Καφές στην Αθήνα

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Κλειδωμένο
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

Ρε τρελλαμενοι ξεχασατε και τα 10 λιτρα νερο που ηπια εγω!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ενημερωση:Επικοινωνησε το μεσημερη μαζι μου ο Νικος(Thanderbold),βασικος απων και αυτος του meeting εκτως των Scorpion, Winder,Mistyk_j,Armada,Deathdealer(θα προτιμουσε να γινοταν στηs Pegysss), Geraki.....χεχεχεχε σας εδωσα και γω :twisted: , και καμια 150αρια ακομα παιδιων Included του αποδημου ελληνισμου σε Ευρωπη, Αυστραλια ,Αμερικη, Ασια.Δυστιχως ο Νικος εχει καποια σοβαρα τρεχαματα οικογενειακης φυσεως, και δευτερον εδω και μια βδομαδα δεν εχει υπολογιστη καθολου διοτη του καηκε ο σκηρος δισκος(πως λεμε να σου καει το βιντεο..κατι τετοιο).Υποσχεται παντος την αλλη φορα να μην χασει τοσο πολυ γελιο το οποιο οφειλεται σε σοβαρο ψυχογεννετικοσωματικο ομαδικο τραυμα που χρηζει χρονιας ιατρικης παρακολουθησης και καθημερινης σταθερης δοσολογιας e-HAF και Falcon4.

Αυτα τα ολιγα

Υ.Γ : Oχι αλλο νερο ρεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

πως μου διεφυγαν οι κανατες απο τη φωτογραφηση ?
e-HAF Admin
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Μολις ειδα τις ανακοινωσεις.
Καλα εχθες περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!
Ειδικα αυτο το αστειο του Γρηγορη με το Τιμο Backseater ηταν απιακτο.
Παιδια να βρισκομαστε πιο συχνα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...........
Και στην υγεια του Acid που ειναι Αυστραλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Υ.Γ.1:Goose,τελικα ποσο χρονων εισαι?Να κανουμε δημοψηφισμα για το ποσο χρονων φαινεσαι!Τελικα ησουνα ο πιο ομορφος της παρεας!!!!(για τυχον παρεξηγησεις ειμαι straight guaranted) :lol: :lol: :lol:
Υ.Γ.2:Μα καλα πως εχω βγει ετσι στις φωτογραφιες.Σαν ακακας ειμαι!Κοιμαμαι ορθιος.
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

παλι εχασα το παρτυ??? :evil: :evil: :evil: Raptora ομορφυνες η στραβωθηκα ρε συ??? :lol: :lol: :lol: ρε παιδες ο Λαζαρος (silverson) που χαθηκε? για να του ριξω ενα τηλεφωνο :!:
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

viper έγραψε:παλι εχασα το παρτυ??? :evil: :evil: :evil: Raptora ομορφυνες η στραβωθηκα ρε συ??? :lol: :lol: :lol: ρε παιδες ο Λαζαρος (silverson) που χαθηκε? για να του ριξω ενα τηλεφωνο :!:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Απαράδεκτος... Την επόμενη φορά άν δέν είσαι έχεις 5 μέρες κράτηση απο εμένα...!!! :twisted: :twisted:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GOOSE
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: 27 Δεκ 2004, 13:41
Τοποθεσία: ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Δημοσίευση από GOOSE »

Υ.Γ.1:Goose,τελικα ποσο χρονων εισαι?Να κανουμε δημοψηφισμα για το ποσο χρονων φαινεσαι!Τελικα ησουνα ο πιο ομορφος της παρεας!!!!(για τυχον παρεξηγησεις ειμαι straight guaranted) :lol: :lol: :lol:


Ευχαριστώ παιδί μου!! Πέρασε από το καμαρίνι μου να σου δώσω αυτόγραφο!!!!!! (Ψώνιοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! party ) 32 Είναι πολλά;;;
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

viper έγραψε:παλι εχασα το παρτυ??? :evil: :evil: :evil: Raptora ομορφυνες η στραβωθηκα ρε συ??? :lol: :lol: :lol: ρε παιδες ο Λαζαρος (silverson) που χαθηκε? για να του ριξω ενα τηλεφωνο :!:
....αλλιως το λενε αυτο ρε

Ομορφυνες ή εχω καιρο να γαμΒΙΠ ?
:D
e-HAF Admin
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Anzac έγραψε:
viper έγραψε:παλι εχασα το παρτυ??? :evil: :evil: :evil: Raptora ομορφυνες η στραβωθηκα ρε συ??? :lol: :lol: :lol: ρε παιδες ο Λαζαρος (silverson) που χαθηκε? για να του ριξω ενα τηλεφωνο :!:
....αλλιως το λενε αυτο ρε

Ομορφυνες ή εχω καιρο να γαμΒΙΠ ?
:D



:lol: :lol: :lol:


Έεεεεεεεππππππ....... Σεμνάαααααααααα........ :hammer3pp:
Εικόνα
atsalis_p
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1477
Εγγραφή: 27 Ιαν 2005, 19:41
Τοποθεσία: Χανιά τέλος...

Δημοσίευση από atsalis_p »

Kovamaniac έγραψε: Υ.Γ.2:Μα καλα πως εχω βγει ετσι στις φωτογραφιες.Σαν ακακας ειμαι!Κοιμαμαι ορθιος.
Καλά ρε παιδιά, δεν τον αφήσατε τον άνθρωπο να κάτσει να πιεί το καφεδάκι του? Όρθιος?
Έτσι υποδέχεστε τους νέους σας?
Ε, άμα έρθω σε meeting να με #$^&$#...
Εικόνα
ALL GAVE SOME... BUT SOME GAVE ALL

Εικόνα
Κλειδωμένο