Ερώτηση για τα καινούργια μας μέλη

Κεντρικό σημείο επικοινωνίας μελών

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Slick
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2004, 13:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Slick »

Anzac έγραψε:χμμμ
Tim αν θες μπορω να σε εξυπηρετησω σε αυτο που ειπες :shock: :D :D :D
Έτσι ε?
Με τον Resident evil μου μοιάζει εμένα!
Δε θα σου μιλάω στον Αρχάγγελο :twisted: :twisted:
Εικόνα
"Εχωμεν δε και ψυχάς συν τοις θεοίς αμείνονας"
Ξενοφώντος, Κύρου Ανάβαση
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

μια μπογια να τα βαψω μαυρα ρε παιδια..... :twisted: :twisted: :twisted:
e-HAF Admin
Βασιλείου Άγγελος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 17 Σεπ 2005, 13:17
Τοποθεσία: Ικαρία

Δημοσίευση από Βασιλείου Άγγελος »

Με το Falcon 4.0 είχα ξαναμπλέξει πριν από κάνα δυο χρόνια διαβάζοντας σε ένα περιοδικό ένα συγκριτικό τεστ ανάμεσα στους δύο top εξωμοιωτές πολεμικών αεροσκαφών το Lock On και Falcon 4.0. Το Falcon ,αν και παλαιότερο, πέρασε κατά πολύ το Lock on μέσα λοιπόν στα πολλά που έγραφε το περιοδικό αφιέρωνε και αρκετές αράδες για μια ομάδα <<τρελών>> στην Ελλάδα που έχουν κάνει το παιχνίδι να γ......ει κούκους. Έψαξα λοιπόν και βρήκα τους τρελούς τότε και δεν ήταν δύσκολο να τους ξαναβρώ και τώρα. :D
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Βασιλείου Άγγελος έγραψε:Με το Falcon 4.0 είχα ξαναμπλέξει πριν από κάνα δυο χρόνια διαβάζοντας σε ένα περιοδικό ένα συγκριτικό τεστ ανάμεσα στους δύο top εξωμοιωτές πολεμικών αεροσκαφών το Lock On και Falcon 4.0. Το Falcon ,αν και παλαιότερο, πέρασε κατά πολύ το Lock on μέσα λοιπόν στα πολλά που έγραφε το περιοδικό αφιέρωνε και αρκετές αράδες για μια ομάδα <<τρελών>> στην Ελλάδα που έχουν κάνει το παιχνίδι να γ......ει κούκους. Έψαξα λοιπόν και βρήκα τους τρελούς τότε και δεν ήταν δύσκολο να τους ξαναβρώ και τώρα. :D
δικε μου!
rasta :wave: bravo
e-HAF Admin
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: 18 Ιαν 2006, 03:06
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση από condor »

to "webmastora pou eipe o (elpizw sto melon) synadelfos sthn arxh tou topic mou arese poly alla den tha to xrisimopieisw giati den mou aresei to copy... tespa....
diavasa se ena periodiko gia thn v-haf piga sto site ................ kai kateliksa edw... ...to diastima pou mesolavei stis teleies den to thimamai... (nomizw omos oti eida ena link h kati tetio...)
COMET
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: 21 Ιαν 2006, 21:44

Δημοσίευση από COMET »

Το F4.0 το παίζω πολύ καιρό τώρα αλλά με μεγάλες περιόδους "αγρανάπαυσης" και λόγω του ότι ο εξομοιωτής συνεχώς αναδαθμίζεται, κάθε φορά που ξανάαποκτώ "πτιτική ικανότητα" κάνω γενική έρευνα στο internet περι αναβαθμίσεων και κοινωτήτων. Δέν θυμάμαι πότε σας πρωτοειδα (δεν υπήρχε πάντος το εξαιρετικό forum) αλλά σας εντόπισα μέσω internet (μάλων μέσω άλλης community ή site).
DJ
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 17 Φεβ 2006, 23:15
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΣΠΑΤΑ

Re: Ερώτηση για τα καινούργια μας μέλη

Δημοσίευση από DJ »

kalimera emena mou to sistisane o string kai o vampire
DJ
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 17 Φεβ 2006, 23:15
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΣΠΑΤΑ

kalimera

Δημοσίευση από DJ »

kalimera s olous
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: kalimera

Δημοσίευση από Anzac »

DJ έγραψε:kalimera s olous
καλως τον φιλο μας

ιπταμενος και εσυ ?

ωραια εκδοση τιγρη εχεις στο abatar σου !
e-HAF Admin
Baron-Rojo
Δημοσιεύσεις: 3916
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 14:18

Re: kalimera

Δημοσίευση από Baron-Rojo »

Anzac έγραψε:
DJ έγραψε:kalimera s olous
καλως τον φιλο μας

ιπταμενος και εσυ ?

ωραια εκδοση τιγρη εχεις στο abatar σου !
No!!!!
Βλεπε και κανενα προφιλ αγορι μου!!!!


8)
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγω κοιτουσα να βρω να βρω κανα Add -onn ,mod ,για το παιχνιδη ,και απο link σε link βλεπω το site σας !! και λεω ΩΧΧ!! Εδω ειμαστε ,αμεσως εκανα κωδικο και να με ! Μεχρι τωρα ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος ,ιδιως με τις βοηθειες που μου δινουν καποια μελη.
Thorny
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: 27 Ιαν 2006, 11:42
Τοποθεσία: Κυπρος

Δημοσίευση από Thorny »

Γεια σας,

Με λένε Νίκο και ζω στο εξωτερικό εδώ και πολλά χρόνια.

Πριν χρόνια είχα δει στο frugalsworld κάποιον που έγραφε καταγωγή από Αθήνα. Προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί του με pm (μέσω του frugalsworld) αλλά δεν πήρα απόκριση. Ήθελα να βάλω ελληνικά χρώματα στο F-16.

Όμως κατάλαβα ότι υπήρχε οργανωμένη ελληνική μοίρα και κάνοντας έρευνα (search) κατέληξα στη v-haf. Επικοινώνησα μαζί τους και κάποιος είχε την ευγενή καλοσύνη να μου υποδείξει από πού θα κατέβαζα τα απαραίτητα αρχεία και πως θα τα χρησιμοποιούσα.

Επειδή υπήρχε η διαφορά ώρας και οι μέρες που δούλευα ήταν κάπως ανάποδες (δούλευα Σάββατα και Κυριακές και καθόμουν τις Παρασκευές) δεν υπήρχε περίπτωση να βρεθώ με κάποιον on-line. Έτσι δεν δοκίμασα ποτέ να πετάξω μαζί με κάποιον άλλον.

Πρόσφατα είδα, πάλι στο frugalsworld νομίζω κάποια φωτογραφία Phantom με ελληνικά χρώματα. Αναζήτησα την v-haf, αλλά βρήκα την e-haf. Αυτή τη φορά έκανα εγγραφή. Βέβαια απ’ ότι διάβασα στα F.A.Q. μετά την εγγραφή κάποιος εκπαιδευτής θα επικοινωνήσει μαζί μας, οπότε … περιμένω.

Βέβαια επειδή το πρόβλημα της ώρας παραμένει, κι επειδή για να πω την αλήθεια δεν είμαι και πολύ γνώστης των κομπιούτερ και δεν ξέρω τι και πώς να εγκαταστήσω για να πετάω μαζί με άλλους δεν επέμεινα και πολύ να επικοινωνήσω εγώ με κάποιον εκπαιδευτή. Απλά περίμενα. Και κάθε τόσο μπαίνω στο forum και διαβάζω τα νέα και τις συζητήσεις.

Σήμερα τυχαία πρόσεξα αυτό το thread κι έτσι σας γράφω.

Με λίγα λόγια σας βρήκα μετά από ψάξιμο (search) όταν τυχαία ανακάλυψα την ύπαρξη της ομάδας σας, ενώ κοίταζα κάτι άλλο στο frugalsworld.

τα λέμε,

Νίκος
TODO POR LA PATRIA
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Thorny έγραψε:Πρόσφατα είδα, πάλι στο frugalsworld νομίζω κάποια φωτογραφία Phantom με ελληνικά χρώματα. Αναζήτησα την v-haf, αλλά βρήκα την e-haf. Αυτή τη φορά έκανα εγγραφή. Βέβαια απ’ ότι διάβασα στα F.A.Q. μετά την εγγραφή κάποιος εκπαιδευτής θα επικοινωνήσει μαζί μας, οπότε … περιμένω.
Αγαπητε φιλε Νικο

το παραπανω ισχυει για οσους γινονται μελη στην μοιρα εκπαιδευσης και οχι για οσους απλα γινονται μελη στην e-haf :wink:
e-HAF Admin
Thorny
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: 27 Ιαν 2006, 11:42
Τοποθεσία: Κυπρος

Δημοσίευση από Thorny »

Αγαπητέ Anzac,

Αν θυμάμαι καλά μετά από αρκετές προσπάθειες βρήκα τρόπο να γραφθώ και στην 321. Ή για να είμαι ειλικρινής και ακριβολόγος προσπάθησα να γραφθώ στην 321. Βέβαια μέχρι σήμερα είχα την εντύπωση ότι τα είχα καταφέρει.

Αλλά μάλλον τελικά σύμφωνα με αυτά που μου γράφεις δεν τα κατάφερα.

Πως μπορώ να γίνω μέλος της εκπαιδευτικής μοίρας? Εννοώ σε ποιο link θα πρέπει να πάω για να εγγραφώ.

Πάντως κάτι που πρέπει να ομολογήσω με έχει εντυπωσιάσει η δουλειά που έχετε κάνει και ο χρόνος που έχετε αφιερώσει όλοι σας καθώς και η οργάνωση και τακτοποίηση που υπάρχει στο site σας (μας τώρα πια).

Να είστε καλά. Όλη η παρέα

Νλικος
TODO POR LA PATRIA
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

πας πανω δεξια στο ομαδες μελων

διαλεγεις απο την λιστα την 321

πατας το κουμπι που κανεις αιτηση


>ολα αυτα αναφερονται στο FAQ
e-HAF Admin
Απάντηση