Ερώτηση για τα καινούργια μας μέλη

Κεντρικό σημείο επικοινωνίας μελών

Συντονιστές: the_ripper, Διαχείριση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
le bombardier
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 29 Μαρ 2010, 20:02

Δημοσίευση από le bombardier »

γεια σας και απο μενα με λενε γιωργο και γραφτηκα πριν καμια ωριτσα να σας πω ενα γεια με ενα βιντεακι που βρηκα


http://www.youtube.com/watch?v=7Dr2ZB36p9Y


βεβαια δεν χρειαζετε να κανετε και κανα μακροβουτι χειμωνιατικα.
και παλι καλως σας βρηκα!
εσκασα μυτη
Corleone
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 12 Ιουν 2010, 14:29
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Corleone »

Εγω εψαχνα καιρο κατι σχετικο με εξομοιωτη και σας βρηκα τυχαια,και μολις ειδα την δουλεια που εχει γινει εφυγα εντελως!!!επρεπε οπωσδοιποτε να γινω μελος!!
συγχαρητηρια σε ολους παιδια!!
Corleone
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 12 Ιουν 2010, 14:29
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Corleone »

Γεια σας και καλως σας βρηκα. :)
Δημήτριος Δρέσιος
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 08 Μάιος 2010, 18:53

Δημοσίευση από Δημήτριος Δρέσιος »

Ενα απογευματακι καθόμουνα στο μπαλκόνι και κάποια στιγμή πέρασε απο πάνω ψηλα ενα απο τα αεροπλάνα που μας ψεκαζουν καθε τόσο. Το παρατηρούσα και είπα πως να ειναι άραγε απο κει πάνω; Μετά θυμήθηκα την κυρα Ευανθια ( μανα που είχε χαρει οταν της ειχα πει οτι θέλω να γίνω Ικαρος αλλα τελικά ούτε ξύπνησα να δωσω πανελλήνιες ) που μου είχε πει οτι ο γιος μιας φιλης της πέταγε αεροπλάνο σαν πραγματικό και έκανε ταξίδια πραγματικου χρόνου ανα τον κόσμο. Τον πήρα λοιπόν τηλέφωνο και σαν χειριστής ελικοπτέρου που είναι μου είπε :

- "Φίλε ξεκίνα με το FS 9 "

Μπαίνω λοιπόν στα Forum και ακούω για κάτι μονοθέσια άχαρα σκάφη παλαιάς κοπής και ελικοπτερα, και ενθυμουμενος την παλιά σειρα της ΝΕΤ " Το Μυστηριο του Χρυσου Πιθηκου " απου το υδροπλάνο του ήρωα δεν έπαιρνε μπρός με τίποτα λέω : " What the BIP, man ! I need to love...."

Έτσι πληκτρολογω " Falcon 3.0 Online " , ένα παιχνίδι που είχα αγοράσει 15 χρονών και ήμουνα τόσο βλάκας που ποτέ δεν κατάφερα να το παίξω και λέω : " What the BIP, man ! I need to lock...."

Και κάπου σε ένα σημειο βλεπω :partytime: Ε - ΗΑF :partytime: Εικονική Ελληνικη Πολεμικη Αεροπορια !

- " Μαμα, πάω να γίνω Ικαρος "

- " Τι λές βρε βλάκα ;" ακουστηκε η φωνή της αείμνηστης Σαπφούς Νοταρά. " Τώρα στα γεράματα σου ήρθε να πάθεις και τίποτα; "

Τι να πάθω μωρέ; Το πολύ πολυ να κολλήσω λίγο παραπανω με το αντικείμενο. Είμαι στην καλύτερη παρεα. Στην καλύτερη. Στην παρέα που κάνει τα όνειρα πραγματικότητα.
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

RESPECT
e-HAF Admin
Sugarmate
Δημοσιεύσεις: 2039
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 23:29
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Sugarmate »

Respect, αλλά ειδικά γι αυτό:
Δημήτριος Δρέσιος έγραψε:" Το Μυστηριο του Χρυσου Πιθηκου "
διπλό Respect!

(που το θυμήθηκες βρε θηρίο;; )
Christos_23
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:29
Τοποθεσία: Βίλλια Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Christos_23 »

Αααα....Έγω εκεί που ξεσκιζόμουν στα dogfights(τα πρώτα βήματα με κλασικές αερομαχίες τύπου <<Γαργάλησε τον>> <<Θα τον ξεκουρδίσω τον καμπινέ>>(Πάντα δεν βρίζουμε)βλέπω αυτό :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6wc5rHNh8ss[/youtube]
και λέγω :e-haf ε? Θα κάνω εγγραφή.Στην αρχή δεν είχα διαβάσει το ΦΑΚ και λέω θα με ΦΑΚ οι άλλοι οπότε στρώθηκα στο ΦΑΚ και τους ΦΑΚ όλους... :twisted: :P

ΦΑΚ=Frequently.Asked.Questions(Επαναλαμβάνω ποτέ δεν βρίζουμε)
F-16 Block 52M and Christos_23 are in a relationship...
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36874
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Sugarmate έγραψε:Respect, αλλά ειδικά γι αυτό:
Δημήτριος Δρέσιος έγραψε:" Το Μυστηριο του Χρυσου Πιθηκου "
διπλό Respect!

(που το θυμήθηκες βρε θηρίο;; )
ΦΟΒΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Υπάρχει πουθενά διαθέσιμο για μεταφόρτωση ;
e-HAF Admin
Δημήτριος Δρέσιος
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 08 Μάιος 2010, 18:53

Δημοσίευση από Δημήτριος Δρέσιος »

Anzac έγραψε:

ΦΟΒΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Υπάρχει πουθενά διαθέσιμο για μεταφόρτωση ;




http://thepiratebay.org/torrent/3970943 ... old_Monkey
Ironmike
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: 16 Μαρ 2008, 23:44
Τοποθεσία: Κόρινθος

Δημοσίευση από Ironmike »

Δημήτριος Δρέσιος έγραψε:Ενα απογευματακι καθόμουνα στο μπαλκόνι και κάποια στιγμή πέρασε απο πάνω ψηλα ενα απο τα αεροπλάνα που μας ψεκαζουν καθε τόσο. Το παρατηρούσα και είπα πως να ειναι άραγε απο κει πάνω; Μετά θυμήθηκα την κυρα Ευανθια ( μανα που είχε χαρει οταν της ειχα πει οτι θέλω να γίνω Ικαρος αλλα τελικά ούτε ξύπνησα να δωσω πανελλήνιες ) που μου είχε πει οτι ο γιος μιας φιλης της πέταγε αεροπλάνο σαν πραγματικό και έκανε ταξίδια πραγματικου χρόνου ανα τον κόσμο. Τον πήρα λοιπόν τηλέφωνο και σαν χειριστής ελικοπτέρου που είναι μου είπε :

- "Φίλε ξεκίνα με το FS 9 "

Μπαίνω λοιπόν στα Forum και ακούω για κάτι μονοθέσια άχαρα σκάφη παλαιάς κοπής και ελικοπτερα, και ενθυμουμενος την παλιά σειρα της ΝΕΤ " Το Μυστηριο του Χρυσου Πιθηκου " απου το υδροπλάνο του ήρωα δεν έπαιρνε μπρός με τίποτα λέω : " What the BIP, man ! I need to love...."

Έτσι πληκτρολογω " Falcon 3.0 Online " , ένα παιχνίδι που είχα αγοράσει 15 χρονών και ήμουνα τόσο βλάκας που ποτέ δεν κατάφερα να το παίξω και λέω : " What the BIP, man ! I need to lock...."

Και κάπου σε ένα σημειο βλεπω :partytime: Ε - ΗΑF :partytime: Εικονική Ελληνικη Πολεμικη Αεροπορια !

- " Μαμα, πάω να γίνω Ικαρος "

- " Τι λές βρε βλάκα ;" ακουστηκε η φωνή της αείμνηστης Σαπφούς Νοταρά. " Τώρα στα γεράματα σου ήρθε να πάθεις και τίποτα; "

Τι να πάθω μωρέ; Το πολύ πολυ να κολλήσω λίγο παραπανω με το αντικείμενο. Είμαι στην καλύτερη παρεα. Στην καλύτερη. Στην παρέα που κάνει τα όνειρα πραγματικότητα.
:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Εικόνα

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΙΣΙΩΝΕΙ Ο ΑΕΤΟΣ ΟΙ ΓΛΑΡΟΙ ΔΕΝ ΠΕΤΑΝΕ!
Άβαταρ μέλους
kiki
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: 16 Μάιος 2010, 11:45
Τοποθεσία: Ν. Ιωνία Βόλου

Δημοσίευση από kiki »

Βρήκα την e-haf τυχαία ενώ έψαχνα τα αποτελέσματα του Google με θέμα "μηχανικός αεροσκαφών πολεμικής αεροπορίας". Βρήκα ένα σχετικό topic από'δώ, το διάβασα και σκέφτηκα να ψάξω καλύτερα την ιστοσελίδα για να βρω και άλλα σχετικά θέματα. Είδα οτι είναι πολύ ενδιαφέρουσα κι έτσι αποφάσισα να γίνω μέλος της!!!!!!!!!!
ChrisKa
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2010, 11:08
Τοποθεσία: Far West

Δημοσίευση από ChrisKa »

Κι εγω τυχαια επεσα πανω στην e-haf, μεσω google. Εψαχνα για τα πιο προσφατα setup του Open Falcon, και για ελληνικα θεατρα :)
.:: Ανδρών επιφανών πάσα η γη τάφος. Θουκυδίδης, 460-394 π.Χ. ::.
gianthom
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 08 Αύγ 2010, 15:33
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ-ΣΟΥΔΑ

Δημοσίευση από gianthom »

Απο τον γαμπρο μου παιζει ενας συναδελφος του.
Shin

Δημοσίευση από Shin »

Καλησπέρα παιδιά, εγώ βρήκα το site τυχαία, μια μέρα στη δουλειά δεν άντεχα άλλο και λέω κάτσε να μπώ λίγο στο internet να χαζέψω και εκεί που έψαχνα για flight simulators και on-line πτήσεις τσουπ βρήκα το e-HAF!!!
Δε χρειάζεται να πω το πόσο ενθουσιάστικα...!
Άβαταρ μέλους
jkap
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 26 Σεπ 2009, 20:23
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από jkap »

Καλησπέρα σε όλους, εγώ πάλι έχω το Falcon 4.0 original και έψαχνα για σχετικά sites... Ε, βρίσκοντας την e-haf έπρεπε να γίνω μέλος :D
Πού ξέρεις, ίσως κάποτε να βρω χρόνο να πετάξω κιόλας... :f16:
Απάντηση