(e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία ©
Unofficial Hellenic Air Force Portal
Greek Falcon 4 Community
Main e-HAF Forum

Κανονισμός ΛειτουργίαςΚανονισμός Λειτουργίας   Επίσημα Setup ομάδας e-HAFΕπίσημα Setup   Οδηγός για πολλαπλά Falcon 4.0 Setup στο PC ΣαςΟδηγός για πολλαπλά Setup   English SectionEnglish Section
Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα της 321 Μοίρας Κ.Χ.Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα 321Μ   Αποποίηση ΕυθύνηςΑποποίηση Ευθύνης   Forum RSS Feed   Feedback to AdministratorΕπικοινωνία
e-HAF Domain GateΠεντάγωνο   Περιοχή Πτήσεων e-HAFΠεριοχή Πτήσεων   Φοριαμός Αποθήκευσης ΑρχείωνFile Area   Facebook GroupFB Group
...στο Fox2
Συχνές ΕρωτήσειςF.A.Q.   ΑναζήτησηΑναζήτηση   ΕγγραφήΕγγραφή   Δείτε ποιοί είναι Τώρα OnLine στο TeamSpeak !TeamSpeak
ΣύνδεσηΣύνδεση
 News HOT NEWS

EMF
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Falcon 4.0 Theaters
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
coursaros
BANNED
BANNED

Ένταξη: 11 Μάρ 2010
Τελευταία Επίσκεψη: 27 Απρ 2011

Ομάδες Μελών: Κανένας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 5:47 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PREDATOR έγραψε:
Τα πράγματα είναι απλά....Για ΑΛΛΗ μια φορά διυλίζετε τον κώνωπα... ΤΟ EMF θα είναι Γ......Ο! Δεν έχω καμιά αμφιβολία περί τούτου... Το σε ποιόν θα αρέσει και σε ποιόν όχι είναι ΣΧΕΤΙΚΟ... Απλά θα έρθει μια μέρα -σύντομα- στην ''ζωή'' μας και απλά κάποιους θα ικανοποιήσει και κάποιους όχι.

Προσωπικά το αναμένω -και ΘΑ το αναμένω- ΔΙΑΚΑΩΣ, γιατί θα με ικανοποιεί ΠΛΗΡΩΣ σε ό,τι θέλω να ''έχω'' στο game...

Οπότε ΚΑΚΩΣ το ''αναλύουμε'' ΞΑΝΑ για άλλη μια φορά, όπως προείπα... Ο καιρός γαρ εγγυς...

bravo και κάτι ακόμα αν το EMF ήταν ήδη προς διανομή και το πέταγε η 320 e-haf έ ένα είναι το σίγουρο...πως το AF και το ΟF θα έμιαζαν ολίγο βαρετά
και μη ρεαλιστικά!

Το ξανάπα..σταματήστε να σχολιάζεται(με στυλάκι)...ευχαριστηθείτε το OF που έχετε και αφήστε το χρόνο να δείξει.. σε μια προσπάθεια που αξίζει!
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ένταξη: 27 Μάρ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 09 Οκτ 2017

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 12:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχάλη, το EMF είναι θέατρο, όχι πλατφόρμα falcon. Μήπως τα μπέρδεψες ;
Επιστροφή στην κορυφή
coursaros
BANNED
BANNED

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 5:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι το γνωρίζω απλά θελησα να τονίσω οτι με το EMF ενσωματωμένο στο Open το Open4.7 με τα κάλουδια που έχει θα είναι οτι είπα...Έτσι πιστεύω..
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 7:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"πως το AF και το ΟF θα έμιαζαν ολίγο βαρετά
και μη ρεαλιστικά"
Επιστροφή στην κορυφή
coursaros
BANNED
BANNED

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 9:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τίμο μου είναι η γνώμη μου και αυτό το πιστέυω βάση του χρόνου δουλειάς που έχει αφιερωθεί απο την EMF team.
δεν ξέρω κατα πόσο έχεται διαβάσει το αφιέρωμα που έγινε στο EMF απο έγκυρο περιοδικό του χώρου και τι θα περιλαμβάνει αυτό...Άστο!
Οπότε σαν απλός εικονικός χειριστής το αναμένω να βγεί και μπορώ να φανταστώ πως θα είναι ειδικά όταν έχει πάρει τόσο χρόνο η ολοκλήρωση του.
Το ΟF σαφώς το γουστάρω το θεωρώ αρκετά ρεαλιστικό για το σήμερα και αν είχαμε την ελευθερία να διορθώσουμε μερικά πραγματάκια data base θα ήταν ακόμα πιο ρεαλιστικό(αλλα στο σήμερα)
Το ΑF κατα την δίκή μου ταπεινή γνώμη δεν θέλω να το σχολιάσω γιατί το είδα και το άφησα καπάκι...
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 10:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε συ , τι λες ;;;
ανέφερες ρεαλισμό, AF και OF, και αυτά δεν έχουν σχέση με οποιοδήποτε θέατρο

Smile
Επιστροφή στην κορυφή
coursaros
BANNED
BANNED

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 11:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε...τώρα δεν σε κατάλαβα καρδιά μου! Shocked Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιάν, 2011 11:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

abort..... RTB
Smile
Επιστροφή στην κορυφή
coursaros
BANNED
BANNED

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιάν, 2011 12:56 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

as soon as possible Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot

Ένταξη: 18 Ιάν 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 18 Νοέ 2017
Τόπος: athens
Ομάδες Μελών: 
[320FW Pilot ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιάν, 2011 1:39 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Anzac έγραψε:
βρε συ , τι λες ;;;
ανέφερες ρεαλισμό, AF και OF, και αυτά δεν έχουν σχέση με οποιοδήποτε θέατρο

Smile

anzac το να μπορεις να εχεις lantirn χωρίς να χρειάζεται να φορτώσεις πανω GBU's ειναι ρεαλισμός.. αυτο το πραγμα που ανέφερα ειναι θεμα θεατρου και οχι Simulator/πλατφορμας..

C130 322VTTS Arrow HAF525
Επιστροφή στην κορυφή
coursaros
BANNED
BANNED

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιάν, 2011 1:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι πάρα πολλά που σου δίνει το Open αν ξερεις τον κώδικα και τις γνώσεις ώστε να μπορείς να δημιουργήσεις και να το κάνεις να συμπεριφέρεται σε όλα του τα αντικείμενα ρεαλιστικά!!
Απο Skins,Data όπλων και συστημάτων,απο φωτορεαλιστικό terrain και αληθινα 3d μοντέλα ,απο φορτία αφών και τεχνικα χαρακτηριστικά όπλων και τόσα άλλα..
Το θέμα ειναι να το κατέχεις,να υπάρχει χρόνος και συμμετοχή!
Επιστροφή στην κορυφή
condor

Ένταξη: 18 Ιάν 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 18 Νοέ 2017
Τόπος: athens
Ομάδες Μελών: 
[320FW Pilot ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιάν, 2011 2:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λες οτι
Το θέμα ειναι να το κατέχεις,να υπάρχει χρόνος και συμμετοχή
οσον αφορα το emf.. το κατεχουν τα παιδια αλλα δεν τους δινουμε τον χρονο..(που χρειαζονται) και δεν συμμετέχουμε κ ολας για να μειωθεί..
εδω δεν ξέρουμε ακριβή αριθμό ατόμων που δουλεύουν θέλετε να ξέρουμε πότε θα είναι έτοιμο?

C130 322VTTS Arrow HAF525
Επιστροφή στην κορυφή
coursaros
BANNED
BANNED

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιάν, 2011 3:30 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ την άποψη μου την έχω πεί πρόσφατα όσον αφορά το EMF.
Δέν έχει σημασία πόσοι δουλεύουν πάνω σαυτό, αλλά σημασία έχει και συμφωνώ πως όντος δεν τους δώθηκε ο σεβασμός και ο χρόνος ωστε να συμμετέχουμε, με πολλούς τρόπους.......
Και ξαναλέω πώς με την πρακτική χωσίματος,ειρωνίας και χλευασμού είναι αυτονόητω το γιατί δεν δωσαμε την ευκαιρία στην 320 να τοχει και να το δοκιμάζει!!ειναι απλά τα πράγματα.
Παρά ταύτα το project προχωράει και ειναι αδιάψευτο αυτό λόγω της χρήσης του απο τους Ιταλούς(κάτι που αναφέρθηκε και ειναι γνωστό) και προχωράει σταθερά με σκοπό την
τελειωποίηση του για να είναι ανταγωνιστικό αλλά και κατα την εποχή μας οσο πιο ρεαλιστικό γίνεται!!
Οπότε για ένα να είσται σίγουροι...οτι θα ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ..το μόνο αμφίβολω ειναι οτι δεν ξερω το ποιός θα το πετάει..
Προσωπικά το ανεμένω και περιμένω να βγεί..ως τότε όμως μια χαρά πετάω με το Open4.7 στο ελληνικό θέατρο που έχουμε και με όσα έχω προσθέσει Wink
Επιστροφή στην κορυφή
panpan
Moderator
Moderator

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 08 Φεβ 2017
Τόπος: Βύρωνας
Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιάν, 2011 3:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Coursaros απότι έχω δει ασχολείσαι αρκετά με modding στο OF. Γιατί δεν έρχεσαι σε επαφή με το EMF για να βοηθήσεις; Μία χείρα βοηθείας είναι πάντα ευπρόσδεκτη!

Ένταξη: 13 Νοέ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 07 Μάρ 2015

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιάν, 2011 2:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2 σελίδες τώρα, τα ίδια πράγματα λέμε...
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Falcon 4.0 Theaters Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενη
Σελίδα 12 από 14

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Commercials