Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

Συναντήσεις και Events της ομάδας μας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Vlassis4
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 18 Δεκ 2006, 10:10

Δημοσίευση από Vlassis4 »

Ναι ρε Τίμο εγώ θέλω μια ώρα για να φτάσω Θεσ/νίκη και όταν διαβάζω το ποστ αυθημερόν για την ώρα της συνάντησης είναι δύσκολο να ξεκινήσω. Άλλο να μένεις μέσα στην πόλη κι άλλο 60 χλμ μακριά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Vlassis4 έγραψε:Ναι ρε Τίμο εγώ θέλω μια ώρα για να φτάσω Θεσ/νίκη και όταν διαβάζω το ποστ αυθημερόν για την ώρα της συνάντησης είναι δύσκολο να ξεκινήσω. Άλλο να μένεις μέσα στην πόλη κι άλλο 60 χλμ μακριά.
δεν σε πίεσε κανένας να απαντήσεις ΙΝ.....νομίζω ;
e-HAF Admin
manik
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2021
Εγγραφή: 05 Ιουν 2005, 16:34
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από manik »

Vlassis4 έγραψε:Ναι ρε Τίμο εγώ θέλω μια ώρα για να φτάσω Θεσ/νίκη και όταν διαβάζω το ποστ αυθημερόν για την ώρα της συνάντησης είναι δύσκολο να ξεκινήσω. Άλλο να μένεις μέσα στην πόλη κι άλλο 60 χλμ μακριά.
Από την Κυριακή το είχαμε κανονίσει οπότε έπρεπε να ήσουν standby.....
Sorry δηλαδή αλλά........

Παρ' ολα αυτά περάσαμε πολύ καλά με τον Στάθη και τις εξω-ehafίτισσες Ρία-Ναταλία..... :wink:
Φώτος σε 1-2 μέρες που θα επιστρέψω Ηράκλειο....

Γνώμη μου είναι οι συναντήσεις αυτές να γίνονται συχνά ώστε να υπάρχει μεγαλύτερο δέσιμο μεταξύ των μελών και να συζητούνται και θέματα τα οποία δεν μπορούν να συζητηθούν για ευνόητους λόγους μέσα στο forum.

Παρεπιπτόντως περνάω τόσο καλά στην Θεσσαλονίκη που θα ξενερώσω μόλις γυρίσω Ηράκλειο.
Είχα μια δεκαετία από την τελευταία φορά που είχα ξανάρθει και εντυπωσιάζομαι κάθε μέρα όλο και πιο πολύ από την πόλη.
Είναι και γεμάτη μωρά βέβαια ( φοιτήτριες γαρ ).......... :twisted:
:m2k: Eίμαι μόνο Μιραζάκιας :m2k:

Saitek X-52 HOTAS
Saitek Pro Flight Rudder Pedals.
Άβαταρ μέλους
Vlassis4
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 18 Δεκ 2006, 10:10

Δημοσίευση από Vlassis4 »

Δεν πειράζει παιδιά απλώς καλό θα είναι να κανονίζουμε την ώρα μια μέρα πιο μπροστά . Θα με διευκόληνε πάρα πολύ.
Εικόνα
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

Jester έγραψε: Οσον αφορα τους μη δηλωσαντες καν συμμετοχη: Αποριας αξια η αποχη δηλωσης ενδιαφεροντος. Δε δαγκωνουμε ρε παιδια! :roll:
Aπορίας άξια η αποχή ενδιαφέροντος και απάντησης άξια η απορία σου
Η απάντηση ειναι η εξής: Αγια Παρασκευή 15341 ΑΘΗΝΑ
ελπίζω να σε κάλυψα
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

cosa έγραψε:
Jester έγραψε: Οσον αφορα τους μη δηλωσαντες καν συμμετοχη: Αποριας αξια η αποχη δηλωσης ενδιαφεροντος. Δε δαγκωνουμε ρε παιδια! :roll:
Aπορίας άξια η αποχή ενδιαφέροντος και απάντησης άξια η απορία σου
Η απάντηση ειναι η εξής: Αγια Παρασκευή 15341 ΑΘΗΝΑ
ελπίζω να σε κάλυψα
Σε παρακαλω πολυ ο τιτλος της ενοτητας λεγεται συναντηση στη Θεσσαλονικη. Φυσικα και δεν εχουμε απαιτηση να απαντανε μελη των αθηνων η της κρητης η του εξωτερικου. Ελεος. Ειλικρινα δε βρισκω κανενα νοημα στην απαντηση σου οπως και το λογο που απαντησες...

Οσον αφορα το σκελος της ερωτησης γιατι καποιοι δε δηλωσαν καν ενδιαφερον προφανως περιμενουμε απαντηση απο τους εδω διαμενοντες και αυτοι φαινονται ειτε επειδη εχουν δηλωσει στο προφιλ τους την τοποθεσια διαμονης ειτε εχουν απαντησει στην ενοτητα σε ποια πολη μενετε.
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
cosa
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 26 Δεκ 2007, 04:48

Δημοσίευση από cosa »

Νταξει ρε παιδιά, πηγμένος ήμουν στη δουλειά ,ειδα το master caution αναμένο στο topic group events πάτησα πάνω στο τελευταίο ποστ και έπεσα πάνω στο ποστ του jester.Δεν είδα καν πως η ενότητα είχε τον τίτλο μόνο για Θεσσαλονίκη.Εκανα και γω πάνω στη θολούρα μου ενα αλακισμένο ποστ. Μη με φάτε κιόλας.Ούτε ήθελα να προσβάλω ούτε να δουλέψω κανέναν ούτε ξέρω για ευαισθησίες πάνω σε τέτοια θέματα.
Βρίσκω τις αντιδράσεις υπερβολικές.Ας μου λεγε κάποιος "ψιτ φίλε πόσταρες σε λάθος section", δεν έγινε και τίποτα.
Παρακαλώ τους υπευθυνους του forum να σβήσουν το ρημάδι το ποστ
μου να ησυχάσουμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cosa την 08 Μαρ 2008, 13:45, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
ΕΙΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΜΥΝΕΣΘΑΙ ΠΕΡΙ PARTY
Εικόνα
STARSERIF
Δημοσιεύσεις: 3340
Εγγραφή: 05 Δεκ 2004, 13:27
Τοποθεσία: ATHENS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από STARSERIF »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ok σβησε κινητήρα και άραξε με καμία φραπεδιά....την επόμενη φορά να ξέρεις το Athens RemaliNation γίνετε στην Πανόρμου-Αλεξάνδρας+ 1 μπολάκι πατατάκια δώρο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα


Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

Δεν υπαρχει θεμα,μην ανησυχειτε. :wink:
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

Jester έγραψε: Οσον αφορα το σκελος της ερωτησης γιατι καποιοι δε δηλωσαν καν ενδιαφερον προφανως περιμενουμε απαντηση απο τους εδω διαμενοντες και αυτοι φαινονται ειτε επειδη εχουν δηλωσει στο προφιλ τους την τοποθεσια διαμονης ειτε εχουν απαντησει στην ενοτητα σε ποια πολη μενετε.
Απαντώντας για μένα προσωπικά, δυστυχώς ως σχετικά καινούριος στην e-haf δεν είχα το χρόνο να παρακολουθώ όοοολα τα threads του forum (ακόμα δεν έχω διαβάσει καλά-καλά τα πολύ απαραίτητα και ενδιαφέροντα) ώστε να πάρω χαμπάρι έγκαιρα τη συγκεκριμένη συνάντηση. Και όταν τελικά το είδα το τοπικ, είχε μόλις περάσει για μερικές μέρες η ημερομηνία.

Κρίμα που το έχασα, αν το είχα δει εγκαίρως θα ερχόμουν σίγουρα. Τσέκαρα και το τόπικ για να με ειδοποιεί από δω και πέρα, αν υπάρξει κίνηση για νέα συνάντηση στη Θεσσαλονίκη είμαι μέσα! Απ'ότι είδα, πολλά νέα μέλη είναι από Σαλονίκη, ίσως απλά κι αυτοί να μην το είδαν άμεσα.

Τέλος πάντων, ελπίζω να υπάρξει σύντομα νέα συνάντηση, να τα πούμε και από κοντά! :)
Falconeye
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 11 Απρ 2006, 23:19
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Falconeye »

ok οταν κανονιστει η συναντηση ριξτε μηνυμα.ειμαι μεσα.
Εικόνα
Hawksilver
Δημοσιεύσεις: 516
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 22:01
Τοποθεσία: 41°11'04.27"N - 23°14'12.90"E Σέρρες

Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Hawksilver »

Παρακαλούνται τα μέλη εκ Θεσσαλονίκης και περιχώρων να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για συνάντηση,
σε μέρα και ώρα που να μας βολεύει για σύσφιξη των σχέσεων μεταξύ των μελών
και περαιτέρω γνωριμία μας. :wink:
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

Εγώ πάντως είμαι ΙΝ, όπως σου είπα ;)

Ας μαζευτούμε αρκετοί να δούμε τόπο-ώρα
Hawksilver
Δημοσιεύσεις: 516
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 22:01
Τοποθεσία: 41°11'04.27"N - 23°14'12.90"E Σέρρες

Δημοσίευση από Hawksilver »

Εσύ είπες... :) οι άλλοι να δούμε. :?
Βλέπω να συναντιώμαστε οι 2 μας.
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

Όποιος θέλει, έρχεται... ας είμαστε και οι 2 μας!
Απάντηση