Anatolian Sun

Διάφορα θέατρα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Arty, KERVEROS, Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sparrow
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 01 Μαρ 2005, 04:44
Τοποθεσία: Ελλαδα αλλα προσωρινα στην Αμερικη

Anatolian Sun

Δημοσίευση από Sparrow »


Οι γειτονες μας ανεκαθεν ηταν ζαβολιαρηδες. Εγω παντως καταλαβα οτι τα εχουν πειραγμενα τα αεροσκαφη. Αλλα και το καλο το παλικαρι ξερει κι'αλλο μονοπατι. Ετσι τους συγυρισα προχτες και εριξα 11 δικα τους. Λιγο απο δω 'η λιγο απο εκει τους κανω κοσκινο.
Παντως με πραγματικους και οχι Α.Ι. χειριστες δεν "φτουρανε' μια. Σε online αερομαχια δεν κανουν ουτε για "βρουβες".

:lol: :lol:
Greeks United are the best!

Greeks don't fight like heroes but heroes fight like Greeks!

""W.Churchill""

Pentium 4 2.66
1 GB DDRAM
2x34GB Raptor HDD RAID 0 Array
1x160 GB Seagate HDD
ATI RADEON 9800 PRO 256 MB
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ανατολιαν

Δημοσίευση από Anzac »

websparrow έγραψε:
Οι γειτονες μας ανεκαθεν ηταν ζαβολιαρηδες. Εγω παντως καταλαβα οτι τα εχουν πειραγμενα τα αεροσκαφη. Αλλα και το καλο το παλικαρι ξερει κι'αλλο μονοπατι. Ετσι τους συγυρισα προχτες και εριξα 11 δικα τους. Λιγο απο δω 'η λιγο απο εκει τους κανω κοσκινο.
Παντως με πραγματικους και οχι Α.Ι. χειριστες δεν "φτουρανε' μια. Σε online αερομαχια δεν κανουν ουτε για "βρουβες".

:lol: :lol:
δωσε περισσοτερες info γιατι ετσι λιγο ξεκαρφωτα δεν καταλαβαμε και πολλα !
e-HAF Admin
Mystic_J
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 4095
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 22:44
Τοποθεσία: Bόλος

Re: Ανατολιαν

Δημοσίευση από Mystic_J »

websparrow έγραψε:
Οι γειτονες μας ανεκαθεν ηταν ζαβολιαρηδες. Εγω παντως καταλαβα οτι τα εχουν πειραγμενα τα αεροσκαφη. Αλλα και το καλο το παλικαρι ξερει κι'αλλο μονοπατι. Ετσι τους συγυρισα προχτες και εριξα 11 δικα τους. Λιγο απο δω 'η λιγο απο εκει τους κανω κοσκινο.
Παντως με πραγματικους και οχι Α.Ι. χειριστες δεν "φτουρανε' μια. Σε online αερομαχια δεν κανουν ουτε για "βρουβες".

:lol: :lol:
poly gkaulomenos bikes. gia coolare liiigo.
Εικόνα

HAF ACTION - FULL ACTION
FRISKY RADIO
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεΠΠΠΠΠΠΠΠΠ !!!!!
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
kleo
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 23 Οκτ 2004, 18:12
Τοποθεσία: ΡΕΘYΜΝΟ

Re: Ανατολιαν

Δημοσίευση από kleo »

websparrow έγραψε:
Οι γειτονες μας ανεκαθεν ηταν ζαβολιαρηδες. Εγω παντως καταλαβα οτι τα εχουν πειραγμενα τα αεροσκαφη. Αλλα και το καλο το παλικαρι ξερει κι'αλλο μονοπατι. Ετσι τους συγυρισα προχτες και εριξα 11 δικα τους. Λιγο απο δω 'η λιγο απο εκει τους κανω κοσκινο.
Παντως με πραγματικους και οχι Α.Ι. χειριστες δεν "φτουρανε' μια. Σε online αερομαχια δεν κανουν ουτε για "βρουβες".

:lol: :lol:
οτι ειναι πειραγμενα τα αεροσκαφη και τα οπλα το εχω δει και εγω
δεν καταλαβα πως εριξες 11 πηραξες και εσυ τα δικα μας :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ανατολιαν

Δημοσίευση από Anzac »

kleo έγραψε:
websparrow έγραψε:
Οι γειτονες μας ανεκαθεν ηταν ζαβολιαρηδες. Εγω παντως καταλαβα οτι τα εχουν πειραγμενα τα αεροσκαφη. Αλλα και το καλο το παλικαρι ξερει κι'αλλο μονοπατι. Ετσι τους συγυρισα προχτες και εριξα 11 δικα τους. Λιγο απο δω 'η λιγο απο εκει τους κανω κοσκινο.
Παντως με πραγματικους και οχι Α.Ι. χειριστες δεν "φτουρανε' μια. Σε online αερομαχια δεν κανουν ουτε για "βρουβες".

:lol: :lol:
οτι ειναι πειραγμενα τα αεροσκαφη και τα οπλα το εχω δει και εγω
δεν καταλαβα πως εριξες 11 πηραξες και εσυ τα δικα μας :idea: :idea:
χχμμμμμμ !!!

μπας και φορτωσες στον πυλωνα για mavericks ενα καρο amraams ????
e-HAF Admin
Scorpion
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2004, 12:09
Τοποθεσία: athina

Re: Ανατολιαν

Δημοσίευση από Scorpion »

websparrow έγραψε:
Οι γειτονες μας ανεκαθεν ηταν ζαβολιαρηδες. Εγω παντως καταλαβα οτι τα εχουν πειραγμενα τα αεροσκαφη. Αλλα και το καλο το παλικαρι ξερει κι'αλλο μονοπατι. Ετσι τους συγυρισα προχτες και εριξα 11 δικα τους. Λιγο απο δω 'η λιγο απο εκει τους κανω κοσκινο.
Παντως με πραγματικους και οχι Α.Ι. χειριστες δεν "φτουρανε' μια. Σε online αερομαχια δεν κανουν ουτε για "βρουβες".

:lol: :lol:


kata thn gnwmh mou den prepei pote na ypotimame tous antipalous ,skepsou oti kapoios mporei na ypotimhsei esena xwris na se kserei kan
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

σωστος, απο το στομα μου το πηρες!!!!
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Sparrow
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 01 Μαρ 2005, 04:44
Τοποθεσία: Ελλαδα αλλα προσωρινα στην Αμερικη

Δημοσίευση από Sparrow »

Ναι ρε παιδια! Ηταν πειραγμενα. Το range των δικων τους AMRAAM ηταν μεγαλο. Δεν μπορει να σου ριχνει απο 30 μιλια αποσταση και να σε ριχνει. Ετσι και γω φορτωσα το δικο μου με 12 ΑΙΜ120 (αφου το πειραξα το δικο μου και τους εδωσα και μεγαλυτερο βεληνεκες. Ετσι δεν καταλαβαν απο που τους ερχοταν. Πολυ γελιο εριξα.
Φυσικα δεν μ'αρεσει να το κανω αυτο αλλα τους χρειαζοταν το μαθημα. Μαλιστα ηταν η δευτερη on line πτηση που εχω κανει. :D :D
Greeks United are the best!

Greeks don't fight like heroes but heroes fight like Greeks!

""W.Churchill""

Pentium 4 2.66
1 GB DDRAM
2x34GB Raptor HDD RAID 0 Array
1x160 GB Seagate HDD
ATI RADEON 9800 PRO 256 MB
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

dirty!!!... :lol: :lol:

:wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

websparrow έγραψε:Ναι ρε παιδια! Ηταν πειραγμενα. Το range των δικων τους AMRAAM ηταν μεγαλο. Δεν μπορει να σου ριχνει απο 30 μιλια αποσταση και να σε ριχνει. Ετσι και γω φορτωσα το δικο μου με 12 ΑΙΜ120 (αφου το πειραξα το δικο μου και τους εδωσα και μεγαλυτερο βεληνεκες. Ετσι δεν καταλαβαν απο που τους ερχοταν. Πολυ γελιο εριξα.
Φυσικα δεν μ'αρεσει να το κανω αυτο αλλα τους χρειαζοταν το μαθημα. Μαλιστα ηταν η δευτερη on line πτηση που εχω κανει. :D :D
ΟΧ!

μιλας για On-line Games ????
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Αλήθεια θα ήθελα να πετάξω και εγώ με τα παιδιά απέναντι καμια φορά.
όχι dirty και χαζα. ίδια πλευρά για να μην έχουμε και διαφορές ή και διαφορετική να είναι αν έχουν κάνει κάτι τέτοιο να τους το πούμε όχι προσβλητικά και έτσι... Να ρε παιδιά καιρός να αρχίσουμε. Σε καμια 10 χρόνια θα βγει και το free EMF. εεε ας αρχίσουμε το ζέσταμα από τώρα....
Αλήθεια κάνουμε μια νέα μοίρα να την ονομάσουμε GRAYWOLFS και πάμε μέσα????
Αυτή η μοίρα θα μπορούσε να είναι και η γέφυρα ανάμεσα στις δύο κοινότητες και να προετοιμάσει το έδαφος για τις online μέσω του EMF στο μέλλον.
Τι πέταξα πάλι ο Τεράστιος.......
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

την κοτσανα και την σποντα σου ναι οντως την πεταξες !!!!!


στο εχω ξαναπει, αν θες κανε δικο σου EMF ξεκινοντας απο σημερα και θα συγκρινουμε τους χρονους παραδωσης σου με τους χρονους της ομαδας EMF

.....ορισμενες φορες νομιζω πως το κανεις επιτιδες να φερεις προβλημα και γκρηνια στην ομαδα

τι παει να πει σε 10 χρονια EMF ????????????????

ειναι αυτο σεβασμος προς την ομαδα που κανει κατι για να το παρεις εσυ στο χερακι σου FREE ????????????????????????????

λοιπον εγω αν ημουν leader της EMF και εβλεπα τετοιου τυπου ποστς , σιγα μην στο εδινα δωρεαν στο τελος.........και θα ειχα και ολο το δικιο

βγαλτε τα ματια σας μονοι σας αφου το θελετε :!: :!: :!: :evil:
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Anzac έγραψε:την κοτσανα και την σποντα σου ναι οντως την πεταξες !!!!!


στο εχω ξαναπει, αν θες κανε δικο σου EMF ξεκινοντας απο σημερα και θα συγκρινουμε τους χρονους παραδωσης σου με τους χρονους της ομαδας EMF

.....ορισμενες φορες νομιζω πως το κανεις επιτιδες να φερεις προβλημα και γκρηνια στην ομαδα

τι παει να πει σε 10 χρονια EMF ????????????????

ειναι αυτο σεβασμος προς την ομαδα που κανει κατι για να το παρεις εσυ στο χερακι σου FREE ????????????????????????????

λοιπον εγω αν ημουν leader της EMF και εβλεπα τετοιου τυπου ποστς , σιγα μην στο εδινα δωρεαν στο τελος.........και θα ειχα και ολο το δικιο

βγαλτε τα ματια σας μονοι σας αφου το θελετε :!: :!: :!: :evil:
timo se efxaristo gia to support
toulaxiston yparxoun akomoi atoma pou anagnorizoun tis thisies pou kanoume sth prosopikh mas zwh gia na feroume to project is peran, kai to ektoimo afantasta.

sxetika me to release date tou emf opws swsta eipe o timos
den doulevoume epagelmatika sto project
ginetai apo to community gia to community kai einai free
doulevoume sto elefthero xrono pou mas apomenei osos kai na einai autos
gia na prosferoume kai emeis kati sto community. den plironomaste kai den mporoume na afisoume tis opoies ypoxreoseis exoume etsi oste na asxolithoume me to project full time auto sinenei pws einai diskolo na progamatiseis xronodiagramata.

To na ekferei kapoios apopsh gia kati to opoio gnorizei to katalaveno, gia kati omws pou den exei kamia apolitos idea, to vrisko ligo paralogo kai katholou epikodomitiko.


Acid Rain
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

συνεχιστε τη καλη δουλεια κυριοι :wink:

ΕΥΓΕ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ :wink: 8)
Απάντηση