Νέο Μέλος

Καλωσόρισμα απο νέα μέλη και ευχές γενικά

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
Swift
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Απρ 2013, 13:49
Τοποθεσία: Πάτρα

Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Swift »

Γεια σας!! Επιθυμώ να μάθω να πετάω στον προσομοιωτή Falcon BMS 4.32, για αυτό και αφότου έμαθα για την e-haf και τον σχετικό προσομοιωτή αποφάσισα να γραφτώ στο forum.
Swift in life, swift in flight!
La limite du réalisme, mort.
the_ripper
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2011, 16:15

Δημοσίευση από the_ripper »

[font=Comic Sans MS]καλως ορισες


οτι χρειαστεις για το setup βρισκεται ΕΔΩ καθως και οδηγιες για το ts

για το πτητικο κομματι θα πρεπει να κανεις μια ΑΙΤΗΣΗ ΕΔΩ

και αφου εισαι ετοιμος κανεις και μια εγγραφη στην ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΤΗΣΕΩΝ[/font]
Εικόνα
Swift
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Απρ 2013, 13:49
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευση από Swift »

Ευχαριστώ. Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι έχω βρει από φίλο το Cyborg X της Saitek και δεν έχετε στο link που δόθηκε setup για αυτό. Κάποιο μέλος (KERVEROS) μου πρότεινε το Saitek x52 flight control αλλά δυστυχώς θα πρέπει να περιμένω το καλοκαίρι για τέτοια αγορά.. Θα βγάλουμε άκρη φαντάζομαι :D
Swift in life, swift in flight!
La limite du réalisme, mort.
the_ripper
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2011, 16:15

Δημοσίευση από the_ripper »

τα setup για τα χειρηστηρια που εχει εκει ειναι για το χ52 kai gia to hotas cougar και ειναι σεταρισμενα ετσι ωστε να εχει τις ιδιες λειτουργειες οπως τα πραγματικα.

σαφως δεν εχουμε ολοι αυτα τα 2 και εχουμε κανει ο καθενας οπως τον βολευει το χειριστηριο του, οποτε αναλογα με τα κουμπια που εχει το δικο σου το σεταρεις αναλογα οπως σε βολευει μεσα απο το bms μπορεις να παρεις και ιδεες απο καποιον που εχει το ιδιο και να σου πει πως το εχει αυτος.

μπες ts για βοηθεια αν αντιμετωπησεις καποιο προβλημα , ολο και καποιον θα βρεις να βοηθησει
Εικόνα
Swift
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Απρ 2013, 13:49
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευση από Swift »

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Ετοιμάζω τώρα setup BMS και περιμένω το joystick γιατί δεν το έχω ακόμη στα χέρια μου (την Πέμπτη).
Swift in life, swift in flight!
La limite du réalisme, mort.
Απάντηση