Δεν αντέχω...

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δεν αντέχω...

Δημοσίευση από winder »

Κάθε ένας που κάνει post ας έχει στο μυαλό του αυτό έδω... έλεος πια με κάτι post που βλέπω! Τίμο ξέρω ρε συ οτι το χεις πεί χίλιες φορές αλλα...


anzac : Γι' αυτό και το ΤΟΝΙΖΩ, θα είμαι αυστηρός αν πέσει στην αντίληψη μου άτομο το οποίο ειρωνεύεται , υβρίζει, προσβάλει και γενικά δεν δείχνει καλό χαρακτήρα απέναντι στους συνομιλητές αυτού του Group.

Αυτός είναι και ο μοναδικός ΌΡΟΣ αυτού του Group
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Έχεις κάτι υπόψιν σου??? :? :?:
Εικόνα
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

raptor έγραψε:Έχεις κάτι υπόψιν σου??? :? :?:
ε ναι... για να λέω δεν αντέχω...

Τώρα τελευταία βλέπω μια αυξημένη τάση αρκετών να τα "χώνουν". Αυτο απο μόνο του δεν είναι κακο... αλλα όχι και ειρωνεία... με κάνει τούρμποοοο. Και ξέρω πολύ καλά πότε είναι ειρωνεία και πότε είναι πλάκα.
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Έρχεται πανσέληνος γι'αυτό!!! :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

αν θες ενημερωσε με PM Νικολα

ευχαριστω
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

καλο θα ηταν να πειτε δημοσια οτι ειναι να πειτε...να εχουμε ολοι γνωση προς συμμορφωση :wink:
Scorpion
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2004, 12:09
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευση από Scorpion »

swston na aneferthoun onomata dhmosia pros apofygh thn epomenh fora paromoiwn symperiforwn pou na enoxlouyn estw kai ena paidi
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

Η 321 εχει ff2 ato setup
1)για να πεταει στην ελλαδα ο νεος
2)γιατι ειναι ενα σεταπ χωρις υψηλες υπολογιστικες απαιτησεις.
3)γιατι ειναι πιο απλοποιημενο κ πιο ελαφρυ στην πτηση ειδικα οταν ο νεος ερχεται πρωτη φορα σε επαφη με το F4.

Οι επισημες αποστολες ειναι σε ff3 bazt cobra 1 που ειναι κ το επισημο σεταπ της 391 τωρα.

Η 321 και η 391 απο τοτε που βγηκε το FF3 εχουν διαφορετικο setup.

Η 391 θα υιοθετησει το setup με το νεο ΑΤΟ DVD.Ο λογος ειναι οτι το ΑΤΟ βελτιωθηκε σημαντικα και εχει γινει πιο ρεαλιστικο απο αποψη objectives και περιβαλλοντος.Αρα η σχεδιαση των αποστολων ειναι πιο ευκολη κ πιο ρεαλιστικη.

Επειδη το νεο ΑΤΟ ειναι αδυνατο να γινει downloadable λογω μεγεθους κ λογω μαπα συνδεσεων των πιο πολλων δινεται σε DVD μεταξυ μας.Το εχουν ηδη καποια μελη της 321 και οχι μονο.
Ελπιζω να σε καλυψα! :wink:
Ωρέεεεε ΙΙΙΙΙΙττττττττιιιιιιιάάάάάάάάά΄΄αά΄΄αά΄΄αάάά
ΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΔΔΔΔΔΔΔΔΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΜΜΜΜΜΜΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΝΝΝΝΝΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Τι λέτε ωρέ το έχετε χάσει εντελώς????
ωραίοι είστε εσείς....
Για καθήστε... Σαν να λέμε τώρα δηλ Παλουκάρια σας εκπαιδεύουμε σε F-16 a/b για να πετάτε μετά block52+ ή κάνε εκπαίδευση τώρα σε Μίγα21 και μετά πετάς F-22.
Πάρε δίπλωμα με πατίνι και μετά οδηγάς την merceda που έχεις....

Ειδικά αυτό "γιατι ειναι ενα σεταπ χωρις υψηλες υπολογιστικες απαιτησεις." Μιλάμε έπεσα από την καρέκλα.....

Αμ το άλλο "γιατι ειναι πιο απλοποιημενο κ πιο ελαφρυ στην πτηση ειδικα οταν ο νεος ερχεται πρωτη φορα σε επαφη με το F4"
Εεεε εκεί ας είναι καλά ο καλός συνάδελφος που αντέδρασε άμεσα και πήρε το 166.Να'σε καλά βρε ___ γελάσαμε.....για σήμερα.

ΜΜΜΜΜΜΜ φοβερή επιχειρηματολογία...
thumbs thumbs thumbs thumbs thumbs thumbs

___ το post σου είσαι η προσωποποίηση του λόγου για τον οποίο άνοιξα αυτό το thread - ψηφοφορία. Και ο λόγος είναι η σύγχηση που υπάρχει γενικά. Και περισσότερο μπερδεύει την 391 (που είστε λίγοι σχετικά και πετάτε με άλλους) και τους εκπαιδευτές που από την μία πρέπει να έχουν όλα αυτά που λες + ενα δικό τους setup + αν πρέπει να δοκιμάσουν κάτι καινούργιο. Δεν σας λυπάστε???


Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.... ξαναδιαβάστε το post του ____ απλά και ψηφίστε μετά όσοι δεν το κάνατε μέχρι τώρα.

Θα σας άρεσε να σας απαντάει κάποιος έτσι;; εμένα όχι!! Δε στέκομαι σε ονόματα!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος winder την 11 Μαρ 2005, 14:33, έχει επεξεργασθεί 5 φορές συνολικά.
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

:shock: :shock:
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

winder έγραψε::shock: :shock:
Έτσι είμαι εγώ πετάω μάτια έξω.....
Και αν περξηγήθηκε το φιλαράκι μου ο Στάθης θα του #%$#^%$&^ το Δία....
Λοιπόν εδώ σαλόνικα είμαστε χαλαρά...δεν τρέχει τίποτα....είμαστε απόλυτα συντονισμένοι....με το χάος ....
Αν πρόσβαλα κάποιον άλλον με τα γραφόμενά μου ζητώ ταπεινά συγνώμη
(Ναι σιγά χιχιχιχι :) :) :) :) :) let's party ...
Arty out...
Arty out...

Εικόνα
Scorpion
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2004, 12:09
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευση από Scorpion »

basika me olous pou mpainoun sto ts kai exoume milhsei pername polu
kala twra ti tous pianei sto forum kai ta grafoun etsi ,lene oti ston grapto logo ta synaisthimata bgainoun pio eykola
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

μου φαινεται πως πρεπει να αρχισω ΕΝΕΡΓΑ να κανω Moderation σε Posts και Users.....

ειναι η 2η προειδοποιηση μου

3η δεν θα υπαρξει

η 3η θα ερθει μαζι με την κιτρινη καρτα

Ας σεβαστουμε ο καθενας μας και ολους αυτους που θα διαβαζουν τετοιου ειδους σχολια αλλα και τον αποδεκτη.

Ειναι κριμα να εφαρμοσω τακτικη ποινης σε καποιον χρηστη, οπως βλεπεται δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε εδω μεσα ο ενας απο τον αλλον,
ο καθενας βοηθαει με οτι ξερει και οτι μπορει ακομα και να μην ξερει τον βοηθαει καποιος αλλος.

Ολη αυτη η αλυσιδα ειναι που μας κανει ενωμενους και αγαπημενους ως ομαδα.

Ο Προηγουμενος χρονος περασε χωρις παρατραγουδα και το ιδιο επιθυμω και για τον τρεχον :!:

Αν νομιζετε πως δεν συμφωνειτε κατι που εγραψε καποιος μπορειτε να απαντησετε με τροπο που δεν ξεφευγει απο τα ορια του κανονισμου.

Αν ομως εχετε σκοπο να απαντησετε με αντιθετο τροπο, προτιμοτερο ειναι να μην απαντησετε ΚΑΝ , και κρατηστε το μεσα σας.

Ελπιζω να γινει σεβαστο απο ολους απο εδω και μπρος

Σας Ευχαριστω
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anzac την 11 Μαρ 2005, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Arty έγραψε:
winder έγραψε::shock: :shock:
Έτσι είμαι εγώ πετάω μάτια έξω.....
Και αν περξηγήθηκε το φιλαράκι μου ο Στάθης θα του #%$#^%$&^ το Δία....
Λοιπόν εδώ σαλόνικα είμαστε χαλαρά...δεν τρέχει τίποτα....είμαστε απόλυτα συντονισμένοι....με το χάος ....
Αν πρόσβαλα κάποιον άλλον με τα γραφόμενά μου ζητώ ταπεινά συγνώμη
(Ναι σιγά χιχιχιχι :) :) :) :) :) let's party ...
Arty out...
ρε αγαπη τελευταια κατι τρεχει με τη παρτυ σου :lol: τι εγινε ποιος σε πειραξε να τον τζασω??? :twisted: ελα coolαρετε μη παρω σανιδα :twisted: 8)
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

scorpion έγραψε:basika me olous pou mpainoun sto ts kai exoume milhsei pername polu kala twra ti tous pianei sto forum kai ta grafoun
etsi ,lene oti ston grapto logo ta synaisthimata bgainoun pio eykola
μωρακι σε λατρευω :oops: (ουφ το πα :roll: ) :lol: :lol: :lol: :twisted:
Arty
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: 01 Απρ 2004, 10:34

Δημοσίευση από Arty »

Αν δεν σας αρέσει ο τρόπος που γράφω... και εμένα δεν με αρέσει για κάποιους άλλους... αλλά είμαστε μια κοινωνία αδερφών εν Χριστό και αγαπάω τον πλησίον μου με τα ελατώματά του...
Ακόμη αν δεν σας αρέσει ο τρόπος που γράφω να το γυρίσω ρε παιδιά αμέσως.
Λοιπόν την σήμερον μέχρι στιγμής δεν έλαβε χώρο τίποτα το ιδιαιτέρος σημαντικόν.
Είμαι εις αναζήτησην λύσης δια τα εξής θέματα με υπερσυνδέσμους:
1. http://www.freefalcon.com/forum/viewtop ... 6045#86045
2. http://www.freefalcon.com/forum/viewtopic.php?t=10298
Εις γνωρίζει κάτι και μπορεί να συνδράμει εις την αναζήτησήν μου θα ήταν ιδιαιτέρος ευπρόσδεκτος.
Τέλος πρωινής αναφοράς.
Σας ασπάζομαι μετά φιλικών χαιρετισμών

Αρθούρος (R.I.P.) εκτός της κοινωνικής ομάδας καρταγραφής και διαμοιρασμού γραπτών ηλεκτρονικών μυνημάτων...
Arty out...

Εικόνα
Απάντηση