Anatolian Sun

Διάφορα θέατρα για το Falcon 4.0

Συντονιστές: the_ripper, Arty, KERVEROS, Διαχείριση

Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Nomizw Timo pws nai!
Den tha htan swsto na epektathw, giati akoma thewreitai BETA, as to krinoyme otan teleiwsei.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Deathdealer έγραψε:Nomizw Timo pws nai!
Den tha htan swsto na epektathw, giati akoma thewreitai BETA, as to krinoyme otan teleiwsei.
να βγω λιγο off topic :lol:

ετσι και παρει ματι κανα CIAO ή κανα αλλο περιοδικο του ιδιου χωρου το sig σου θα γινουμε και γαμω τα serial 8) :D
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Se ayto to thread telika exoyn graftei ena soro pragmata!

Timo, kalo tha kanei sto group.
Ante kai thn allh fora poy tha paw sth Pegky (se liges hmeres) tha tis zhthsw aytografo gia thn e-HAF!
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Deathdealer έγραψε:Se ayto to thread telika exoyn graftei ena soro pragmata!

Timo, kalo tha kanei sto group.
Ante kai thn allh fora poy tha paw sth Pegky (se liges hmeres) tha tis zhthsw aytografo gia thn e-HAF!
μεσα με 1000 :twisted:
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Arty έγραψε:Ok ρε παιδιά συγνώμη.
Αποσύρω και την προσφορά μου για βοήθεια.
Εφόσον όλα είναι τόσο τέλεια αγγελικά πλασμένα και είμαστε ένα τσακ από το final release του EMF.
Που θα έχει μέσα τις τόσες χώρες που λέει. Τα τόσα χιλιάδες object τα τόσα αεροδρόμια. Τις τόσες λεπτομέρειες - ιδιαιτερότητες του Terain όπως έχετε φτιάξει τη γέφυρα Ριο Αντίριο.
Το τεραιν ερήμου για την μέση ανατολή και όλα τα άλλα....να μην λέω τώρα γιατί θα γεμίσει ο server από το post που θα κάνω και δεν ξέρω κιολας.... Εδώ το Angola και είναι σε DVD και είναι μικρό....Φαντάσου το EMF.... θα πρέπει να πάει σε επίπεδο duallayer 9GB δηλ και λίγα λέω. Ειδικά αν είναι και photorealistic....καλά κρασά.
Μήπως η πρώτη έκδοση θα είναι μόνο Ελλάδα Τουρκία και εκεί θα σταματήσει το πράμα???? Δηλ μια απο τα ίδια με το ΑΤΟ???? κάτι ημιτελές.
Δεν τα κατακερματίζω όλα... το ξαναλέω γιατί είστε και πάρα μα πάρα πολύ παρεξηγησιάρηδες....

Έχει γίνει φοβερή δουλειά και μπράβο σε όλους.

Αλλά ρε παιδιά να τελειώσουμε - τελειώσετε κάποτε κάτι. Να είναι ολοκληρωμένο. Μια έτσι μια αλλιώς. Μια παίζει μια δεν παίζει. Μια υπάρχει η ομάδα EMF forum, τρέλες, άντε γερά με τσαμπουκά και την επομένη μούγκα.
Και επειδή όλοι είμαστε ερασιτέχνες και το κάνουμε στον λιγοστότατο ελεύθερο χρόνο που έχουμε, και επειδή είστε λίγοι αυτοί που το κάνετε είναι λογικό κάποια στιγμή να πεις αμαν βαρέθηκα τέρμα.
Γι'αυτό έλεγα να γίνουμε πολλοί για να είναι πιο εύκολο και εφικτό για τον καθένα να αφιερώσει λίγο χρόνο μέσα στον πανικό του και να βγει έργο.
Αν νομίζετε ότι φτάνετε όσοι είστε (Δεν ξέρουμε καν πόσοι είστε) οκ πάω πάσο.
Πιστεύω ότι τα forum είναι για να λέει την προσωπική του άποψή του ο καθένας. Αν εγώ λέω 10 χρόνια για το EMF είναι δική μου άποψη. Δεν ανήκω στην EMF ούτε ισχυρίστηκα κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω τίποτα πως φτιάχνετε ένα θέατρο.
Απλά βλέπω ενδιαφέρον ενθουσιασμό συμετοχή και ανθρώπους που συμερίζονται τον ίδιο πόθο - ενδιαφέρον - εξέλιξη. Και θέλω αυτό το κάτι να το δώ κάποια στιγμή πριν αφήσω αυτόν τον μάταιο κόσμο να γίνει πραγματικότητα. Και στο κάτω κάτω της γραφής ο καθε ένας μας έχει κάποιες προσδοκίες από την ομάδα, αν η ομάδα δεν τις πληροί τότε το λέει στην ομάδα. Είναι κακό αυτό??? Έτσι δεν λειτουργούν οι δημοκρατικές - ελεύθερες κοινωνίες???
Και επειδή κοινώτητα EMF δεν υπάρχει ακόμη....Τα λέμε εδώ στην E-haf που για εμένα και τους υπόλοιπους που δεν ξέρουν και πολλά πιστεύω ότι είναι το ίδιο πράγμα.

Βλέπω ακόμη άτομα να χάνουν χρόνο για το ΑΤΟ.... γιατί υπάρχει λόγος???
Για εμένα είναι μάταιο. Αυτά τα άτομα ας κάνουν κάτι για το EMF.

Arty out...
Agapite Arty proton den anaferthikai pouthena final release
kai auto prepei na to tonisw. den perno strava to post sou giati pistevo pws ta les kaloproereta opws episeis kai ean prosferese na bohthiseis opws les oti prosferai, eiparxoun doulies sto emf pou prepei na ginoun.
128x128 einai arketa melo theatro gia na ginei se mikro xrono
kai giafto kai to ESG (emf stearing group) apofasise apo thn arxh tou project na xwristei to theatro se 4 releases, me proto ton ketriko xarth
ellada, tourkia, kypros.

otan anefera pws to theatro exei paketaristei kai einai flyable den simenei oti einai etoimo gia release. auto to paketo einai development paketo to opoio tha mirastei kai se ollous tous developers kai stous alpha testers, etsi oste na mporoume na blepoume energa thn doulia mas mesa apo to paixnidi. to theatro einai makria akoma gia proto release, auto omos den simenei oti einai 10 xronia makria etsi.

kanenas den eipe pws den exei to dikaioma na ekfereis thn aposh sou
kai poli swsta to kaneis. Ean omos h aposh sou dinei latho eikona me to na krithkarh amesa h emesa sigekrimena atoma h projects me ta opoia asxolintai sigekrimena atoma, kalo einai na exei mia akriveis eikona epi tou thematos prin kaneis post.


tha to afiso edo to thema giati tha exei girisei se prosopiko dialogo kai den einai swsto.

telos apo acid auta eixai na pw

Acid Rain
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Να επιστρέψουμε παρακαλώ στο θέμα μας;;;;

Ευχαριστώ...

Από πότε το Anatolian θεωρείται beta;
www.freefalcon.com/forum/viewtopic.php?p=71563#71563

By Cheetah:
As u may know we have finished Falcon4: Anatolian Sun Aegean Thetater of Operations. Beta test is over and it is under operation now.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Επισκέπτης την 04 Μαρ 2005, 19:18, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Silverson έγραψε:Να επιστρέψουμε παρακαλώ στο θέμα μας;;;;

Ευχαριστώ...

Από πότε το Anatolian θεωρείται beta;
http://www.freefalcon.com/forum/viewtopic.php?p=72694

By Cheetah:
As u may know we have finished Falcon4: Anatolian Sun Aegean Thetater of Operations. Beta test is over and it is under operation now.
Akribws, gia ayto eipa "thewreitai" BETA.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

:wink: :wink:

Σωστός, δικό μου το λάθος.
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Anzac έγραψε:Τελειωνοντας, και θελοντας να επικρατησει λιγακι ηρεμια εντος ομαδας, οχι πως επεσε και ξυλο δηλαδη, αλλα αν υπαρξει κανενα ειρωνευτικο σχολιο στο μελλον θα κανω εφαρμογη του κανονισμου:

:arrow: http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=314

Ευχαριστω για την κατανοηση
ειρωνευτικό σχόλιο....χεχεχεχε :twisted: :twisted: :twisted: Παλιά μου τέχνη κόσκινο...
Arty out..
Arty out...

Εικόνα
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Acid Rain έγραψε:
Arty έγραψε: kanenas den eipe pws den exei to dikaioma na ekfereis thn aposh sou
kai poli swsta to kaneis. Ean omos h aposh sou dinei latho eikona me to na krithkarh amesa h emesa sigekrimena atoma h projects me ta opoia asxolintai sigekrimena atoma, kalo einai na exei mia akriveis eikona epi tou thematos prin kaneis post.


tha to afiso edo to thema giati tha exei girisei se prosopiko dialogo kai den einai swsto.

telos apo acid auta eixai na pw

Acid Rain
Και από που να μάθουμε δηλ και να έχουμε σωστή άποψη επί του θέματος????? Τώρα που έγινε όλο αυτό το θέμα κάτι μάθαμε... Τίποτα στην ουσία για τα δικά μου δεδομένα - προσδοκίες, αλλά για τώρα είνα υπεραρκετό θα ελέγα.
Το αφήνω και εγώ.....
Ευχαριστώ...
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΣΥ

πες του ανθρωπου επιτελους οτι προσλαμβανετε να ησυχασουμε ολοι

δεν θα αντεξω αλλο !

οχ

λυποθυμω :D
e-HAF Admin
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Anzac έγραψε:ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΣΥ

πες του ανθρωπου επιτελους οτι προσλαμβανετε να ησυχασουμε ολοι

δεν θα αντεξω αλλο !

οχ

λυποθυμω :D
Να μου λέιπει χάρες δεν θέλω.
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Mystic_J
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 4095
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 22:44
Τοποθεσία: Bόλος

Δημοσίευση από Mystic_J »

Deathdealer έγραψε:
Silverson έγραψε:Να επιστρέψουμε παρακαλώ στο θέμα μας;;;;

Ευχαριστώ...

Από πότε το Anatolian θεωρείται beta;
http://www.freefalcon.com/forum/viewtopic.php?p=72694

By Cheetah:
As u may know we have finished Falcon4: Anatolian Sun Aegean Thetater of Operations. Beta test is over and it is under operation now.
Akribws, gia ayto eipa "thewreitai" BETA.

Den nomizo oti exoyn peiraksei toys Amraam sto theatro toys. Stamati gia checkare me to f4browse ta data toy aim-120 sto theatro toys? kai ton antistoixo fakelo sto simdata.zip /misdata
Εικόνα

HAF ACTION - FULL ACTION
FRISKY RADIO
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Mystic_J έγραψε:
Deathdealer έγραψε:
Silverson έγραψε:Να επιστρέψουμε παρακαλώ στο θέμα μας;;;;

Den nomizo oti exoyn peiraksei toys Amraam sto theatro toys. Stamati gia checkare me to f4browse ta data toy aim-120 sto theatro toys? kai ton antistoixo fakelo sto simdata.zip /misdata
Και εγώ χλωμό το κόβω.... Αν έκαναν κάτι τέτοιο το κράξιμο που θα έπεφτε μετά στην κοινότητα δεν λέγετε......
Τόσο μπουνταλάδες λες να είναι????
Arty oyt...
Arty out...

Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ok Nako, to prwi tha to koitaksw kai ola ta opla.
Απάντηση