Νεο μέλος

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
spark
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2011, 18:31
Τοποθεσία: Κρήτη

Νεο μέλος

Δημοσίευση από spark »

Καλώς σας Βρήκα !!

Είμαι ο Κώστας, έως τώρα εχώ ασχοληθεί με την Allied Force έκδοση του Falcon 4. Με το Open Falcon δεν έχω ασχοληθεί καθόλου και θέλω να ελπίζω ότι δεν θα είναι τόσο διαφορετικό σε σχέση με το Falcon 4 AF, όσο η μέρα με τη νύχτα. Τώρα κατεβάζω το eHAF_OF47_Aegean4_OCI.exe για clean install, το οποίο αναμένεται να αργήσει να κατέβει.

Επειδή εχώ είδη εγκαταστήσει το Falcon4 ΑF με αναβαθμιση στο patch 1.0.13 και επειδή το HOT είναι αρκετα μικρότερο σε μέγεθος μήπως είναι καλύτερο για εμένα να προχωρήσω στην εγκατάσταση που αναφέρεται στο "Εναλλαχτικό setup" Εδώ;

Όσον αφορά στην εμπειρία μου στο Falcon4 ΑF είμαι περισσότερο Βομβαρδιστής (με αρκετά μετάλια) απ' ότι Dogfighter και έχω ασχοληθεί λίγο με δημιουργία αποστολών.

Ελπίζω να βρεθούμε σύντομα στον αέρα.

Σας Χαιρετώ,

Κώστας
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος spark την 11 Ιούλ 2011, 19:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Τα αλεξίπτωτα και τα μυαλά λειτουργούν όταν είναι ανοιχτά.
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Καλώς ήρθες Κώστα!

Τρομέρη η υπογραφή σου!!!!! :wink:


8) 8)
kostas_xalkida
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: 11 Απρ 2008, 18:15
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_xalkida »

Καλως ηρθες στην παρεα μας. Διαβασε το F.A.Q.

Κατεβασε οτι χρειαζεσαι για να πεταξεις μαζι μας απο ΕΔΩ

Στειλε ενα pm στον Anzac να σoυ δωσει κωδικους για το set up και το ts και σε περιμενουμε για on-line πτησεις.

Εμεις χρησιμοποιουμε το Open Falcon 4.7. Το Allied Force το εχουμε σαν εναλακτικο και εχουμε καιρο να το χρησιμοποιησουμε. Ασχολησαι με οτι σου αρεσει και με το τι θες. Αν σου αρεσει να ασχοληθεις με το Δ/Β κομματι εννοειται πως θα δουλεψεις αυτο. Καλες e-προσγειωσεις.
SY8AFI www.helital.gr

"ΙΣΧΥΣ ΔΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΕΩΣ"
spark
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2011, 18:31
Τοποθεσία: Κρήτη

Δημοσίευση από spark »

Σας Ευχαριστώ πολύ, ελπίζω να βρεθούμε σύντομα σε κάποια online πτήση.
Τα αλεξίπτωτα και τα μυαλά λειτουργούν όταν είναι ανοιχτά.
Απάντηση