EMF

Διάφορα θέατρα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Arty, KERVEROS, Διαχείριση

Απάντηση
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

Δημοσίευση από coursaros »

PREDATOR έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά....Για ΑΛΛΗ μια φορά διυλίζετε τον κώνωπα... ΤΟ EMF θα είναι Γ......Ο! Δεν έχω καμιά αμφιβολία περί τούτου... Το σε ποιόν θα αρέσει και σε ποιόν όχι είναι ΣΧΕΤΙΚΟ... Απλά θα έρθει μια μέρα -σύντομα- στην ''ζωή'' μας και απλά κάποιους θα ικανοποιήσει και κάποιους όχι.

Προσωπικά το αναμένω -και ΘΑ το αναμένω- ΔΙΑΚΑΩΣ, γιατί θα με ικανοποιεί ΠΛΗΡΩΣ σε ό,τι θέλω να ''έχω'' στο game...

Οπότε ΚΑΚΩΣ το ''αναλύουμε'' ΞΑΝΑ για άλλη μια φορά, όπως προείπα... Ο καιρός γαρ εγγυς...
bravo και κάτι ακόμα αν το EMF ήταν ήδη προς διανομή και το πέταγε η 320 e-haf έ ένα είναι το σίγουρο...πως το AF και το ΟF θα έμιαζαν ολίγο βαρετά
και μη ρεαλιστικά!

Το ξανάπα..σταματήστε να σχολιάζεται(με στυλάκι)...ευχαριστηθείτε το OF που έχετε και αφήστε το χρόνο να δείξει.. σε μια προσπάθεια που αξίζει!
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Μιχάλη, το EMF είναι θέατρο, όχι πλατφόρμα falcon. Μήπως τα μπέρδεψες ;
e-HAF Admin
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

Δημοσίευση από coursaros »

Ναι το γνωρίζω απλά θελησα να τονίσω οτι με το EMF ενσωματωμένο στο Open το Open4.7 με τα κάλουδια που έχει θα είναι οτι είπα...Έτσι πιστεύω..
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

"πως το AF και το ΟF θα έμιαζαν ολίγο βαρετά
και μη ρεαλιστικά"
e-HAF Admin
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

Δημοσίευση από coursaros »

Τίμο μου είναι η γνώμη μου και αυτό το πιστέυω βάση του χρόνου δουλειάς που έχει αφιερωθεί απο την EMF team.
δεν ξέρω κατα πόσο έχεται διαβάσει το αφιέρωμα που έγινε στο EMF απο έγκυρο περιοδικό του χώρου και τι θα περιλαμβάνει αυτό...Άστο!
Οπότε σαν απλός εικονικός χειριστής το αναμένω να βγεί και μπορώ να φανταστώ πως θα είναι ειδικά όταν έχει πάρει τόσο χρόνο η ολοκλήρωση του.
Το ΟF σαφώς το γουστάρω το θεωρώ αρκετά ρεαλιστικό για το σήμερα και αν είχαμε την ελευθερία να διορθώσουμε μερικά πραγματάκια data base θα ήταν ακόμα πιο ρεαλιστικό(αλλα στο σήμερα)
Το ΑF κατα την δίκή μου ταπεινή γνώμη δεν θέλω να το σχολιάσω γιατί το είδα και το άφησα καπάκι...
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

βρε συ , τι λες ;;;
ανέφερες ρεαλισμό, AF και OF, και αυτά δεν έχουν σχέση με οποιοδήποτε θέατρο

:)
e-HAF Admin
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

Δημοσίευση από coursaros »

ε...τώρα δεν σε κατάλαβα καρδιά μου! :shock: :?
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

abort..... RTB
:)
e-HAF Admin
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

Δημοσίευση από coursaros »

as soon as possible :lol:
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

Anzac έγραψε:βρε συ , τι λες ;;;
ανέφερες ρεαλισμό, AF και OF, και αυτά δεν έχουν σχέση με οποιοδήποτε θέατρο

:)
anzac το να μπορεις να εχεις lantirn χωρίς να χρειάζεται να φορτώσεις πανω GBU's ειναι ρεαλισμός.. αυτο το πραγμα που ανέφερα ειναι θεμα θεατρου και οχι Simulator/πλατφορμας..
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

Δημοσίευση από coursaros »

Είναι πάρα πολλά που σου δίνει το Open αν ξερεις τον κώδικα και τις γνώσεις ώστε να μπορείς να δημιουργήσεις και να το κάνεις να συμπεριφέρεται σε όλα του τα αντικείμενα ρεαλιστικά!!
Απο Skins,Data όπλων και συστημάτων,απο φωτορεαλιστικό terrain και αληθινα 3d μοντέλα ,απο φορτία αφών και τεχνικα χαρακτηριστικά όπλων και τόσα άλλα..
Το θέμα ειναι να το κατέχεις,να υπάρχει χρόνος και συμμετοχή!
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

λες οτι
Το θέμα ειναι να το κατέχεις,να υπάρχει χρόνος και συμμετοχή
οσον αφορα το emf.. το κατεχουν τα παιδια αλλα δεν τους δινουμε τον χρονο..(που χρειαζονται) και δεν συμμετέχουμε κ ολας για να μειωθεί..
εδω δεν ξέρουμε ακριβή αριθμό ατόμων που δουλεύουν θέλετε να ξέρουμε πότε θα είναι έτοιμο?
Εικόνα
[marq=left] :C130: 322VTTS :arrow: HAF525[/marq]
coursaros
BANNED
BANNED
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 11 Μαρ 2010, 14:22

Δημοσίευση από coursaros »

Εγώ την άποψη μου την έχω πεί πρόσφατα όσον αφορά το EMF.
Δέν έχει σημασία πόσοι δουλεύουν πάνω σαυτό, αλλά σημασία έχει και συμφωνώ πως όντος δεν τους δώθηκε ο σεβασμός και ο χρόνος ωστε να συμμετέχουμε, με πολλούς τρόπους.......
Και ξαναλέω πώς με την πρακτική χωσίματος,ειρωνίας και χλευασμού είναι αυτονόητω το γιατί δεν δωσαμε την ευκαιρία στην 320 να τοχει και να το δοκιμάζει!!ειναι απλά τα πράγματα.
Παρά ταύτα το project προχωράει και ειναι αδιάψευτο αυτό λόγω της χρήσης του απο τους Ιταλούς(κάτι που αναφέρθηκε και ειναι γνωστό) και προχωράει σταθερά με σκοπό την
τελειωποίηση του για να είναι ανταγωνιστικό αλλά και κατα την εποχή μας οσο πιο ρεαλιστικό γίνεται!!
Οπότε για ένα να είσται σίγουροι...οτι θα ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ..το μόνο αμφίβολω ειναι οτι δεν ξερω το ποιός θα το πετάει..
Προσωπικά το ανεμένω και περιμένω να βγεί..ως τότε όμως μια χαρά πετάω με το Open4.7 στο ελληνικό θέατρο που έχουμε και με όσα έχω προσθέσει :wink:
panpan
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 22:31
Τοποθεσία: Βύρωνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panpan »

Coursaros απότι έχω δει ασχολείσαι αρκετά με modding στο OF. Γιατί δεν έρχεσαι σε επαφή με το EMF για να βοηθήσεις; Μία χείρα βοηθείας είναι πάντα ευπρόσδεκτη!
Εικόνα
PREDATOR
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2004, 20:27

Δημοσίευση από PREDATOR »

2 σελίδες τώρα, τα ίδια πράγματα λέμε...
''TRAIN AS YOU WILL FIGHT''
HAF
Απάντηση