Αιτηση εγραφης

Αιτήσεις ένταξης σε Online Πτήσεις

Συντονιστές: the_ripper, SETRAHD

Απάντηση
kronos
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 22 Ιαν 2012, 12:35
Τοποθεσία: iraklio kritis

Αιτηση εγραφης

Δημοσίευση από kronos »

Καλημερα και καλες e-προσγειωσεις σε ολους.
Μιας και το να πετας μονος ειναι βαρετο θα ηθελα λιγη βοηθεια ωστε να μπορεσω να πεταξω καποια στιγμη μαζι σας .
Σε πρωτη φαση εχω εναν AVI8R-01 για αρχη μεχρι να μπορεσω να παρω το HOTAS και την πεταλιερα που βρηκα στο e-bay.Λοιπον κατεβασα και το falcon 4.0 allied force βρηκα και το BMS αλλα καπου εκει μου χαλαει
το ολο σκηνικο μιας και δεν λεει να δουλεψει με τιποτα...το λειτουργικο μου ειναι windows 7 home premium 32 bit.....η οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.
Ξεχασα να αναφερω οτι εκτος την 320 θα με ενδιεφερε και η 315 Μοιρα μιας και ημουν Η περιπτωση και απο εφεδρος σμηνιας στην 4η Μ.Κ.Σ.Ε (σημερα 3ο Κ.Ε.Π) εφτασα να εκτελω χρεη Identification Officer (I.O) στην 3η φυλακη για κοντα ενα χρονο...εξ ου και ο ΚΡΟΝΟΣ.
Ευχαριστω εκ των πρωτερων Νικος.
sparta
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 01 Φεβ 2008, 18:51
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευση από sparta »

Καλώς ήρθες

Για το Allied δεν το πετάμε πιά.

Για το BMS4.32 που πετάει η Μοίρα διάβασε προσεκτικά τις οδηγίες τόσο για το unzip όσο και την εγκατάσταση
http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=14452

Τι πρέπει να κάνεις για online
http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=14437

Μπαίνοντας στο commit ενεργοποιήσαι και για την 315
Εικόνα
Εικόνα
kronos
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 22 Ιαν 2012, 12:35
Τοποθεσία: iraklio kritis

Δημοσίευση από kronos »

Εγκατασταθηκε και το 4.32,weapondeliveryplanner ,F4AWACS...στο commit εκανα αιτηση.
Το setup με ψιλοπαιδεψε λιγο αλλα ενταξει....Good to go...αρα τωρα περιμενω το πμ για το αιγαιο και την ενεργοποιηση στο commit για να παμε παρακατω σωστα?
Ρώμη δέ μετά φρονήσεως ωφέλησεν, άνευ δέ ταύτης πλείω τούς έχοντας έβλαψεν καί τά μέν σώματα των ασκούντων εκόσμησεν ταις δέ της ψυχής επιμελείαις απεσκότησεν.
Ισοκράτης 394 π.Χ.
sparta
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 01 Φεβ 2008, 18:51
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευση από sparta »

Ναι. Μπες TS να τα πούμε και να βοηθήσουμε σε εκκρεμότητες και είσαι οκ.
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ότι σε παιδεύει σχεδόν πάντα υπάρχει λύση αν το αναφέρεις μια ένα σου πόστ εδώ

θα χαρούμε να σε βοηθήσουμε

ΥΓ. Σου έστειλα και λινκ για το θεατρο
e-HAF Admin
kronos
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 22 Ιαν 2012, 12:35
Τοποθεσία: iraklio kritis

Δημοσίευση από kronos »

ΚΑΙ ΝΑΙ!!!!Γυρω-γυρω την μεγαλονησο touch-and-go 126 και μετασταθμευση Καστελι.....την Ζηρο την εψαχνα κανα δεκαλεπτο αλλα μετακομισε φαινεται στον Κρονο.
Λοιπον...καθαρος εξωτερικα μονο με τις CFT στον αερα μου εγερνε συναιχως 2-3 μοιρες αριστερα και στην προσγειωση δεν μου ξεκλειδωσε τον ρηναιο για τροχοδρομηση...για ramp start αλλα και οχι μονο μαααααλλον θα πρεπει να τυπωσω τα manual.Ακυρο αλλα απο Ηρακλειο Κρητης ειναι κανεις εμπειρος να πιουμε καφε ή????
Ρώμη δέ μετά φρονήσεως ωφέλησεν, άνευ δέ ταύτης πλείω τούς έχοντας έβλαψεν καί τά μέν σώματα των ασκούντων εκόσμησεν ταις δέ της ψυχής επιμελείαις απεσκότησεν.
Ισοκράτης 394 π.Χ.
kostas_xalkida
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: 11 Απρ 2008, 18:15
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_xalkida »

Στο ts θα τα δουμε ολα ;)
SY8AFI www.helital.gr

"ΙΣΧΥΣ ΔΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΕΩΣ"
kronos
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 22 Ιαν 2012, 12:35
Τοποθεσία: iraklio kritis

Δημοσίευση από kronos »

Σημερα απο τις 4 και μετα θα ειμαι μεσα....ειναι ολοι απογευμα και εγω μονος με το 16αρι.....θα του πιω το αιμα!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ρώμη δέ μετά φρονήσεως ωφέλησεν, άνευ δέ ταύτης πλείω τούς έχοντας έβλαψεν καί τά μέν σώματα των ασκούντων εκόσμησεν ταις δέ της ψυχής επιμελείαις απεσκότησεν.
Ισοκράτης 394 π.Χ.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ηράκλειο είναι ο ΜΑΝΙΚ χιχιχιχιχ σε έδωσα :) :)
e-HAF Admin
zildor
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 00:06
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Δημοσίευση από zildor »

απο Ηρακλειο και εγω αλλα δυστηχως δεν ειμαι εμπειρος!!!!!!!!!αχαχαχααχαχαχα
kronos
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 22 Ιαν 2012, 12:35
Τοποθεσία: iraklio kritis

Δημοσίευση από kronos »

zildor έγραψε:απο Ηρακλειο και εγω αλλα δυστηχως δεν ειμαι εμπειρος!!!!!!!!!αχαχαχααχαχαχα
ατζαμηδες και οι δυο ή που θα το παμε μαλλιοκουβαρα ή........για αποσυρση στου Καθερη με την μια!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ρώμη δέ μετά φρονήσεως ωφέλησεν, άνευ δέ ταύτης πλείω τούς έχοντας έβλαψεν καί τά μέν σώματα των ασκούντων εκόσμησεν ταις δέ της ψυχής επιμελείαις απεσκότησεν.
Ισοκράτης 394 π.Χ.
Απάντηση