ΑΝΚΑ Προσεχε τι γραφω απο κατω.... Η πρωτη μου σκεψη θα ηταν αυτη οποτε δεν εχει καποια διαφορα. :wink:
anka έγραψε:@ burgerstain
Φίλε μου όταν γράφεις
Ε ναι ρε συ εσυ τον εριξες.... Το δικο σου αεροσκαφος τον εριξε. (εγω παντως αν ημουν wingman του θα τους ειχα ξεκανει με οτι συνεπειες κι αν ειχε. Η πρωτη σκεψη μου θα ηταν τουλαχιστον αυτη μη λεμε και μεγαλα λογια)
Τι να λεμε τωρα. Και αυτο που λεει οτι δεν βομβαρδισε καποια χωρα τι ειναι κι αυτο? Λες και θα βομβαρδισει στον 8ο.
Είναι κάπως διαφορετικό από το
......ειπα τι θα μου περνουσε απο το μυαλο εκεινη τη στιγμη αλλα οι συνθηκες ειναι διαφορετικες και πρεπει να συγκρατεις τον εαυτο σου. Το ιδιο δεν θα ενιωσε και ο wingman του? Δεν μπορουσε να κανει και πολλα ομως.
Σχετικά με αυτά που είπε ο κουμπάρος (αυτών που θεωρούν ως φίλη και σύμμαχο την Τουρκία)
Συγγνώμη παιδιά, αλλά ο άνθρωπος είπε την αλήθεια όταν έλεγε
«στα επτάμισι χρόνια, που είμαι πρωθυπουργός, δεν βομβάρδισα κάποια χώρα".
Πείτε έστω και μισή χώρα που ο ίδιος (προσέξτε, ο ίδιος και όχι αεροσκάφη, ή πυροβόλα της χώρας του) να έχει βομβαρδίσει. Λυπάμαι, αλλά δεν θα βρείτε καμία. Ο άνθρωπος είναι πέρα για πέρα ειλικρινής. Αν εσείς διαβάζοντας
«στα επτάμισι χρόνια, που είμαι πρωθυπουργός, δεν βομβάρδισα κάποια χώρα".
αντιλαμβάνεστε άλλα 'ντ' άλλων, λυπάμαι αλλά πρέπει να ψαχτείτε :oops: :oops: :oops:
Προσεχε τι γραφω απο κατω.... Η πρωτη μου σκεψη θα ηταν αυτη οποτε δεν εχει καποια διαφορα. :wink:
Οσο για το αλλο εγω απλα το διαβασα στο αρθρο που ειπε ο Τιμος απο κει και περα δεν ειπα οτι βομβαρδισε αλλα ο τροπος που το πε φανηκε λες και θελει να βομβαρδισει.
CHECK YOUR SIX FOR THE GREEKS
Cipher
Δημοσιεύσεις: 1771
Εγγραφή: 29 Δεκ 2008, 16:01
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Cipher »

Τελικά τον Ηλιάκη τον έριξε ο τίμος ή όχι; και αν ναι πως;

Εξάλλου διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά ο Ηλιάκης έπεσε σε σύγκρουση με F-16 και όχι με βόμβα..

Νομίζω έχουμε χάσει λίγο το νόημα.. και την θέση μας...
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Τον Ηλιάκη τον έριξαν οι επιθετικες ενέργειες της Γείτονος....έτσι για να μας φύγει τελικά και η απορία
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anzac την 17 Μάιος 2010, 14:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
e-HAF Admin
burgerstain
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 10 Ιαν 2010, 23:35
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από burgerstain »

Eιρωνικα το παμε για τον Τιμο. Αυτο με τις βομβες μονο εμεις τα κανουμε :lol: :lol: :lol: :lol:
CHECK YOUR SIX FOR THE GREEKS
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Ειρωνεύτηκες τον Admin
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
e-HAF Admin
burgerstain
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 10 Ιαν 2010, 23:35
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από burgerstain »

τι το θελα??? χαχαχα Πηρα και εικονιτσα ΒΑΝΝΕD :lol: :lol: :lol:
XAXAXAXAXAXAXAXA
CHECK YOUR SIX FOR THE GREEKS
Απάντηση