Ελληνική κοινότητα Falcon

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Κλειδωμένο
sparta
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 01 Φεβ 2008, 18:51
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Ελληνική κοινότητα Falcon

Δημοσίευση από sparta »

Η Ιστορία Όντας ένα από τα γεροντότερα μέλη του Falcon (από vHAF ακόμη δυστυχώς οι σπουδές μου και η δουλειά μου με κράτησαν μακριά πολλά χρόνια) γυρίζοντας πίσω βρήκα την e-HAF.
ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ από πολλά άξια μέλη
Φοβερά μεγάλη βάση και υλικό
Πτητικό κομμάτι (commit) που θα ζήλευαν ανά τον κόσμο.

Πολλοί κουράστηκαν - βαρέθηκαν - αποκαρδιώθηκαν - στεναχωρήθηκαν και βέβαια σπάσαμε σε μικρά κομμάτια.

Η δικαιολογία για αυτό το πόστ είναι ότι είμαι ένας γέρος γραφικός που πιστεύει ότι η ισχύς βρίσκεται στην φιλία και στην ένωση


Η Πρόταση

Επανένωση όλων των Ελλήνων Falcon simmers
Ας τα βάλουμε όλα στην άκρη κάνοντας μιά καινούργια προσεκτική αρχή και ας ενωθούμε πάλι κάτω από αυτά τα 3 τρομερά γράμματα HAF για να φτάσουμε πάλι ψηλά.

Ο λόγος

Δεν είμαστε παραπάνω από 100 άτομα σε αυτόν τον εξομοιωτή γιατί πρέπει να είμαστε χωρισμένοι σε 40 ομάδες??
Με την έλευση του BMS4.32 έχουμε ένα τρομερό εξομοιωτή για να ευχαριστηθούμε τις πτήσεις μας, την παρέα μας, την κουβέντα μας.

Δεν χρειάζεται να απαντήσετε σε αυτό το post απλά δουλέψτε αυτή τη σκέψη στο μυαλό σας.

Όσοι πιστεύεται ότι μπορούμε να ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ αλλά πάνω από όλα να ευχαριστηθούμε το χόμπυ μας --> σας περιμένω στο commit ή τις αντιρρήσεις σας με πμ.
Εικόνα
Εικόνα
Κλειδωμένο