Καλώς σας ξαναβρήκα!

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
spook
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: 08 Μαρ 2006, 12:38
Τοποθεσία: Π.Φάληρο
Επικοινωνία:

Καλώς σας ξαναβρήκα!

Δημοσίευση από spook »

Γεια χαρά σε όλους!

Ονομάζομαι Αντρέας και αν και δεν είμαι καινούριο μέλος έχω να συμμετάσχω στα δρώμενα της ομάδας αρκετά χρόνια οπότε θεώρησα καλύτερο να συστηθώ ξανά.

Με το Falcon πάντα είχα ιδιαίτερη σχέση αφού πέρα από την απίστευτη δυνατότητα εξομοίωσης που μου έδινε πάνω σε ένα από τα αγαπημένα μου θέματα, το είχα άχτι απο το '98 όταν και μόνο που έβλεπα το κεντρικό menu ήταν άθλος για το τότε PC και έπρεπε να φτάσω στο '04 για να το δοκιμάσω υπό νορμάλ συνθήκες έχοντας μπερδευτεί πλήρως με τις λέξεις Superpak, BMS, Realism Patch και να ανακαλύψω και την e-HAF. Δεν μπορώ να πω πως "πετάω" 365 μέρες το χρόνο και υπάρχουν διαστήματα που απέχω αρκετά αλλά απ'όσο θυμάμαι πάντα υπάρχει κάποια εγκατάσταση του Falcon στον υπολογιστή μου.

Από τότε που βγήκε το BMS δηλώνω εξαρτημένος και όσο καλό και αν είναι το campaign το να χρησιμοποιείς πραγματική ορολογία και να πετάς με παρέα σε σχηματισμό απ'όσο θυμάμαι έχει άλλη γλύκα!

Καλώς σας ξαναβρήκα και τα λέμε online.
:Spooky2:
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

καλή επιστροφή συνάδελφε

;)

ποιό setup έχεις ενεργό ;
e-HAF Admin
spook
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: 08 Μαρ 2006, 12:38
Τοποθεσία: Π.Φάληρο
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spook »

Να'σαι καλά Anzac.Είμαι με το BMS 4.32 χωρίς τα update που βγήκαν πρόσφατα και με τα εξής επιπλέον θέατρα επιχειρήσεων:

Aegean v1.1
Israeli v0.94
ΕικόναΕικόνα
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

χρόνια κ ζαμάνια..!!! που να δεις το aegean του κέρβερου.. ποιο 1.1 κ μλκιες.. σε περιμένουμε στο commit με bms 4.32+update 1 να γουστάρουμε παρέα..!!
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
Απάντηση