Πρόταση για νέα προσθήκη...

Δώστε το δικό σας στίγμα για το Forum

Συντονιστής: Διαχείριση

Απάντηση
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Πρόταση για νέα προσθήκη...

Δημοσίευση από raptor »

Προτείνω να φτιαχτούν 2 νέες θεματικές ενότητες:

Μία με τίτλο "DATABASE EDITING", όπου θα μπορούμε να συζητάμε/προσθέτουμε/διορθώνουμε ότι έχει σχέση με τις βάσεις δεδομένων στο Falcon... Πχ έχω βρεί καποια λαθάκια σε κάποια α/φη τόσο Ελληνικά όσο και Τούρκικα όσον αφορά τον οπλισμό που φέρουν...

Η άλλη "FLIGHT MODELS" οπου θα έχει -τί άλλο?- ότι έχει σχέση με την τροποποίηση των πτητικών μοντέλων...

Υπάρχουν αρκετά σκόρπια post σχετικά με αυτές τις δύο ενότητες που θέλουν "σκούπα"!...

:wink:
Εικόνα
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Μαζι σου :wink:
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Μαζι σου :wink:
Εγω προτεινω να γιαγραφουν και καποιες αλλες(πχ ATO Templates) που δεν χρησιμοποιουνται πλεον!!!!!
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Kovamaniac έγραψε:Μαζι σου :wink:
Εγω προτεινω να γιαγραφουν και καποιες αλλες(πχ ATO Templates) που δεν χρησιμοποιουνται πλεον!!!!!
τιποτα δεν διαγραφεται
αυτο ειναι κανονας!
και φυσικα ιστορια.....

θα σας κανω την νεα ενοτητα αμεσα
παρακαλω ομως δωστε μου και ενα εικονιδιο για αυτην
δηλαδη μια φωτο και θα την κανω εγω εικονιδιο
ευχαριστω
e-HAF Admin
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

ok
οι ενοτητες δημιουργηθηκαν
περιμενω να μου δωσετε τα ποστ προς μεταφορα
ευχαριστω
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Check PMs
raptor
Δημοσιεύσεις: 4943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2004, 09:00
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από raptor »

Μπράβο, πολύ ωραία... :wink:

Και συνεχίζω... :twisted:

Αυτό που πραγματικά θα μου άρεσε πολύ θα ήταν να φτιαχτεί ακόμα μια ενότητα -ξεχωριστή!- που θα πραγματεύεται ΜΟΝΟ οτι έχει σχέση με το α/φος μας... Πχ "Αεροσκάφος F-16" ή "F-16 και ότι θέλετε να μάθετε" ή δέν ξέρω και εγώ πώς αλλιώς... Έχω ζηλέψει πολύ απο το αντίστοιχο "στήσιμο" του forum του F-16.net... Με υποκατηγορίες μέσα: πχ "Κινητήρας", "Ηλεκρονικά", "Οπλισμός", "Παραλλαγές", "Χρήστες", "Cockpit" κτλ κτλ... Μία ματία στο forum τους θα είναι κατατοπιστική για το τί εννοώ... Έχω βαρεθεί να τα διαβάζω εκεί και στα Αγγλικά! Εξάλλου έχουμε κάνει τέτοιες συζητήσεις και εδώ και θα ταίριαζαν περισσότερο σε μια τέτοια κατηγορία...

Ακούω γνώμες!



Επίσης κάτι άλλο που έχω ζηλέψει (ρέϊ!!! μήπως είμαι ζηλιάρης???!!! :shock: :lol: :lol: ) Νομίζω οτι λείπει μια ακόμα ξεχωριστή ενότητα οπου θα αναφέρονται ξεχωριστά όλες οι Μοίρες, Πτέρυγες, Σμηναρχίες και γενικά μονάδες της ΠΑ, αναλυτικά με την ιστορία τους, Μοιρόσημα κτλ κτλ... Μήν τα βλέπουμε μόνο σε άλλα sites δηλαδή, κρίμα!



Τέλος, βρήκα το παλιό λεύκωμα που είχε βγάλει κάποια στιγμή η Α&Δ με τα απομνημονεύματα ενος αεροπόρου... Θα το scanάρω και θα αρχίσω τα posts στην κατάλληλη ενότητα... Είναι εκπληκτικό!...


:wink:
Εικόνα
Armada
Δημοσιεύσεις: 580
Εγγραφή: 27 Οκτ 2004, 23:12
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Armada »

raptor έγραψε:Μπράβο, πολύ ωραία... :wink:

Και συνεχίζω... :twisted:

Ακούω γνώμες!

:wink:
Τίμο άνοιξε και μία ξεχωριστή ενότητα που θα λέγεται "Raptor"..... :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!:
Armada ή απλά....Γεώργιος...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

Αυτό που πραγματικά θα μου άρεσε πολύ θα ήταν να φτιαχτεί ακόμα μια ενότητα -ξεχωριστή!- που θα πραγματεύεται ΜΟΝΟ οτι έχει σχέση με το α/φος μας... Πχ "Αεροσκάφος F-16" ή "F-16 και ότι θέλετε να μάθετε" ή δέν ξέρω και εγώ πώς αλλιώς... Έχω ζηλέψει πολύ απο το αντίστοιχο "στήσιμο" του forum του F-16.net... Με υποκατηγορίες μέσα: πχ "Κινητήρας", "Ηλεκρονικά", "Οπλισμός", "Παραλλαγές", "Χρήστες", "Cockpit" κτλ κτλ... Μία ματία στο forum τους θα είναι κατατοπιστική για το τί εννοώ... Έχω βαρεθεί να τα διαβάζω εκεί και στα Αγγλικά! Εξάλλου έχουμε κάνει τέτοιες συζητήσεις και εδώ και θα ταίριαζαν περισσότερο σε μια τέτοια κατηγορία...

Ακούω γνώμες!
πολλα ζητας

Επίσης κάτι άλλο που έχω ζηλέψει (ρέϊ!!! μήπως είμαι ζηλιάρης???!!! :shock: :lol: :lol: ) Νομίζω οτι λείπει μια ακόμα ξεχωριστή ενότητα οπου θα αναφέρονται ξεχωριστά όλες οι Μοίρες, Πτέρυγες, Σμηναρχίες και γενικά μονάδες της ΠΑ, αναλυτικά με την ιστορία τους, Μοιρόσημα κτλ κτλ... Μήν τα βλέπουμε μόνο σε άλλα sites δηλαδή, κρίμα!
αυτα μπορεις και στην ενοτητα της Πολεμικης Αεροποριας

Τέλος, βρήκα το παλιό λεύκωμα που είχε βγάλει κάποια στιγμή η Α&Δ με τα απομνημονεύματα ενος αεροπόρου... Θα το scanάρω και θα αρχίσω τα posts στην κατάλληλη ενότητα... Είναι εκπληκτικό!...
αντε με το καλο
e-HAF Admin
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

Anzac έγραψε:
Αυτό που πραγματικά θα μου άρεσε πολύ θα ήταν να φτιαχτεί ακόμα μια ενότητα -ξεχωριστή!- που θα πραγματεύεται ΜΟΝΟ οτι έχει σχέση με το α/φος μας... Πχ "Αεροσκάφος F-16" ή "F-16 και ότι θέλετε να μάθετε" ή δέν ξέρω και εγώ πώς αλλιώς... Έχω ζηλέψει πολύ απο το αντίστοιχο "στήσιμο" του forum του F-16.net... Με υποκατηγορίες μέσα: πχ "Κινητήρας", "Ηλεκρονικά", "Οπλισμός", "Παραλλαγές", "Χρήστες", "Cockpit" κτλ κτλ... Μία ματία στο forum τους θα είναι κατατοπιστική για το τί εννοώ... Έχω βαρεθεί να τα διαβάζω εκεί και στα Αγγλικά! Εξάλλου έχουμε κάνει τέτοιες συζητήσεις και εδώ και θα ταίριαζαν περισσότερο σε μια τέτοια κατηγορία...

Ακούω γνώμες!
πολλα ζητας
Γιατι?????????????
:evil: :evil: :evil: :evil:
Και προτεινω να ανοιχτει ενοτητα με οσα ποιο πολλα αεροπλανα μπορουμε(ας αρχισουμε με αυτα της ΠΑ) και να αναλαβουν καποιοι να ενημερωνουν τα στοιχεια απο τα οσα λεγονται στη διαρκεια των συζητησεων.
Αυτες οι ενοτητες δεν χρειαζεται να ειναι χωροι συζητησης!!!
Σαν παρουσιασεις!!!!
Θα μου πεις "φτιαξε ρε μαγκα ενα αρχειο και καντο upload"!
Δεν πρεπει ομως να ειναι αυτος ο χαρακτηρας!!!Θα πρεπει να εχουν ολοι αμεσα προσβαση σε αυτο-πχ αν δεν θυμονται κατι πχ το ρανταρ του Μ2000 να πηγαινουν τσακ μπαμ και να το κοιταζουν!!!
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
winder
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: 11 Αύγ 2004, 19:26

Δημοσίευση από winder »

Νομίζω πως σε λίγο απλά το φόρουμ δε θα διαβάζεται.. αν αυτό θέλετε... καλώς!

Εγώ είμαι της άποψης ενός μικρού και ευέλικτου σχήματος ;) (όπως λένε και στην πολιτική :D ) πράγμα που ούτε τώρα υπάρχει... αλλα τέλος πάντων :twisted:
Kovamaniac
Δημοσιεύσεις: 2595
Εγγραφή: 09 Μαρ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Θήβα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kovamaniac »

winder έγραψε:Νομίζω πως σε λίγο απλά το φόρουμ δε θα διαβάζεται.. αν αυτό θέλετε... καλώς!

Εγώ είμαι της άποψης ενός μικρού και ευέλικτου σχήματος ;) (όπως λένε και στην πολιτική :D ) πράγμα που ούτε τώρα υπάρχει... αλλα τέλος πάντων :twisted:
Δηλαδη πως το σκεφτεσαι,Νικο???
ΕικόναΕικόνα
Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Άβαταρ μέλους
Anzac
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 36880
Εγγραφή: 27 Μαρ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anzac »

τωρα που το θυμηθηκα, o DeathDealer και μια ομαδα του ηταν να κανουν ενα site αφιερωμενο στα αεροσκαφη της ΠΑ

τι εγινε βρε Σταματη με το poject ?
e-HAF Admin
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τίμο, το Project έχει κολλήσει γιατί δεν έχω και πολύ χρόνο.
Το υπόλοιπο team είναι ο Νίκος "Fantasma337", ο Γιώργος "Fisherrman" και κάποια άλλα παιδιά.
Προς το παρόν και για όποιον ενδιαφέρεται μπορεί να επισκεφθεί το http://members.lycos.co.uk/spookgr/ που είναι για το Phantom.
Η σελίδα είναι δική μου και του Monsteroy.
Απάντηση