EMF

Διάφορα θέατρα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Arty, KERVEROS, Διαχείριση

Απάντηση
Master Yoda
Δημοσιεύσεις: 395
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 06:01
Τοποθεσία: salamina, stratefsimi naftara

EMF

Δημοσίευση από Master Yoda »

Lipon ti ginetai me ayto to emf?exw kapies apories:1 pote 8a to kikloforisete 2pios einai o vasikos empneystis tou?3 8a exei Ellino-tourkiko campaighn?(you better say yes :twisted: )4 exw pli8ora stixeiwn xrisimwn gia ena realistiko order of battle(psilo sinergazomai me pterinx gia to campaighn tou)elladas,tourkias,endiafereste? 8)

Ζητώντας συγνώμη από τον συντάξαντα το πόστ προσθέτω το link του EMF

EMF
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

to EMF einai silogiki prospatheia pollon paidion sinadelfon tis e-HAF kai mi

as min piezoume ta paidia , nasaste sigouroi pos otan exoun kati tha to anakoinosoun opos dipote !!!

sigoura endiaferon einai to Campaign, otan me to kalo...... :)
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

ΕΕΕΕΕ συγνώμη αλλά όταν κάνεις τέτοια post το διαβολάκι μέσα μου ξυπνάει....
Το Forum απ'ότι βλέπω είναι νεκρό.
Δηλ τόσο καλοί είναι οι developers μας που δεν χρειάζονται βοήθεια πουθενά και απο πουθενά?
Ή τόση εμπειρία υπάρχει πλέον από το ΑΤΟ που όλα πάνε νεράκι?
Και τέλος καλό θα ήταν για να μας φύγει η αγωνία να βλέπαμε κανα Screen shot.... ;Και όχι post όπως 20% terain 80% Database κ.λ.π. γιατί δεν μπορούμε να εκτιμήσουμε.
Χρονικά κάτι να έχουμε να ελπίζουμε?????
Μην μας τρέχουν τα σάλια τσάμπα.....
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Arty έγραψε:ΕΕΕΕΕ συγνώμη αλλά όταν κάνεις τέτοια post το διαβολάκι μέσα μου ξυπνάει....
Το Forum απ'ότι βλέπω είναι νεκρό.
Δηλ τόσο καλοί είναι οι developers μας που δεν χρειάζονται βοήθεια πουθενά και απο πουθενά?
Ή τόση εμπειρία υπάρχει πλέον από το ΑΤΟ που όλα πάνε νεράκι?
Και τέλος καλό θα ήταν για να μας φύγει η αγωνία να βλέπαμε κανα Screen shot.... ;Και όχι post όπως 20% terain 80% Database κ.λ.π. γιατί δεν μπορούμε να εκτιμήσουμε.
Χρονικά κάτι να έχουμε να ελπίζουμε?????
Μην μας τρέχουν τα σάλια τσάμπα.....
Arty out...
min ksexnas oti olla afta ginontai ston elefthero xrono tou kathenos
kai den mporeis na pieseis kanenan oute na tou vazeis to maxairi ston laimo

Idi o Acid exei epomisthei para polla kai gia tin e-HAF kai gia to EMF

otan einai i ora tha dothei public kai tha einai gia olous

ti allo thelete ????

btw, to diavolaki thelei vregmeni sanida
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

:oops: :oops: :oops: :wink:
Σεμνά.... μην βγάλουμε και τα βίτσια μας στον αέρα........
Δεν είπα κάτι τέτοιο απλά μια ενμέρωση βρε παιδί μου.
Επειδή η κατάσταση με το ΑΤΟ έχει γίνει λίγο χάλια κατά την προσωπική μου άποψη (εδώ πάει η σανίδα που λέγαμε) οι ελπίδες μου είναι όλες στο EMF. Ελπίζω να μην έχουμε στο EMF μισοτελειωμένες εκδόσεις. Από την μία για να το αποφύγουμε αυτό καλό είναι που τα παιδιά δεν λένε τίποτα. Μια ωραία πρωϊα (αύριο ας πούμε θα ήταν πολύ καλά) να βγουν και να δώσουν το link.
Αλήθεια άντε η προσφορά των υπηρεσιών μας δεν έγινε δεκτή... Beta testers έχουν?...πάλι με τρώει το διαολάκι......:twisted: :twisted: :twisted: Είδα και αυτές τις screen shot με το φωτορεαλιστικό της Αθήνας και μπριζώθηκα......
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Scorpion
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2004, 12:09
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευση από Scorpion »

apo mia mikrh syzhthsh pou eixa me ton acid to EMF tha arghsei arketa kai o monos prosanatolismos mas einai to ATO ayth thn stigmh .to EMF einai megalo project .Arty mexri na bgei to emf tha eisai kata ena xrono megalyteros me pianeis :wink: :lol:
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

scorpion έγραψε:apo mia mikrh syzhthsh pou eixa me ton acid to EMF tha arghsei arketa kai o monos prosanatolismos mas einai to ATO ayth thn stigmh .to EMF einai megalo project .Arty mexri na bgei to emf tha eisai kata ena xrono megalyteros me pianeis :wink: :lol:
se pianoume

ektos an theleis na to kaneis monos sou pio Grigora !

sosta?
e-HAF Admin
Scorpion
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2004, 12:09
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευση από Scorpion »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oxi oxi
Jester
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 3215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2004, 00:50
Τοποθεσία: Δρακόλιμνη Γκαμήλας

Δημοσίευση από Jester »

opoios einai eksw apo to xoro polla tragoydia leei.
Jester

A good pilot is compelled to always evaluate what's happened, so he can apply what he's learned.
[marq=left]:m2k:.......:f16:[/marq]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

...opote coolarete kai as afisoume ta paidia na kanoun tin douleia tous

thanks
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Εγώ το έπιασα πριν το πετάξεις.
Γι'αυτό και φωνάζω να μαζετούμε να το κάνετε χεχεχεχε....
Με το ΑΤΟ είναι μάταιο να συνεχίζουμε.
Επίσης είναι λανθασμένο να έχουμε τόσο λίγα Human Resources και 2 project ταυτόχρονα.
Καταλαβαίνω ότι είναι τεράστιο Project και θέλει πολύ χρόνο. Αλλά θέλει και πολλά άτομα - χώρες. ΠΧ στην κάθε χώρα στα objects-tiles-terain μπορούν να βοηθήσουν οι αντίστοιχες μοίρες από τις αντίστοιχες χώρες.
Έπίσης θέλει και μια ανοιχτή πρόσκληση προς όλους τους developers. Βeta testing από το πρώτο κιόλας σημείο. Έτσι θα χτιστει στο π&φ.
Αν είναι να το κάνουν τα ίδια άτομα που κάνουν το ΑΤΟ και άντε κανα 2-3 παραπάνω ζήσε μουλάρι να φας κριθάρι... δεν θα τελειώσει ποτέ. Και άσε που αν βγει κάτι θα είναι μόνο Ελλάδα Τουρκία τα καλά οι υπόλοιπες χώρες θα είναι με τα εντελώς βασικά. Δεν θέλω να πω ότι τα παιδιά δεν κάνουν φοβερή δουλεια (Περεξηγησιάριδες) άλλο θέλο να πώ ότι είναι για τα μπαάνια....χεχεχε
όχι σοβαρά είναι πολύ μεγάλη δουλειά, θα φτύσουν αίμα για να το βγάλουν. Εγώ που δεν έχω ιδέα και μόνο που το σκέφτομαι παθαίνω....
Καλό κουράγιο στα παλουκάρια και αναμένουμε το μάνα εξουρανού γραμής ηλεκτρονικής πίστεως δεήσομεν και ανω σχόμεν τας καρδίας ημών ακούγοντες και προσδοκόντες τα τον μουγκρισμόν των μηχανών αυτών εις πλήρην χρήσην μετακαύσεως...
AMHN
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Arty έγραψε:Εγώ το έπιασα πριν το πετάξεις.
Γι'αυτό και φωνάζω να μαζετούμε να το κάνετε χεχεχεχε....
Με το ΑΤΟ είναι μάταιο να συνεχίζουμε.
Επίσης είναι λανθασμένο να έχουμε τόσο λίγα Human Resources και 2 project ταυτόχρονα.
Καταλαβαίνω ότι είναι τεράστιο Project και θέλει πολύ χρόνο. Αλλά θέλει και πολλά άτομα - χώρες. ΠΧ στην κάθε χώρα στα objects-tiles-terain μπορούν να βοηθήσουν οι αντίστοιχες μοίρες από τις αντίστοιχες χώρες.
Έπίσης θέλει και μια ανοιχτή πρόσκληση προς όλους τους developers. Βeta testing από το πρώτο κιόλας σημείο. Έτσι θα χτιστει στο π&φ.
Αν είναι να το κάνουν τα ίδια άτομα που κάνουν το ΑΤΟ και άντε κανα 2-3 παραπάνω ζήσε μουλάρι να φας κριθάρι... δεν θα τελειώσει ποτέ. Και άσε που αν βγει κάτι θα είναι μόνο Ελλάδα Τουρκία τα καλά οι υπόλοιπες χώρες θα είναι με τα εντελώς βασικά. Δεν θέλω να πω ότι τα παιδιά δεν κάνουν φοβερή δουλεια (Περεξηγησιάριδες) άλλο θέλο να πώ ότι είναι για τα μπαάνια....χεχεχε
όχι σοβαρά είναι πολύ μεγάλη δουλειά, θα φτύσουν αίμα για να το βγάλουν. Εγώ που δεν έχω ιδέα και μόνο που το σκέφτομαι παθαίνω....
Καλό κουράγιο στα παλουκάρια και αναμένουμε το μάνα εξουρανού γραμής ηλεκτρονικής πίστεως δεήσομεν και ανω σχόμεν τας καρδίας ημών ακούγοντες και προσδοκόντες τα τον μουγκρισμόν των μηχανών αυτών εις πλήρην χρήσην μετακαύσεως...
AMHN
Arty out...


Nomizo oti o Acid tha ta exei skeftei auta poly prin apo esena! :lol: Opote kane ypomonh kai yshxia!!! :twisted: :wink:

Mhpos xreiazesai adeia??? :roll: :?: :?: :?:
Εικόνα
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

raptor έγραψε:
Arty έγραψε:Εγώ το έπιασα πριν το πετάξεις.
Γι'αυτό και φωνάζω να μαζετούμε να το κάνετε χεχεχεχε....
Με το ΑΤΟ είναι μάταιο να συνεχίζουμε.
Επίσης είναι λανθασμένο να έχουμε τόσο λίγα Human Resources και 2 project ταυτόχρονα.
Καταλαβαίνω ότι είναι τεράστιο Project και θέλει πολύ χρόνο. Αλλά θέλει και πολλά άτομα - χώρες. ΠΧ στην κάθε χώρα στα objects-tiles-terain μπορούν να βοηθήσουν οι αντίστοιχες μοίρες από τις αντίστοιχες χώρες.
Έπίσης θέλει και μια ανοιχτή πρόσκληση προς όλους τους developers. Βeta testing από το πρώτο κιόλας σημείο. Έτσι θα χτιστει στο π&φ.
Αν είναι να το κάνουν τα ίδια άτομα που κάνουν το ΑΤΟ και άντε κανα 2-3 παραπάνω ζήσε μουλάρι να φας κριθάρι... δεν θα τελειώσει ποτέ. Και άσε που αν βγει κάτι θα είναι μόνο Ελλάδα Τουρκία τα καλά οι υπόλοιπες χώρες θα είναι με τα εντελώς βασικά. Δεν θέλω να πω ότι τα παιδιά δεν κάνουν φοβερή δουλεια (Περεξηγησιάριδες) άλλο θέλο να πώ ότι είναι για τα μπαάνια....χεχεχε
όχι σοβαρά είναι πολύ μεγάλη δουλειά, θα φτύσουν αίμα για να το βγάλουν. Εγώ που δεν έχω ιδέα και μόνο που το σκέφτομαι παθαίνω....
Καλό κουράγιο στα παλουκάρια και αναμένουμε το μάνα εξουρανού γραμής ηλεκτρονικής πίστεως δεήσομεν και ανω σχόμεν τας καρδίας ημών ακούγοντες και προσδοκόντες τα τον μουγκρισμόν των μηχανών αυτών εις πλήρην χρήσην μετακαύσεως...
AMHN
Arty out...


Nomizo oti o Acid tha ta exei skeftei auta poly prin apo esena! :lol: Opote kane ypomonh kai yshxia!!! :twisted: :wink:

Mhpos xreiazesai adeia??? :roll: :?: :?: :?:
Δεν μπορώ να κάνω ησυχία. Πως να κάνω ησυχία... πετάν με CCIP τις μπόμπες τους...αυτό εκείνο 100 χώρες - photo terain - νεα skin - κ.λ.π. κ.λ.π.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΙΤΙΤΙΚΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ. ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ.
ΘΕΛΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΕ CAMPAIGN ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ. ΘΕΛΩ ΤΟ COUGAR MOY ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΣΚ $#^#%&^%$#%$&$&*^%
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ FALCON.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΊΞΟΥΝ ANALOG ΤΑ RUDDERS ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ PEDALS ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ. (ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΌΧΙ 100 ΚΑΙ ΠΑΠΑΤΖΙΛΙΚΙΑ)
ΘΕΛΩ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΡΥΩΜΑ - ΠΥΡΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.
ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ...
ΘΕΛΩ ΕΙΡΗΝΗ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ.Λ.Π. Κ.Λ.Π.

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ?????
όχι δηλ πείτε μου ειλικρινά με το χέρι στην καρδιά είμαι υπερβολικός?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Arty out...

Εικόνα
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

ti allo?
Εικόνα
Master Yoda
Δημοσιεύσεις: 395
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 06:01
Τοποθεσία: salamina, stratefsimi naftara

Δημοσίευση από Master Yoda »

mia sxetiki apantisi gia ta erwtimata mou peripoy as poume?
Απάντηση