(e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία ©
Unofficial Hellenic Air Force Portal
Greek Falcon 4 Community
Main e-HAF Forum

Κανονισμός ΛειτουργίαςΚανονισμός Λειτουργίας   Επίσημα Setup ομάδας e-HAFΕπίσημα Setup   Οδηγός για πολλαπλά Falcon 4.0 Setup στο PC ΣαςΟδηγός για πολλαπλά Setup   English SectionEnglish Section
Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα της 321 Μοίρας Κ.Χ.Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα 321Μ   Αποποίηση ΕυθύνηςΑποποίηση Ευθύνης   Forum RSS Feed   Feedback to AdministratorΕπικοινωνία
e-HAF Domain GateΠεντάγωνο   Περιοχή Πτήσεων e-HAFΠεριοχή Πτήσεων   Φοριαμός Αποθήκευσης ΑρχείωνFile Area   Facebook GroupFB Group
...στο Fox2
Συχνές ΕρωτήσειςF.A.Q.   ΑναζήτησηΑναζήτηση   ΕγγραφήΕγγραφή   Δείτε ποιοί είναι Τώρα OnLine στο TeamSpeak !TeamSpeak
ΣύνδεσηΣύνδεση
 News HOT NEWS

Κοπή βασιλόπιτας e-HAF για το 2006 - 2 Χρόνια e-HAF
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Group Events
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Armada

Ένταξη: 27 Οκτ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 27 Δεκ 2014
Τόπος: ΠΑΤΡΑ
Ομάδες Μελών: Κανένας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 11:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

....και το φλουρί έπεσε υποθέτω στο κομμάτι που βγάλατε για όλα τα υπόλοιπα μέλη που δεν μπόρεσαν να παρευρεθούν έτσι Question Question Question Laughing
Ωραία...μπορούμε κ.Διοικητά να ζητήσουμε ότι θέλουμε για δώρο....? Wink

Αναλαμβάνω αν δεν έχει δοθεί κάτι σε αυτόν που βρήκε το φλουρί να του στείλω ένα δώρο... απλά ενημερώστε με ποιός-ποιά ήταν ο τυχερός. Exclamation Exclamation
(πλήρη στοιχεία με διευθύνσεις κ.λ.π.)

Τάδε έφη Armada...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 11:34 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Armada έγραψε:
....και το φλουρί έπεσε υποθέτω στο κομμάτι που βγάλατε για όλα τα υπόλοιπα μέλη που δεν μπόρεσαν να παρευρεθούν έτσι Question Question Question Laughing
Ωραία...μπορούμε κ.Διοικητά να ζητήσουμε ότι θέλουμε για δώρο....? Wink

Αναλαμβάνω αν δεν έχει δοθεί κάτι σε αυτόν που βρήκε το φλουρί να του στείλω ένα δώρο... απλά ενημερώστε με ποιός-ποιά ήταν ο τυχερός. Exclamation Exclamation
(πλήρη στοιχεία με διευθύνσεις κ.λ.π.)

Τάδε έφη Armada...

Ασε Γιώργο μου....
Πάστα φέρανε οι κύριοι διοργανωταί!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing
Μόνο φράουλες είδαμε...φλουρί πουθενά!!
Δεν πειράζει...του χρόνου που λέμε.
Κατα τα άλλα, περάσαμε πολύ καλά, αν και δυστυχώς δεν μπόρεσα να μιλήσω με όλους!!
Δημήτρης
Επιστροφή στην κορυφή
condor
320 ΠΜ Ίκαρος/ 320FW Pilot

Ένταξη: 18 Ιάν 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 18 Νοέ 2017
Τόπος: athens
Ομάδες Μελών: 
[320FW Pilot ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 11:44 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paraponiarh..... Wink Laughing

C130 322VTTS Arrow HAF525
Επιστροφή στην κορυφή
Διεγραμμένο Μέλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 1:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Debrief για αυτους που δεν μπορεσαν να ερθουν δεν εχει? Καμμια pic??
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ένταξη: 27 Μάρ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 09 Οκτ 2017

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 1:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον....................

πολυ καλη φαση η χτεσινη

ριξαμε τα γελια μας οπως παντα αλλωστε αφου ο admin ως συνηθως τα ισοπεδωνει ολα με τις ατακες του

η προσελευση ηταν πολυ καλη, μονο που καποιοι δεν εφεραν το ετερον ημιci τους να ειχαμε και περισσοτερη φαση

απο τις τρανταχτες συμμετοχες μας ηταν ο φιλος και συναδελφος οπλουργος απο τας Ταναγρας , Vader μετα της συζηγου του, και ο Condor ο οποιος ηρθε ειδικα για το meeting απο την Λαρισα

και ο πλεον γνωστος και μη εξαιρετεως Κλασσικος πια απο τας Πατρας Kovamaniac, ο οποιος αντι για Πρωτοχρονιατικη πιτα εφερε ενα cougar....... τι να πει κανεις !!!!!

Αυτο που ξερω ειναι οτι ο Kongrigo δεν προκειται να ξανακατσει διπλα μου....οχι δεν ειχαμε κανενα ατυχημα αυτη την φορα , αν και παραλιγο να με κανει ενα με την τουρτα το εταιρον ιμιcy του Raptor Twisted Evil

Επιτελους ακουσα τον Κουκα να μιλαει (γυναικα το παιδι μιλησε....) Twisted Evil

της ταβερνας το μονο αρνητικο ειναι οτι ειχε πολυ νεολαια αλλα της 3ης γεννιας ( αφη παλιας γενιας ? )

πολυ καλα περασαμε αντε και του χρονου

η φωτο σκαει μυτη στο επομενο ποστ ....
Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 1:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον , ειμασταν περι τα 14 ατομα (στην φωτο μου δεν εχω τις γυναικες)

απο αριστερα πανω προς τα κατω clock-wise

Starserif-Kovamaniac-Anzac-Kongrigo-Goose-Mechgr-Thanatos-Helldiver-GeorgeGrm-Raptor-Vader-Condor

Επιστροφή στην κορυφή
Διεγραμμένο Μέλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 2:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΩΕΟΣ!!!!
ΒΑΛΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ, ΒΑΛΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ!!!
Λογικό να με ακούς αφου δεν ημουν στο teamspeak!!!
Δημήτρης
Επιστροφή στην κορυφή
STARSERIF

Ένταξη: 05 Δεκ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 17 Ιάν 2011
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 3:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω κοιμωμουν αφου δεν αντεχα αλλο τον σεβαστο Admin μας........ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ο Τσοπανομοντελογδυτης
http://starserif.spaces.live.com/default.aspx
Επιστροφή στην κορυφή
Kovamaniac

Ένταξη: 09 Μάρ 2005
Τελευταία Επίσκεψη: 10 Ιούν 2013
Τόπος: Θήβα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 6:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Anzac έγραψε:
η προσελευση ηταν πολυ καλη, μονο που καποιοι δεν εφεραν το ετερον ημιci τους να ειχαμε και περισσοτερη φαση
....

Ο αγαπητος μας admin φροντισε να κανει γνωστη την παρουσια του απο το τηλ.. Laughing

Να τονισω κι εγω το γελιο που ειχε εχθες στο meeting...

Επιτελους γνωριστηκα με Georgegrm και condor και φυσικα....τον helldiver...που αργησε και παραλιγο νομισα οτι εκανε Campaign στο Allied Force και μας ξεχασε!!!!

Οπως θα δειτε και στην φωτογραφια ,δεξια καθονταν το Allied Force group και στην κεφαλη ο μαστρο-Thanatos ( του δωσα το αρρωστο μου cougar και περιμενω διαγνωση )!!!

Δυστυχως καθησα μακρια απο τον γατουλη (MechGR) και δεν τα ειπαμε γαμωτο παρα πολυ Crying or Very sad

Για την αλλη την "παλιο-παρεα" τι να πω...

Ξανασυνατησα παλι με μεγαλη χαρα και τα ειπαμε τους Starserif(Master of Art & Design) και Goose(TIM vs Vodafone σημειωσατε 1)!!!!
Ημασταν οι παλιοσειρες της 321 μαζεμενες Cool

Σχεδον διπλα και απεναντι μου ηταν το Μ2000 Group που απαρτιζοταν απο τους kongrigo (μην ξαναπαρετε ποτε περιοδικα Evil or Very Mad Evil or Very Mad ) και τον αγαπητο Vader (Su-30MKI for ever) και καναμε τις γνωστες συζητησεις και συγκρισεις.... Cool

Αλλα αφου ειχα τον Leader μου (raptor) τι να φοβηθω?????? Laughing Laughing

Για το τελος το μονο που θα σχολιασω ειναι το οτι αφου εκατσα διπλα στον Anzac που να προλαβω να φαω...
Αγωνα εκανα να κρατησω το μπεκρη μεζε στο πιατο μου...
Αλλα δεν πειραζει..
Τον ειδα αδυνατισμενο και γι'αυτο τον ταϊσα κατι παραπανω... Twisted Evil Twisted Evil

Σημασια για μενα ειχε το ωραιο κλιμα που υπηρχε... Wink

Αντε παιδια και του χρονου Wink Wink Wink

ΥΓ.:Με τοσους γερους γυρω γυρω παραλιγο να αρχισω να μιλαω για την πιεση,τα αρθριτικα,το ζαχαρο.... Rolling Eyes

Ειρωνεύτηκες τη γκαρσόνα??? Την έβαψες.........
Επιστροφή στην κορυφή
condor

Ένταξη: 18 Ιάν 2006
Τελευταία Επίσκεψη: 18 Νοέ 2017
Τόπος: athens
Ομάδες Μελών: 
[320FW Pilot ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 6:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

exw na perasw toso kala xronia..... osoi den hrthan exasan!!!
@thanatos: eisai pio "trelokomio"ap oso perimena
@kovamaniac: tha se vgalw gia fagito gia na mhn paraponiesai

@ everybody: ANTE NA KANONIZETAI ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ MEETING ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ....

na eiste kala oloi.....mexri tote..

p.s. oso gia to fagito tou kova kai tou anzac as milisoun oi photo.....

C130 322VTTS Arrow HAF525
Επιστροφή στην κορυφή
Georgegrm

Ένταξη: 25 Σεπ 2005
Τελευταία Επίσκεψη: 30 Νοέ 2013
Τόπος: Αθήνα-Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 11:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον με μια λεξη το πως περασα στην κοπη της πιτας?

Πιο Super απ'οτι περιμενα.
Επιστροφή στην κορυφή
atsalis_p

Ένταξη: 27 Ιάν 2005
Τελευταία Επίσκεψη: 03 Απρ 2014
Τόπος: Χανιά τέλος...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ, 2006 11:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά μου, εσείς μαζεύεστε κι εμείς που δεν είμαστε χαιρόμαστε που σας βλέπουμε!

Λυπάμαι που δεν ήμουν μαζί σας αλλά η απόσταση που μας χώριζε ήταν αρκετή.

Ελπίζω την επόμενη φορά να τα πούμε..

ΥΓ, Τίνος ήταν η φωτογραφική μηχανή; Τρόμαξα να σας γνωρίσω, όλοι φαίνεστε διαφορετικοί..

ALL GAVE SOME... BUT SOME GAVE ALL

Επιστροφή στην κορυφή
Anzac

Ομάδες Μελών: 
[Διαχείριση ]

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ, 2006 10:53 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο το μπεκρη μεζε ητανε.....

και εσεις διαφορετικοι ειστε στις φωτο μου ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ.......!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
mechgr

Ένταξη: 01 Αύγ 2005
Τελευταία Επίσκεψη: 14 Φεβ 2013
Τόπος: Kipseli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ, 2006 12:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kovamaniac έγραψε:

Δυστυχως καθησα μακρια απο τον γατουλη (MechGR) και δεν τα ειπαμε γαμωτο παρα πολυ Crying or Very sad

Γατούλη????? Ωχ Θεέ μου...τί έχω να ακούσω από εδώ και πέρα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Δυστηχώς και εγώ δεν είχα τον αγαπητό μου Αναστάση δίπλα μου για να με (ξανα)συμβουλέψει πάνω στο τσιμπούσι!!!!!! (Επιφυλάσσομαι αγορίνα, επιφυλάσσομαι!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )

Όσο για το meeting! Ένα έχω να πω.....Έπρεπε να έχουμε βίντεο του Anzac να τρώει τούρτα!!!! χιχιχιχιχι!!!!

Πραγματικά χαρά μου που γνώρισα τα παιδιά που ήρθανε αλλά την επόμενη φορά , θα οργανωθούμε καλύτερα και θα έχουμε ΚΑΙ φλουρί....(....ήταν όμως ωραίες και οι τούρτες ε????)

Μπορώ να πώ με βεβαιότητα ότι είμασταν οι νεότεροι εκεί μέσα και προς ΤΕΡΑΣΤΙΑ μου έκπληξη δεν γνώρισα τον Starsherif.......ήρθε ξυρισμένος!!
ΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!
Ο Αρχηγός της Εικονικής Φλόγας μας έφερε και ένα υπολογιστήρι για το crosswind.....με το οποίο δεν έβγαλα άκρη τελικά...έβγαλε όμως ο "Φτιάχνω τα πάντα" Thanatos!!!

ΌΣΟ ΕΧΟ FPM ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΙΣΤΑ!!!!! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ 88 ΚΟΜΒΟΥΣ CROSSWIND!!!

Ελπίζω να μας δω όλους σε κάποιο επόμενο meeting ή στο συνέδριο! Να βγάλουμε και εμείς μια φωτό ως ποδοσφαιρική ομάδα!! (να μην χωράμε στην φωτό!)

Και το φαγητό........................
Συγχαρητήρια αγαπητέ μου Kongringo!!!!

Ένταξη: 31 Μάρ 2004
Τελευταία Επίσκεψη: 22 Νοέ 2017
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ, 2006 10:26 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άργησα να postάρω λίγο αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ!! Laughing Laughing

Δέν σχολιάζω ορισμένες...!!! Laughing Laughing

photos unavailable

Πολύ γέλιο!!!!

Άντε στο επόμενο να μαζευτούμε οι διπλάσιοι!!

Άαα.. και την επόμενη φορά εκεί που θα συναντηθούμε να έχει λιγότερη ηχορύπανση!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    (e)ικονική Ελληνική Πολεμική Αεροπορία © Αρχική σελίδα -> Group Events Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 10 από 11

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Commercials